DJagentura.lt – profesionalūs DJ jūsų šventei


PARODA „MŪSŲ VESTUVĖS“- KĄ PAMATĖME?

Mielieji, paroda-šventė atvėrė duris Jums. „Man šiandien be galo džiugu Jus visus čia pasveikinti. Labai džiaugiuosi, kad man teko garbė su Jumis bendrauti. Visiems Jums noriu palinkėti, kad Jūsų idėjos ir darbas būtų pastebėtas. Ačiū Jums labai“ – sako Regina, parodos organizatorė.
Daug gražių akimirkų ir išsirinkti geriausius iš čia esančių linki parodos organizatoriai dalyviams ir jos lankytojams. Visą dieną vyks programa, kurios metu būsimi jaunavedžiai ir ne tik galės stebėti suknelių defile, tikros vestuvės

Suknelės iš gėlių

Gėlių salonų tinklas „Inesa" pristato sukneles iš gyvų gėlių.  Žavingos trumpos ir ilgos, baltos ir spalvotos suknelės. Gyvos gėlės gali puošti ne tik nuotakos rankas, bet ir tapti suknele. Svajojate apie išskirtinę nuotakos suknelę? Tad kodėl gi ne iš gėlių?

Balionai gali paversti Jūsų šventę dangiška svajone

„Balionų šalies" ekspertės scenoje moko būsimus jaunavedžius kaip jie patys gali sukurti papuošimus savo šventei. Jūs patys savo rankomis galite sukurti savo šventės dekoracijas. Pasitikėkite savimi.

Bėganti nuotaka pristatymas

Video ekspertai Fresco, fotografas Eigirdas Scinskas ir regninių organizavimo agentūra Lietuvis.lt vestuvių sezonus pradeda ir uždaro įspūdingais renginiais Bėganti nuotaka. Kompanija šėlsta ant scenos: akcijos atrakcijos, dovanos. Ar Jūs jau laimėjote jų dovanas?
Šiemet geriausi metai tuoktis - sako Marijus Olekas. TIkime? O tie, kurie lankosi parodoje užsukite į Bėganti nuotaka stendą ir dalyvaukite jų konkurse ir paklauskite kodėl gi 2010 m. - geriausi metai santuokai. Ką, kur ir kada daryti? Daugiau informacijos rasite čia. Išduosime mažą paslaptį - reikai šypsotis ir fotografuotis.

Vestuvinių suknelių rojus

Baltos, auskinės, baltos dekoruotos mėlynu, sluoksnuotos, dekoruotos įvarios tekstūros medžiagomis, kaspinais, ilgos ir trumpos, ak tos nuostabios nuotakų suknelės. Mielosios, čia Jūs rasite viską ko geidžia Jūsų širdis. Modeliai su nuotakos suknelėmis ant scenos atrodo įspūdingai. Jų šypsenų ir žibančių akių net pavydu. Naujausias suknelių kolekcijas parodoje pristato vestuvinių suknelių salonai „Elesna“, „Diana“, “Style & Fashion” ir „Anna Vaasi“. Laukite didelės nuotraukų galerijos, o mes plojame nuotakoms, kurios šoka pagal Lady Gaga Bad romance.
Salono Diana sukneles vilkinčios merginos padarė staigmeną parodos dalyviams. Norinčios ištekėti merginos gaudė nuotakos puokštę. Ją pagavo net dvi merginos, viena jų išteka rugpjūčio 14 d.,  o kitai linkime, kad ši puokštė atneštų laimę ir jos mylimasis jai pasipirštų.

Liekime savo žiedus patys?

Parodos lanktytojai turi unikalią galimybę čia ir dabar lieti žiedus. Ramunė ir jos išrinktasis Erikas, savanoriai iš salės, išsirinko aukso spalvą ir ruošė metalą savo vestuvių žiedams. „Artogeia bryoni“ atstovai šį aukso lydinį padovanos porai. Meilės dulkės, ugnis poros rankose... Štai kaip gimsta magiški vestuvių žiedai. Ar žinojote, kad auksas lydosi 1000 laipsnių temperatūroje? Į klausimą ką matote savo aukso lydinyje, susijaudinsusi Ramunė nerado atsakymo. Žiedų liejimas - ypatingas procesas, kuris patikėkite, suvirpina širdis.
 Po trumpos pertraukos Jūsų laukia daugiau naujienų, o 15 h tikros ir nesuvaidintos vestuvės.

Tikros vestuvės

Živilė ir Laimutis, kauniečių pora, šiandien ką tik Reval Hotel Lietuva vykstančioje parodoje Mūsų vestuvės sumainė aukso žiedus. Šių vestuvių liudininkais tapo visi parodos lankytojai ir dalyviai. Viduramžių riteriai palydėjo jaunuosius prie civilinės metrikacijos darbuotojų ir visų parodoje esančių žmonių akivaizdoje prisiekė amžiną meilę. Nuostabia balta suknele pasidabinusi Živilė nesulaikė laimės ašarų. Skelbiame Jus vyru ir žmona nuskambėjo aidint visos salės plojimams.  jaunųjų večiai ir parodos dalyviai
Aš be tavęs tik pilkas akmenelis, aš su tavim laimingas ir pašėlęs, aš su tavim galiūnas, ne šešėlis, tam, kad mylėt ir apgint tave - sakė Laimutis Živilei.
Mylėsiu nelaimėj, mylėsiu varge, tik tavo, tik tavo būsiu žmona - kartojo Živilė.
Jų pasiruošimą vestuvėms galite pamatyti video reportažuose. O daugiau nuotraukų ir video galite pamatyti ApieVestuves.lt straipsnyje Živilės ir Laimučio vestuvės.

Pirmos dienos pabaiga

Mielieji, šiandien paroda jau baigiasi. Laukiame visų Jūsų rytoj. Daugiau įspūdžių jau greitai ApieVestuves.lt portale.
Daugiau informacijos ir nuotraukų apie parodą rasite specialioje ApieVestuves.lt rubrikoje Paroda
Susiję straipsniai:
Daugiau straipsnių ir nuotraukų jau netrukus ApieVestuves.lt portale ir Facebook profilyje.
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
9
Komentarai
2010-04-08 14:26
virginija
nu mne ocen ponravelas osobena kagda nasa nacalnica nas ocen cenit.balsoe ei spasiba.
2010-03-29 18:23
skaiva
as ir buvau:)
2010-03-29 16:53
Tilze
O as buvau!!!
2010-03-29 12:57
gintare
nebuvau parodoje, gaila. Bet matau cia visa informacija kas kur ir kaip buvo:) super:)ir dar kaip suprantu bus tos informacijos apsciai
2010-03-29 00:04
vilte
Man irgi zavu buvo pasidairyt:) nors teket nesiruosiu...
2010-03-28 14:58
Martyna
As neatvyksiu i paroda, bet paroda su virtualiom ziniom atvyksta pas mane :) super!
2010-03-27 17:08
Toma
Super ;) man patinka ;) ka tik is parodos :) wau kokia svente ;) kiek laimingu zmoniu :) uhuuuu
2010-03-27 16:44
tapati
Grazus vaizdeliai, gaila negalejau nuvykti...
2010-03-27 15:13
Auskra
Ka tik is parodos. Nueiti buvo verta. kazko naujo nepamaciau, bet siaip smagi svente.