Vestuvių užsienyje planavimas. Nuo ko pradėti


SVARBIAUSIAS JOS IR JO JUNGTUVIŲ SIMBOLIS – ŽIEDAI

Foto: Rimantas Steponavičius www.fotor.lt
O koks gausus ir įvairus šiandien žiedų asortimentas – net ir patys kūrybingiausi ar išrankiausi sužadėtiniai išsirinks svajonių vstuvių žiedus.
 

Pasigaminkime žiedus patys

Juolab kad dabar būsimi sutuoktiniai gali patys gaminti vestuvinius žiedus ir tokiu būdu tiesiogiai prisiliesti prie savo meilės simbolių kūrimo. Atrodo neįtikėtina?
Tai puikus pasiūlymas unikalumo ir romantikos ieškančiai porai. Metalo liejimas kartu su juvelyru, jauki aplinka, vynas ir, svarbiausia, būvimas kartu, Jūsų žieduose, kaip juvelyrai sako, „saugos užkoduotą rankų šilumą ir meilę“ (ARTAGEIA BRYANI). Net ir graviravimas, kuris šiandien nėra naujas dalykas, gali tapti labai ypatingu. Juvelyras, Jūsų ranka užrašytą mylimojo ar mylimosios vardą, gali perkelti ant Jūsų žiedų.
Viena naujausių ir neįprasčiausių dabartinių vestuvių žiedų technikų „mokume gane“ (iš japonų kalbos – „medžio raštas“). Tai sena japonų technika, naudota kardams lieti. Ši technika ypatinga tuo, kad lygiame, be jokių išraižymų žiede suliejami skirtingi metalai (pvz., trijų spalvų auksas). Tokie žiedai primena vandenyje plūduriuojančius įvairių spalvų dažus. „Mokume gane“ technika pagaminti juvelyriniai dirbiniai išsiskiria prabanga, romantika ir unikalumu.

Kas populiaru šiandien?

Į klausimą, kas populiaru šiandien: klasika ar moderni technika, atsakyti neįmanoma. Juvelyrai teigia, kad tai tiesiog kiekvieno skonio reikalas. Tad rungtynės tarp tradicijų ir naujovių tęsiasi iki šiol.
O ar teko matyti žiedus „transformerius“? Dviejų dalių, skirtingų formų metalo gabalėliai, sujungti į vieną. Žiedus „transformerius“ galima mūvėti abu kartu arba atskiras jų dalis. Šie žiedai bene labiausiai nutolę nuo mūsų senelių mylimų paprastučių aukso žiedelių. 
Panašiai pagaminti tik kitokio, švelnesnio stiliaus yra „trijų dalių“ žiedai. Baltas auksas, geltonas su deimantu viduryje ir vėl baltas auksas. Trys atskiri žiedeliai, kuriuos galima mūvėti kartu arba atskirai ir kaskart keisti jų eiliškumą kaip tik jums patinka. Labai dailu ir žaisminga!
Jei žiedai „transformeriai“ nenustebino, gal nustebins mėlyni ar raudoni jungtuvių žiedai? Aukso kraštai ir spalvoto akmens masyvūs žiedai primena caro laikų rusiško porceliano stilių. Toks originalumas tiktų prabangą ir istorines tradicijas vertinantiems sutuoktiniams. 
Ar gali trūkti originalių idėjų Jūsų šventei, kai net vestuvinius žiedus galime transformuoti, mūvėti dalimis ar juos pasigaminti. Pasirodo, nereikia būti juvelyru, kad įgyvendintum beprotiškiausias idėjas...
Pirmieji Dovilės įspūdžiai iš parodos :)
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
4
Komentarai
2010-04-02 19:36
tapati
Saunuolis gi tas Giedrius! :)
2010-03-29 12:52
lina
Giedriau aciu uz patarima.
2010-03-29 11:48
Simona
Grazios idejos :) Aciu
2010-03-27 14:25
giedrius
Jei imsite 3 daliu žiedus, kaip čia "populiaru" ir jie sukiosis - gailėsitės, merginos. Arba turėsit valgį gaminant nusiiminėti :) Vaikinams nieko, jei baltarankiai...