Gėlių reikšmės


INETOS IR MARTINO ORGINALIOS DOVANOS SVEČIAMS PAIEŠKOS

Viena iš konkurso nugalėtojų sumaketuotų ZOOMBOOK užrašinių
Už poros savaičių žiedus sumainysiantys Ineta ir Martinas yra pora, kuri trokšte trokšta, kad jų vestuvių šventė būtų kuo originalesnė. Sėkmė jiems nusišypsojo ir prie noro išsipildymo prisidėjo ZOOMBOOK – jaunavedžiai turėjo galimybę sukurti personalizuotas užrašų knygutes. Kviečiame skaityti apie tai, kaip jie jas kūrė, ką šis procesas suteikė, ir apie kitus malonius jų rūpesčius.

1. Trumpai papasakokite apie save: kaip susipažinote, kiek truko jūsų draugystė iki vestuvių, kiek laiko planuojate vestuves?

Vestuves pradėjome planuoti po 5 metų draugystės ir 3 metų gyvenimo kartu. Susipažinome tame pačiame mieste, kur ir užaugome, vieno renginio, kuriame abu dalyvavome, metu. Renginiui pasibaigus iki pat paryčių kalbėjomės, o po to vakaro stipriai įstrigome vienas kito galvose. Ilgi susirašinėjimai palaipsniui virto pasimatymais, o šie – draugyste. Praėjusių metų vasarą, viešėdami Vokietijoje, kalnų apsuptoje Heimbach pilyje, susižadėjome ir po kelių savaičių pradėjome planuoti vestuves.

2. Kaip jaučiatės artėjant didžiajai dienai?

Jaučiamės gerai ir vis labiau laukiame šios svarbios mūsų gyvenime dienos. Aišku, vestuvių dieną emocijos pasieks kulminaciją, tačiau labai daug organizacinio nerimo jau patyrėme pradėję planuoti vestuves, ypač pačioje pradžioje – kai daug kas neaišku, regis, reikia tiek daug visko padaryti. Vis dėlto, nuosekliai planuojant ir paskirstant užplūstančias emocijas, galima išgyventi šį etapą. Pats vestuvių planavimas mus dar labiau suartino, padėjo geriau pažinti, pajausti vienas kitą. Be abejo, ne tik planuojame vestuves, tačiau ir abu dirbame, aš dar ir rašau baigiamąjį darbą, o Martinas turi visuomeninių pareigų. Kad viską suspėtume, turėjome būti kaip komanda ir žiūrėti viena kryptimi – panašu, kad šią užduotį įgyvendinome puikiai.

3. Kokių darbų dar liko?

Liko keletas techninių detalių: pagaminti keletą dekoracijų, dar kartą peržiūrėti vakarinės dalies programą su vedėju ir renginyje grosiančiu saksofonistu, taip pat išmokti vestuvinį šokį.

4. Kokia ta diena bus? Trumpai papasakokite planą, kas ir kaip vyks ir kokia emocija bei vaizdai vyraus?

Ko gero, tai bus pilna emocijų diena su daug besikeičiančių, vienų įsimintiniausių gyvenime vaizdinių. Vakarinės programos metu norime sukurti originalią, kiekvieną renginio dalyvį vienaip ar kitaip paliesiančią atmosferą. Turėtų būti jaudinanti ceremonija bažnyčioje su artimais žmonėmis. Kartu su pulku ir dviem puikiais fotografais keletą valandų praleisime žaismingoje fotosesijoje.

5. Kodėl nusprendėte dalyvauti ZOOMBOOK konkurse? Apie kokias dovanas svečiams galvojote prieš šį konkursą?

ZOOMBOOK konkursas pasirodė originalus, reikalaujantis kūrybiškumo ir galintis nustebinti mūsų renginio svečius. Dėkojame Jums už šią galimybę.

6. Kaip vyksta kūrybos procesas? Papasakokite, kokios tematikos dovanas darote? Kaip jas personalizuojate?

Kuriant dovanas (personalizuotos užrašų knygutės) kiekvienam renginio svečiui, dar kartą galima pagalvoti, kodėl vienas ar kitas žmogus bus kartu su mumis šią svarbią dieną, ką jis mums reiškia ir kaip įdomiai, netikėtai galima jam padėkoti, parodyti dėmesį renginio metu. Galvoje sukasi daug smagių prisiminimų, kartu su artimais žmonėmis praleistų akimirkų, jų būdo bruožų. Iš viso to reikia išskirti kelis akcentus, kurie geriausiai atspindėtų ar tiesiog maloniai nustebintų į šventę atvykusius tėvus, giminaičius, draugus. ZOOMBOOK sistema leidžia pasireikšti fantazijai ir išpildyti nestandartines idėjas.
Kaip galima kurti su ZOOMBOOK įdomu net augintiniui

7. Kaip vyks dovanėlių įteikimas: kur jos bus, ar jas pakuosite, kur dėsite, kaip įteiksite?

Vakarinėje dalyje planuojame trumpai pristatyti kiekvieną renginio svečią. Tam puikiai pasitarnaus personalizuotos užrašų knygutės, kurios trumpai charakterizuos kiekvieną svečią. Išradingiau išpildyti šį sumanymą mums padės mūsų šventės vedėjas, Vilniaus kamerinio teatro aktorius Zigmantas Baranauskas.

8. Jūsų „TOP 3“ patarimai vestuves planuojančioms poroms.

1) Nepamirškite, kad kuriate šventę sau.
2) Į patį vestuvių planavimą pažiūrėkit žaismingai, kūrybiškai (pavyzdžiui, vietoj įprastinių kvietimų, sukurkit trumpą vaizdo klipą su draugystės akcentais, kvietimu ir naudinga informacija svečiams. Patys pasidarykite dekoracijas, sugalvokite originalią vakarinės dalies programą, kuri nebūtų panaši į standartines, daug kartų jau patirtas jubiliejų, vestuvių užduotis. Sugalvokite įdomią, neįprastą fotosesiją su pulku ir t. t.).
3) Į vestuves kvieskite tik pačius artimiausius žmones, draugus, su kuriais norite išgyventi vieną svarbiausių dienų savo gyvenime.

Patarimai kaip sumaketuoti užrašų knygeles

Patarimai kaip sumaketuoti užrašų knygelės viršelį taisyklingai yra čia.

Idėjos užrašų knygelėms

1 idėja: Dviese smagiau
2 idėja: Ir jie gyveno ilgai ir laimingai 
3 idėja: Meilė
4 idėja: It is all about kiss
5 idėjaAš tave laivai myliu
6 idėja: širdelės
Daugiau užrašų knygelių šablonų Jūsų laukia paspaudus čia.

Ar jau skaitei apie:

 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai