Jaunavedžių šokis


VESTUVIŲ DEKORO DETALĖS IŠ „C&D STYLE“

Siųstis dekoro elementus iš užsienio baisu? Nori tokių, kuriuos galėtum po to naudoti namuose? Turime greitą ir neskausmingą pasiūlymą: viskas vienoje vietoje per valandą. ApieVestuves.lt darė eksperimentą: data – balandžio 21 diena, vieta – PC „Akropolis“, „C&D Style“ parduotuvė, laikas – 1 val.

Mūsų surinktas krepšelis būsimoms nuotakoms ir jų vestuvių dekorui:

Indai saldžiam stalui

Jūsų didenybės keksiukai, tortas tikrai ras stilingų stiklinių padėkliukų ir kitų indų. Saldaininės, zefyrų vazelės, gaubtai ir keksiukinės su stilingais raštais. Visa kolekcija čia
C&D Style nuotrauka

C&D Style nuotrauka

Indai papildantys dekorą

Svajoji apie porceliano puodelius ir lėkštutes? Štai indai, kurie papildys vestuvių saldaus stalo dekorą. Visa kolekcija čia.
C&D Style nuotrauka

Staltiesės ir kita tekstilė

Internete pilna nuomojamos apgailėtinos kokybės tekstilės už kainą, kurią sumokėjus galima gauti kokybiškas staltieses ir servetėles. Visa kolekcija čia.

Žavinga ir kerinti pastelinių spalvų gama

Pastelinės spalvos – šios vasaros karalienės ir joms nusileisti neįmanoma. Kartą į rankas paėmus porcelianinį rausvą puoduką, jo padėti atgal neįmanoma. Toks pastelinis porcelianas papuoš ne tik vestuves, bet ir kasdienį jūsų rytą po vestuvių. Kava iš tokio puodelio bus gardesnė.
C&D Style nuotrauka
C&D Style nuotrauka
Visa kolekcija čia.

Žvakių magija ir aromaterapija

Apie kvepiančias vestuves jau kalbame antrus metus ir štai jums idėja – vestuvių šiluma ir kvapas. Visa kolekcija čia.
C&D Style nuotrauka

Dailūs vazonai 

Spalvingi vazonai tapo vestuvių dekoro akcentu. Dalijamės smaragdo spalvos stebuklu, kuriame gali atsirasti samanos, mažos gėlės ir kiti jūsų pasirinkti dekoro elementai.
 
C&D Style nuotrauka

Gėrimų taurės

Ieškai stilingų vyno taurių? Spalvotų? Spindinčio stiklo? Krištolo? Visa kolekcija čia.
 
C&D Style nuotrauka

Dailios vazos gėlėms

Krištolinės, spalvotos, auksinės – labai kokybiškos ir įdomaus dizaino vazos pagyvins kiekvieną stalą per vestuves, o po to ir namus. Jas rasite čia.

Įdomios lemputės

Tokio tipo lemputes dekoratoriai pradėjo naudoti puošdami vestuvių saldų stalą ar fotokampą, o mes pastebime, kad tokios girliandos jau puošia jaukius namų kampus. Apie ką mes? Patikrink čia. Prie kasos jų radome daugiau ir įdomesnių.

Išvados

Taigi, per valandą prisižiūrėjome įvairiausių dalykėlių, kuriuos galime panaudoti dekore, ir susitarėme dėl kitų projektų. Fotografė su stiliste susitarė, kad visų šių grožybių nepaliks dūlėti lentynose ir su jomis jau suplanavo dekoro dirbtuves. Tikime ir jums patiko daugelis šių daiktų, jie visi kvepia magija, emocija ir kiekvienas randa kelia į širdį. Jei jau kartą palietei, nebepamirši.
P.S. Ir aš rašydama šį tekstą geriu kavą iš to rožinio porcelianinio puodelio.

Ar skaitei apie:

Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai