Kukli, bet šventiška vestuvinė vakarienė


GĖLĖS 2010 M. VESTUVĖMS

Kokios vestuvės be gėlių? Jei kartais atsiras unikalūs jaunavedžiai, kurie neįtrauks gyvų žiedų į savo šventės puošybą, tai padarys svečiai.
Daugelis pasakys, kad labiausiai vestuvėms tinka standūs ir elegantiški rožių žiedai. Tačiau šiuo metu floristai savo kūriniuose bando išvengti visiems įprastų ir žinomų gėlių.
Foto: Rimantas Steponavičius www.fotor.lt

Labai populiaru

Labai populiarios šiuo metu yra lengvos, daugiažiedės, smulkutės lauko gėlės, kurios anksčiau būdavo naudojamos tik kaip papildomas puokštės elementas. Nuotakos, bandydamos sukurti vėjavaikišką stilių, renkasi žavias lauko gėles.
Visiška priešingybė lauko gėlėms yra įmantraus, minimalistinio, šiek tiek ekstravagantiško tipo žiedai: orchidėjos, miniatiūrinės kalijos.

Puokščių formos

Vestuvių floristikos srityje keičiasi ne tik gėlių žiedai, bet ir puokščių formos. Įprasta rankoje laikoma gėlių puokštė nėra naujiena, tačiau krepšelis arba lankelis, išlankstytas ir papuoštas gėlėmis bei pakabintas ant nuotakos rankos, tikrai nustebina. Į krūvelę suimtą gėlių puokštę keičia iš gėlių sukurtas daiktas – vėduoklė, apyrankė.
Išskirtinis yra minimalistinis puokščių stilius, kai į puokštę surišami tik vienos rūšies (tulpės, narcizai, pakalnutės) ir tos pačios spalvos gėlių žiedai (be lapų). Tokia puokštė, perrišta kaspinu, dailiu raišteliu ar plaušu, pribloškia paprastumu ir elegancija.

Nauja ir įdomu

Naujovė floristikos srityje yra specialūs aromatai puokštėms. Įvairūs kvapai suteikia puokštei ypatingą aromatą. Specialistai siūlo santalo, jazmino, kadagio, rozmarino, cinamono, imbiero, rožių kvapus. Šie natūralūs aromatai sukuria ypatingą atmosferą, atpalaiduoja.
Kad ir kokie populiarūs būtų vienokie ar kitokie gėlių žiedai ar puokščių stiliai, floristai pataria: rinkitės savo gėlę.
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
7
Komentarai
2010-10-19 12:14
Lina
Galerija is tiesu puiki;) Idomu butu suzinoti kas sias puoksteles kure?
2010-04-02 17:45
tapati
pasteliniu spalvu rozes... kaip romantiska ir grazu
2010-04-01 09:44
Doovile
Pas mane bus tulpes... vien vien tuples :)))
2010-03-29 18:15
faina
Man tai is galerijos krokai.
2010-03-29 15:00
Ruta
Gvazdikai fantastiski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010-03-29 12:49
Giedre
tikrai, kad galerijoje nuostabios geles:)
2010-03-28 11:51
Daina
Vau :) galerija super ;)