Vestuvių šventės puošyba: kuo natūraliau, tuo gražiau?


17 METŲ VESTUVIŲ LIETUVOJE (ĮDOMIŲ ĮVYKIŲ SUVESTINĖ)

Šiandien apžvelgiame net šešiolika metų Lietuvoje ir kas per juos vyko vestuvių tematikoje. Įkvėpimu tapo šis įdomus šimtmečio aptarimas, kviečiantis pasitikrinti kokios vestuvės buvo tais metais, kai tuokėtės jūs, tėvai ir seneliai.

Taigi Lietuvoje per šešiolika metų įvyko:

2000 m. žurnalas ŽMONĖS aprašė Jennifer Aniston ir Brad Pitt vestuves.
2001 m.  Lietuvoje buvo parodytas filmas VEDYBŲ PLANUOTOJA su Jennifer Lopez.
2002 m. startavo Supermama forumas ir ten visos planuojančios Lietuvos nuotakos dalijosi šio proceso džiaugsmais ir vargais.
2003 m. Lietuvos kino teatrus nusiaubė filmas Amerikietiškas pyragas: vestuvės 
2004 m. įvyko pirmoji A. Jagelavičiūtės santuoka
Delfi.lt nuotrauka
2005 m. vienas žiūrimiausių filmų buvo SLĖPKIT PAMERGES
Du išsiskyrę ir niekaip savo antrosios pusės nesutinkantys vyrukai savaitgalius praleidžia nepažįstamų žmonių vestuvėse. Į prašmatnias šventes ir paprastus vakarėlius jie prasprunka be kvietimo ir ten... ieško tos tikrosios vienintelės... vienai nakčiai.
2006 m. labai aktyviai pradėta diskutuoti apie vestuves ir krikštynas kaip dvigubą šventę.
2007 m.  buvo pranešta, kad lygiai po metų kino teatrus pasieks filmas SEKSAS IR MIESTAS, kuriame Kerė pagaliau ištekės už Džono. Čia gražiausios SEKSO IR MIESTO SCENOS APIE MEILĘ
2008 m. startavo Apievestuves.lt Facebook
2009 m. startavo pirmasis specializuotas portalas jaunavedžiams Lietuvoje ApieVestuves.lt
2010 m. atsirado PINTEREST. Ar jau matei mūsų sukurtus albumus apie vestuves Tau? 
2011 m.  apibendrinti gyventojų ir būstų surašymo duomenys parodė, kad 2011 m. kovo 1 d. Lietuvoje 1 mln. 293 tūkst. gyventojų buvo susituokę, o 284,9 tūkst. gyventojų, arba kas devintas 15 metų ir vyresnis asmuo, buvo išsituokęs.
2012 m. birželio 2-ąją Plungėje ištekėjo televizijos laidų vedėja, aktorė Jurgita Jurkutė. Gimtojoje Plungėje mergina ištarė lemtingąjį „taip“ septyniolika metų vyresniam savo draugui verslininkui Ryčiui Širvaičiui. J. Jurkutė ištekėjusi pasirinko Širvaitės pavardę.
2013 m. įvyko Oksanos Pikul ir Simo Jasaičio vestuvės.
„Viktorijos Vestuvės“ nuotrauka
2014 m. vestuvių nuotraukomis masiškai pradėjo dalintis „Facebook“ ir „Instagram“. Mergvakarių planavimai, vestuvių kvietimai ir svečių nuotraukos pasklido socialinėje medijoje. Ar skaitei rekomenduojamą sąrašą kuo neturėtumei dalintis Facebook? 
2015 m. Lietuvoje išleista pirmoji knyga nuotakoms NUOTAKOS BIBLIJA ir VESTUVIŲ PLANUOKLIS 
Alinos Paurazės nuotrauka 
2016 m. būsimos nuotakos vestuves planuoja Facebook grupėje NUOTAKŲ NAMUČIAI

2017 m. įvyks didis šou

2017 m. sausio 18 dieną Vilniuje, „Kempinski Hotel Cathedral Square“ viešbutyje, susitiks Baltijos šalių dizaineriai, kuriantys nuotakoms. „L`Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“ vadinamas renginys įvyks pirmą kartą ne tik Lietuvos istorijoje, tačiau ir Baltijos šalių mastu. Tai pirmas tokio pobūdžio renginys šiame regione. Daugiau nei 150 kviestinių svečių bus pristatytos naujausios Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos ir užsienio dizainerio, kuris kol kas įvardijamas kaip kviestinis svečias, suknelių kolekcijos, skirtos 2017 metų nuotakoms, bei kitą sezoną madingiausios vestuvinės šukuosenos, sukurtos „L`Oréal Professionnel“ profesionalų iš visų Baltijos šalių. Tiesioginę renginio transliaciją kviečiame stebėti
 
Laukite tęsinio. Būtinai pratęsime.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai