Išskirtiniu įvaizdžiu garsėjanti stilistė V. Šaulytė tapo kvapą gniaužiančia nuotaka


„NUOTAKOS SPINTA“ BOUTIQUE PRANOKO LŪKESČIUS

Fotografas Ramūnas Tangūris
„Nuotakos spinta“ boutique pirmą pasimatuotą suknelę iškart pirko, o po to sekė ilga eilė ir daugiau nei 35 % suknelių prie altoriaus iškeliavo dar kartą. Savaitgalis buvo karštas. Renginyje apsilankė daugiau nei 1000 nuotakų, pasimatuota buvo begalės suknelių. O išaušus pirmadieniui, pasipylė skambučiai dėl pasimatuotų suknelių ir ar jų netyčia niekas nenupirko.

Dizainerio suknelės už pusę kainos prabangiame butike tik vieną savaitgalį

Iškart po mamų suknelių parodos atidarymo pradėjo veikti ir pirmasis Baltijos šalyse POP-UP butikas „Nuotakos spinta“, kuriame savo sukneles prie altoriaus dar kartą išlydėjo daugiau nei 150 nuotakų. Naujų šeimininkių ieškojo Elie Saab, „Tiulio fėjos“, Egidijaus Sidaro, Roberto Kalinkino, Liutauro Salasevičiaus, Airidos Skrickienės, Egidijaus Rainio, Kęstučio Rimdžiaus ir kitų kūrėjų suknelės.
Video iš renginio kviečiame peržiūėti Facebook
„Nuotakos spinta“ butikas buvo įrengtas po baltu moderniu kupolu, apšviestas ir papuoštas šilku bei orchidėjomis, kiekviena suknelė eksponuota su ją vilkėjusios nuotakos nuotrauka, tad ieškančiai svajonių suknelės merginai iškart buvo lengviau įsivaizduoti, kaip ta suknelė gula. Kito renignio datos jau greitai bus paskelbtos. Sekite naujienas.

Dėkojame:

Užupio arka, Kristiana, LOOIS, Rent Boutique, ZOOMBOOK, 365 eventus, "Equador" soliariumai, Make Up Store Lithuania C&D Style - dovanų ir interjero aksesuarų salonai, ESTE, Nuotakos biblija, DJagentūra.lt, OZAS ir kitiems.
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai