„Le Rina“ – nuotakų mados namai


LINKIME GRAŽIOS PARODOS „MŪSŲ VESTUVĖS”

Jau už kelių valandų, Jums, mielieji, atsivers Reval Hotel Lietuva durys, už kurių slypi svajonės, vestuvinės suknelės, žiedai, papuošimai, tikros karietos ir dar daug įvairių dalykų Jūsų vestuvėms. Čia savo sričių specialistai parodoje Mūsų vestuves pasiruošę Jus sutikti ir atsakyti į visus klausimus, padėti išsirinkti vestuvinius žiedus, patarti ar net aprengti Jus nuostabia nuotakos suknele, pabandyti nufotografuoti ar nufilmuoti.
Jie šiandien bando sukurti savo svajones, kurias ryt ir poryt pristatys Jums. Ateikite, bendraukite su jais. Jie vestuvių ekspertai, o pagrindinis jų tikslas - padėti Jums.
Mieli dalyviai,
Linkime Jums gražios parodos-šventės. Šypsokimės, juk toks gražus pavasaris!
Nuoširdžiai,
ApieVestuves.lt komanda
 
P.S. Visas naujienas iš parodos Mūsų vestuvės rasite mūsų portale.
Parodos programa:
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2010-04-01 12:21
Aiste
Aš irgi buvau. Labai siūlau aplankyti kitais metais . Daug naudingos informacijos gausite!
vestuviniai žiedai: "Aukso gija" taikė nuolaidas- buvo labai malonu. O ypač dizainas patiko "Fashion Gold" kompanijoje. Galima žiedą pasidaryti patiems. Bus nepakartojama dovana.
Dėl fotografų - tai tikrai gera proga pamatyti fotografus gyvai, pabendrauti su jais ir suprasti ar sugebėsite kartu "dirbti" per Jūsų vestuves ar ne!!!
Dėl dovanų per vestuves - tai be abejo mano atžvilgiu - laimėjo kompanija "Artiq". Nes asmeninės [vestuvinės nuotraukos] ant drobės - tai yra novatoriška, įspūdinga ir tikrai labai gražu. Dovana tinka praktiškai bet kokiai progai, nes tai tikrai bus individualus žvilgnis!!!
Dėl suknėlių nieko negalių pasakyti, nes jų buvo tirkai daug. Todėl pririnkau lankstinukų.
Nu siaip ir viskas!
Sėkmės ir gražių švienčių!
2010-03-30 15:31
Urte
Buvau:)