2015 makiažo tendencijos


PASIDARYK SVEČIŲ SUSODINIMO PLANĄ SU „ALL SEATED“

Turbūt esate matę filmų, kuriuose nuotakų bandymai sudaryti svečių susodinimo planus labiau primena žaidimus – ant stalo krūva skirtingų spalvų ir formų popierėlių, su užrašais ir be jų, figūrėlių. Skamba sudėtingai, tiesa? Patyrusi vestuvių planuotoja Inga Klimienė mums atskleidė mažą gudrybę, kaip padaryti, jog viskas būtų gerokai paprasčiau. Ji pasiūlė išbandyti „All Seated“ – svetainę, kurioje galite sukurti svečių susodinimo planą. Papasakosime jums daugiau.
Vienas svarbiausių dalykų, kad „All Seated“ yra tinklalapis, kuriuo naudotis galėsitės visiškai nemokamai. Viskas, ką jums reikės padaryti, tai užsiregistruoti. Jei manote, kad registruojantis sugaišite daug laiko, leiskite jus nuraminti – jums reikės įvesti tik el. pašto adresą, slaptažodį naujai paskyrai, vardą ir pavardę. Metas dirbti!
Kai pasirinksite vestuves kaip renginio tipą, įrašysite pavadinimą ir datą, bus sukurtas renginys. Nežinote, ką daryti toliau?
Sudarykite svečių sąrašą (laukelis GUESTS). Įveskite svečių vardus, parinkite kategoriją (nuotakos šeima, pamergės, draugai, kolegos; jaunikio šeima, pabroliai, draugai, kolegos). Savo svečių informaciją galėsite papildyti jų adresais, kontaktais, informacija apie dalyvavimą (sutiko, nesutiko, neatsakė), kokį valgį rinksis ir komentarais.
Kai grįšite į SEATING, paspauskite GUESTS. Pažymėkite žmones, kuriuos norite priskirti prie tam tikro staliuko. Kai tai padarysite, paspauskite ant staliuko. Atsiradusioje lentelėje pasirinkite GUESTS, pasirinkite norimą svečią ir paspauskite lentelės apačioje esančią kėdės ikonėlę – taip priskirsite konkrečią vietą prie stalo.
Svarbus pastebėjimas: Kiekvieną svečią įtraukite į sąrašą atskirai – kitu atveju kyla problemų norint parinkti konkrečią sėdėjimo vietą.
Laukelyje REPORTS galėsite atsispausdinti informaciją. Kokią? Tai pasirinkti galėsite patys.
Štai ir turite svečių susodinimo planą be didelio vargo!

Ar skaitei apie:

Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai