JOLITOS IR ERIKO MEILĖS ISTORIJA 2004 07 30– ...


PASIRODO, ĮMANOMA PER 15 DIENŲ PADAILINTI FORMAS PRIEŠ VESTUVES

 
21diena.lt nuotrauka
Kaskart artėjant sezonui stebiu, kaip ir kuo gyvena nuotakos, kokius klausimus kelia, su kokiomis problemomis kovoja. Nedrąsiai, bet vis daugiau merginų pradeda kalbėti apie kilogramų tirpinimą ir linijų dailinimą, tačiau planuojant vestuves dar spėti lakstyti į sporto klubą nelabai įmanoma. Darbas, namai, draugai, meilė ir dar sportas? Kada viską spėti, kai planuoji vestuves?
Neapsimetinėsiu, esu išstudijavusi daug sveikos mitybos literatūros ir kelis mėnesius tai praktikavau – rezultatai buvo neįtikėtini: per du mėnesius -12 kg, energijos pliūpsnis (nors niekad jos trūkumu nesiskundžiau) ir tas lengvumas bei aplinkinių reakcija, kuri dar labiau motyvuoja. Nors ir griežtai to laikiausi, supratau, kaip sunku atsilaikyti, kai šeimai gamini viena, o sau kita, galiausiai nebelieka jėgų, todėl leidi sau pasilepinti su mintimi „Juk nieko nenutiks, jei vieną kartą...“. O tada atsipalaiduoji ir dienos pietus valgai kaip visi ir palengva grįžti prie senojo raciono ir rezultatai žlunga. Kadaise pagalvojau, kad savęs motyvavimui tikrai padėtų rūpestingi virėjai, kurie man viską padarytų.
Kai „Facebook“ pamačiau, kad vienas iš gerų pažįstamų pasidalijo 21diena.lt projekto vienos dienos maisto meniu nuotrauka ir žinute, kad tas maistas ne tik skanus, bet jo daug ir su juo jis lieknėja, iškart „Google“ paieškojau daugiau informacijos ir pasikalbėjau su šio projekto įkūrėja Živile, kuri linksmai papasakojo, kad jau nuo 2014 m. jos verslas pateisino lūkesčius ir vieną kartą išbandę žmonės vis grįžta, nes tai veiksminga, skanu ir patogu šiame pašėlusiai lekiančiame gyvenime.

O įdomiausia, kad į ją kreipėsi jau kelios būsimų jaunavedžių poros, kurių abu jaunieji vienu metu laikėsi šios programos ir net 15 dienų maitinosi teisingai bei pasiekė savo tikslų – dailesnių linijų, energijos ir gražesnės odos.

Kodėl tai veiksminga ir patinka žmonėms:

 • Meniu sudarytas kartu su mitybos specialiste Vaida Kurpiene pagal sveikos mitybos principus.
 • Maistas kasryt patiekiamas tau į namus ar į biurą ir būni aprūpintas viskuo, net rekomendacija, kiek gerti vandens per dieną.
 • Sunku save perinstaliuoti ir priversti kitaip maitintis, kai esi įpratęs ir mintinai žinai savo kelią po prekybos centrą ir produktų vietas bei prekės ženklus. TO išvengi, nes už tave viską padaro.
Taip atrodo dienos racionas. Jį jums pristato į namus ar biurą kiekvieną rytą. www.21diena.lt

Įdomūs faktai apie 21diena programas:

 1. Per pirmą savaitę numetama 3,5 kg–1 kg svorio, o po to kas savaitę vidutiniškai apie 700 g. Turintiems daugiau antsvorio, svoris koreguojasi daugiau.
 2. Mėgstamiausi klientų patiekalai: rytinės košės, kurių receptai stebina savo įvairove, žuvies patiekalai su šviežiomis daržovėmis, mėsainis be bandelės, azijietiški kukuliai su specialiu padažu ir t. t.
 3. Veiklą vykdo nuo 2014 m. ir kasdien klientas gauna pusryčius, priešpiečiams vaisių, pietus, pavakarius ir vakarienę.
 4. Daugiausia paslauga naudojasi moterys – jų apie 70 proc., o vyrų apie 30 proc.
 5. Labai dažnai paslauga pirmiausia pasinaudoja moteris ir tada prisijungia jos vyras.
 6. Savaitgaliais valgydamas savo maistą mieste ar namuose nesugadini visos savaitės pasiekimų, nes pirmadienį vėl grįžti prie sveikos mitybos.
 7. Maisto kaina 15 dienų nekito nuo pat projekto įkūrimo http://www.21diena.lt/U-sakymas/.
 8. Amerikoje panašūs projektai maistą tiekia jau trims dienoms iškart, o 21diena.lt pristato kasdien šviežią.
 9. Norint išlaikyti rezultatą, reikia nuolatinės sveikos mitybos. Klientai valgydami paruoštą maistą išmoksta sveikos mitybos pagrindų ir receptų bei imasi iniciatyvos – patys sau gamina ir vėl grįžta pasilepinti virėjo paruoštais skanėstais. Galimos programos http://www.21diena.lt/Programos/.
 10. Meniu keičiamas pagal sezoną, atsižvelgiant į daržovių ir vaisių sezoniškumą.

Ar išdrįstumei prieš vestuves sau paskelbti 3 savaičių iššūkį? Sveikai maitintis ir nenukrypti nuo rėžimo, kuris, anot vartotojų, netgi neprimena dietos. Patikrink, kaip atrodo dviejų dienų meniu: http://www.21diena.lt/Maisto-racionas/.

P. S. Visą savaitę po straipsnio rašymo žymėjausi savo išlaidas dienos pietums ir kitiems užkandčiams miesto centre ir suvedžiau, kad per dieną mieste išleidžiu vidutiniškai 10−15 Eur tik už pietus ir kavas, o pusryčių ir vakarienių meniu papildomos išlaidos. Su 21diena.lt programa visą dieną maitinčiausi už 16,20 Eur.
O kiek per dieną maistui ir gėrimams išleidi tu ir kokios kokybės jie pasiekia tave?
Daugiau informacijos www.21diena.lt 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai