Vietoj gėlių – dovana jaunavedžiams (nauja)


10 DOVANŲ, KURIŲ NORĖTŲ KIEKVIENA NUOTAKA

Nuostabių dovanų idėjos gyvena čia.
Tikros dovanos, kurias gali išpakuoti iš dailaus ir šlamančio popieriaus, pačiupinėti ir pasidėti namuose, su trenksmu grįžta į madą ir daugelis interjero parduotuvių gauna laiškų su klausimais, ar galima pas jus sudaryti dovanų sąrašą? Taigi, šiandien ApieVestuves.lt su šių metų nuotaka Rima sudaro devynių dovanų, kurių kiekviena nuotaka norėtų iš „C&D Style“, sąrašą.
Tas begalinis malonumas dovanoti...

Spindintis krištolas

Krištolas pernai įžengė į dekoro karalystės olimpą ir ten lieka amžiams amžiniesiems. Krištolas perduodamas iš kartos į kartą ir saugomas kaip šeimos relikvija. Jis amžina dovana. 

Šūkiai ant sienų

Įkvepiantys šūkiai tapo dekoro etalonu. Juos rėminame paveiksluose ir klijuojame kaip lipdukus, namus puošiame namų taisyklėmis, oC&D Style radome sienų aksesuarą, kurio norėtų kiekviena šeima.

Rėmeliai

Daugiau gražių rėmelių yra čia.

Šeimos fotografijų medis

Tokį stebuklą dovanoti ApieVestuves.lt rekomenduoja vietoj nusibodusių šeimos židinių iš molio. Toks medis simbolizuoja šeimą ir jame galima sukabinti dabartinių šeimos narių nuotraukas ir laukti ateinančių. Ši dovana puikiai tiktų ir vietoj gėlių puokštės prie vokelio. Jį rasite čia.

Prabangūs rėmeliai

Balti prabangūs rėmeliai vestuvinei nuotraukai idealiai tiks bet kokiame interjere ir jie nebus tie seniai nusibodę, blizgūs, su žėručiais... 

Rėmelių trio

Arba trijų matinių rėmelių rinkinys, kuriame bus galima įrėminti gražiausių vestuvių nuotraukų trio.
Daugiau rėmelių ir koliažų, kuriuos atrinko „C&D Style“, jie laukia čia.

Kokybiškas chalatas – viena geidžiamiausių dovanų

Stebime jaunavedžius jau kelis metus ir matome, kad kokybiškas chalatas jam ir jai yra viena geidžiamiausių dovanų. Geras chalatas kainuoja nemažai, o jei tai dar gero prekės ženklo paruošta kolekcija, tikime, už tokią dovaną jaunieji atsidėkos ypatingu dėmesiu. Visą kolekciją rasite čia.

Namų indai

Juokaujame apie servizus kaip apie baisias dovanas iš sovietinių laikų palikimo, tačiau pamačiusios, kokios kolekcijos siūlomos dabar, mūsų komandos merginos – žurnalistė, fotografė ir lydinti stilistė – sustoja ir čiupinėja, padeda, vėl pasiima puodelius, lėkštutes ir stalo įrankius ir vienbalsiai linksi, kad nori visko, visko sau ir nesupyktų gavusios tokią dovaną. Visa kolekcija čia.
Indai-meno kūriniai čia.

Kokybiška patalynė

TV reklamos rėkia apie „Dormeo“ patogumą ir praktiškumą, o mes radome kitus, kurie – ypatingos kokybės: kašmyras, žąsų pūkai, šilkas, vilna ir kiti gėriai. Net nežinojome, ką išsirinkti, tai dalijamės visa kolekcija, kuri yra čia.
Jei norite miegoti minkštai – spauskite čia.

Patalų kvėpikliai

Vakare po sunkios dienos taip ir norisi panirti į minkštus ir kvapius patalus. Visa nuostabi kolekcija laukia kada pateks pas į jūsų namus. Kokie tai kvapai? Sužinokite čia.
Daugiau kvapų čia.

Gėrimų gurmanams

Galvojate, kad dovanosite gerus rūšinius vynus ar viskį, kurį rekomenduosite saugoti ir mėgautis tik 20 metinių proga? Tokios dovanos saugojimui tikrai reikės vietos. Rekomenduojame gėrimų laikiklius.
Daugiau dailių gėrimų laikiklių yra čia.
Daugiau dovanų idėjų, kurias sudarė „C&D Style“ rasite apsilankę http://www.cdstyle.lt/ypatingosprogos.html

Ar skaitei apie:

 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2016-04-28 15:47
Ieva
Neesu piktoji nuotaka, bet čia panašiau į paprastą reklamą mielosios :) Dabar, kai dauguma porų jau gyvena prieš vestuves, visko būna jau užgyvenę, tad iš visų dovanų, palaikinčiau tik kvapus namams, o apsistatyti rėmeliais ir butelių stovais, aleiskite, bet tikrai nėra kiekvienos svajone.... Aš jau būčiau labiau už kažkokias spa pramogas, ar grožio priemones, jeigu kalba tik apie nuotakas. O chalatus tai išvis reiktų išbraukti iš nuotakų drabužinės, geriau jau tada šilkiniai naktinukai...