Kaimiško stiliaus vestuvės


SPINDINČIOS IR KVEPIANČIOS MERGVAKARIO DOVANOS

Lietuvaitės jau išmoko būsimai nuotakai dovanoti gražias ir prasmingas dovanas, kurios turi išliekamąją vertę, dovanoja emociją arba lepina būsimą žmoną. Tas mergaitiškas vakarėlis išties žavingas – jame plazdena spalvingų suknelių ir sijonų klostės, skimbčioja spalvotos burbuliukų taurės, girdisi melodijos, kurias vis papildo dovanų išvyniojimo garsas, ir namuose ar mergvakario erdvėje pasklinda itin malonus kvapas...
Šįkart norime pasidalinti naujomis mintimis apie tai, kas galėtų būti tos itin moteriškos dovanos būsimai nuotakai. Tai turėtų jums padėti sprendžiant šį klausimą!

Blizga ir spindi kaip nuotakos akys vestuvių dieną

Šviesus, angeliškas, jausmingas…Tai jazminų, šlamučių ir apelsinų žiedų (Neroli) moteriškas ir svaiginantis aromatas. Ši blizgi, šviesą atspindinti kūno pudra subtiliai puošia, suteikia švytėjimo pečių ir dekoltė sričiai. Baltųjų gėlių ekstraktai ir šlamučių eterinis aliejus iš Korsikos ant odos paskleidžia moterišką, svaiginantį aromatą.
Informaciją apie šį mielą daiktą rasite čia

Kvepia... Bijūnais ir vyšniomis

Bijūnai

Geidžiamiausios nuotakų gėlės – bijūnai. Ar grožėjaisi bijūnų žydėjimu? Ar girdėjai, kaip jis vėjyje blaškosi? Kai pamatėme šį video, pakerėtos stebėjome kelias minutes. 
Kiekviena mergina svajoja apie bijūnus. Visa bijūnų kolekcija tiesiog laukia kaip nori būti padovanota. Nuostabi dėžė, kvapas ir įvairiausi produktai.
Viduržemio jūros pakrantėje sklando legenda apie nuostabaus grožio nimfą Paeonia, kuriai taip meilinosi dievai, kad pavydi deivė pavertė ją gėle su tūkstančiu žiedų – bijūnu. Nuo tada grožio ir moteriškumo simbolis kiekvieną pavasarį praskaidrina akinančiomis spalvomis ir aromatu.
Visa kolekcija čia.
Autorius: Alina Paurazė

Vyšnios

Pavasarį rausvai žydinčios vyšnios sukuria užburiantį Provanso kraštovaizdį. L'OCCITANE populiariausia gėlių kvepalų linija pirmosiomis pavasario dienomis pagerbia vyšnių žydėjimo ir tobulą jų trapių žiedų grožį.
Visa kolekcija čia.
Autorius: Alina Paurazė

Veikia tarsi grožio eliksyras: levandos ir šlamučiai

Levanda

Levanda – tai Provanso simbolis, laukinių levandų dukra ir daugelio prancūzų rašytojų įkvėpėja. Mūsų protėviai išmokė mus prisijaukinti šį augalą, švelniai juo rūpintis. Nors augalas yra subtilus ir grakštus, tačiau jo kvapas turi daug galios. 
Pamatyk, kaip jos atkeliauja į L'OCCITANE
 
Visa kolekcija čia.

Šlamutis

Šlamutis yra žinomas kaip ilgaamžė gėlė. Ji niekada nevysta, net ir nuskinta. Jos organiniame eteriniame aliejuje gausu aktyviųjų molekulių, pasižyminčių unikaliomis jauninamosiomis savybėmis. Daugiau nei prieš dešimtmetį L'OCCITANE išskyrė ir patentavo išskirtinių jauninamųjų savybių turintį Korsikos šlamutį, vienintelę rūšį, turinčią didžiausią koncentraciją aktyviųjų ingredientų. „Atraskite mūsų šlamučių kolekcijas, saugančias Jūsų odą nuo senėjimo“, – kviečia L'OCCITANE.
Visa kolekcija čia.

Lepina iki mėnulio ir atgal...

Migdolai – ne tik nuostabaus skonio riešutai, bet jų savybės mūsų kūnui ir sielai išties ypatingos. Todėl būsimai nuotakai dovanokite dangiškų migdolų 
 
Migdolas yra puikiai žinomas dėl savo švelninamųjų savybių. L'OCCITANE išgauna išskirtinių tonizuojamųjų savybių turinčius migdolus iš pietų Prancūzijos ir panaudoja juos subtilių bei efektyvių kūno priežiūros produktų kūrimui. Oda tampa glotni ir atgauna tonusą – atkuriamos kūno linijos. Atraskite migdolų kolekciją: kūno kremus, stangrinamuosius bei dušo produktus.
Visa kolekcija čia.

Mažos dovanėlės stiprina draugystę

Nuotakos dovanos mergvakario dalyvėms:

Šiuolaikinės nuotakos išties nuostabios ir jos jau išmoko, kad draugėms, kurios mažiausiai kelis mėnesius organizavo mergvakarį, padėkoti galima išties maloniai. Dovanėlių idėjos:

Man pačiai teko vieną ketvirtadienio popietę praleisti L'OCCITANE salone PC „Akropolis“ Kaune ir išrinkti dovanų „TOP 10“ būsimai nuotakai.

Fotografė  Alina Paurazė

Taigi mano sąrašiukas atrodytų taip:

  1.  Blizgi kūno pudra.
  2. Dėžutė su atpalaiduojančiomis levandų kolekcijos dovanomis. Nuotakai tikrai reikia atsipalaiduoti.
  3. Daili apvali dėžutė su dovanėlėmis lepinti visą kūną.
  4. Bijūnų kolekcija nudžiugins kiekvieną nuotaką.
  5. Aromaterapija daro stebuklus ir nuotaikai, ir kūnui, todėl tikrai įtemptą planavimo laikotarpį palepintų šie produktai.
  6. Jei man tektų organizuoti mergvakarį, tai dovana apdovanočiau ir būsimos nuotakos vyrą nuo jos geriausių draugių, pavyzdžiui, šis rinkinys būtų nuostabu.
  7. Jei žinai, kad draugei tinka šios sudedamosios dalys, drąsiai dovanok šį rinkinį.
  8. Orchidėja – karališka gėlė, o nuotaka tądien – karalienė. Idealiai tiks šis rinkinys.
  9. „Welcome Home“ rinkinys labai dailus ir gražus namų vonios akcentas.
  10. Dovanų kuponas.

O koks būtų tavo pasirinkimas?

Parašyk man laišką ir atsiųsk sąrašiuką, be dovanos iš L'OCCITANE tavęs nepaleisiu. Apdovanosiu net tris merginas. Mano el. p. redakcija@apievestuves.lt
Iki! Lauksiu jūsų laiškų.

Ar jau skaitei apie:

 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai