Kur ieškoti informacijos ir idėjų savo vestuvėms?


SPROGSTANTI NAUJIENA – ŠAMPANO IR „PROSECCO“ POPS LEDAI JAU LIETUVOJE

Nuotrauka Aelitos Jonaitienės
Pernai vasarą visas „Facebook“ ūžė nuo šampano ir „Prosecco“ skonio ledų nuotraukos, kuria pasidalijo stilistė Agnė Jagelavičiūtė, provokuojančiai kviesdama dalintis žiniomis, kur Lietuvoje galima įsigyti šio gurmaniško skanėsto, žadėdama reklamuoti ir įvairiais būdais padėti jį platinti.
Facebook žinutės atvaizdavimas
Atsitiktinai ar ne, kaunietės, neturinčios „Facebook“ anketos, kaip tik tuo metu atidarinėjančios skonio būtikėlį, verslininkės Linos Vyšniauskienės vyro sūnėnas atsiuntė nuorodą į A. Jagelavičiūtės pranešimą ir nuo tada pusę metų verslininkė ieškojo gamintojo, derėjosi ir pagaliau gali nudžiuginti ne tik Agnę, bet ir visus gurmanus. Kai pamatėme „Facebook“ ledų nuotraukas, iš karto susisiekėme su Lina ir viską sužinojome. Pamenu, dar pernai su vestuvių planuotojomis kalbėjomės, kad jei rastume šiuos ledus, jie būtų tas ilgai ieškotas dalykas – ko niekas savo vestuvėse Lietuvoje dar niekada neturėjo. Dar prieš skambindama Linai pagalvojau, kad šiais ledais vaišinčiau svečius prie bažnyčios, mėgaučiausi jais laukdama fotosesijos arba lepinčiau svečius, kurie laukia jaujųjų, na, o tikru fejerverku taptų vidurnakčio šampanas. Manau, nustebtų net visko matę svečiai.

Ledai ypatingi ir jų gauti visoje Europoje yra labai sunku

Šiuos ledus sukūrė jauni britai, kurie iš karto po mokyklos eksperimentavo, ir štai – jie turi gurmanišką verslą ir produktą, kurio geidžia daugelis išskirtinio maisto parduotuvių ir butikų, o tai gauna tik mažuma. Šiais ypatingais „Prosecco“ ir šampano skonio ledais prekiauja skonio butikai Anglijoje, Bermuduose ir Ibizoje. Kaune įsikūręs skonio butikėlis „Gurmena“ gali didžiuotis, kad vienintelis visose Baltijos šalyse turi šiuos ledus, o šiais metais jais smaguriauti galės Vilniaus, Kauno, Nidos ir Druskininkų gurmanai, na, o tie, kurie savo vestuvėse nori nuo karščio alpstančius svečius palepinti 110 ml tūrio ledais, turi išeitį – yra specialus automobilis, kuriuo ledai gali atkeliauti į bet kurią vietą Lietuvoje. Jiems privaloma – 18 laipsnių temperatūra. Lina prisipažįsta, kad dabar turi tik 400 vnt., bet jau artimiausiu metu turės virš 7000 porcijų ledų, tad jaudintis tikrai neverta – užteks visiems.

Ledų specifikacija:

− Ledai galioja vienerius metus.
− Laikymui reikalinga –18 ˚C temperatūra.
− Turi mažai kalorijų: 52 kcal ir 77 kcal.
− Pagaminti tik iš natūralių ingredientų, be gliuteno.
− Gaivi ir visai neragauta NAUJIENA...
− TAI
− Š-A-M-P-A-N-O
− ir
− P-R-O-S-E-C-C-O
− LEDAI – P O P S!!!
− Absoliuti naujiena!!!!!
− Šiuo metu tik skonių butikėlyje „Gurmena“!!!
− „Prosecco“ ledų struktūra primena šerbetą, o šampano ledai – tiesiog KITOKIE.
P. S. Yra ledų ir vaikams – braškinių su mėta, obuolinių su šeivamedžiu ir visiškai natūralių ingredientų – be gliuteno ir tinkami veganams!!!
Dėl kainos ir kitų klausimų teirautis http://www.gurmena.lt.

Dalijamės ir vedybų planuotojos Kristinos Kaikarienės įvertinimu:

Gurmena Facebook įrašo kopija
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai