Kokią muziką rinktis vestuvių šokiui?


ORIGINALI MERGVAKARIO DOVANA MARTYNAI

Būsima nuotaka Martyna ir jai skirta dovana, kurią padarė mergvakario dalyvės.
Kas yra geriau, nei išrinkti tobulą mergvakario dovaną? Tai PADARYTI ją! ZOOMBOOK ir ApieVestuves.lt skelbė konkursą, kurį laimėjusi mergvakario komanda gautų galimybę sukurti receptų knygą būsimai nuotakai! Sėkmei nusišypsojus, į kūrybos proceso liūną pasinėrė Agnė ir dar aštuonios nuotakos draugės. Viskas apie tai, kaip joms sekėsi planuoti mergvakarį ir kurti dovaną – jūsų dėmesiui. 

Kiek laiko ir kaip vyksta mergvakario planavimas? Kaip bendraujate – el. paštu, „Facebook“ grupėje ar...?

Ko gero, mergvakario planavimo trukmė priklauso nuo to, kokio rezultato siekiate. Jei norite nuotakai surengti šventę, pilną siurprizų bei netikėtumų, laiko planavimui gali prireikti gerokai daugiau, nei tikėjotės. Mes mergvakarį pradėjome planuoti likus 2 mėnesiams iki šventės, kad visus darbus galėtume atlikti neskubėdamos ir gerai apgalvodamos bei išvengtume galimų nesklandumų šventės metu.
Kadangi šventėje dalyvaujančios merginos yra iš skirtingų miestų, patogiausias būdas bendrauti pasirodė „Facebook“, tad sukūrėme grupę, kurioje ir dalinomės visomis idėjomis.

Kur semiatės idėjų? Ką naujo, nematyto ir negirdėto planuojate?

Naujoms idėjoms gauti pasitelkėme tiek interneto platybes, tiek savo vaizduotę. Per mergvakarį nusprendėme aplankyti nuotykių parką su įvairiomis trasomis, o kad būtų įdomiau, sugalvojome Martynai (nuotakai) šiek tiek pasunkinti užduotis. Kiekvieną trasą priskirsime ateinančiam 5−10 metų laikotarpiui ir pagal tai priskirsime po daiktą, kurio ji negalės pamesti visos trasos metu.

Ar gavote būsimos nuotakos „nenorų“ sąrašą?

„Nenorų“ sąrašo negavome, bet „atsitiktinius“ nuotakos pasakymus „kaip nenorėčiau“ pradėjome girdėti dar likus metams iki vestuvių. Mūsų šventėje svarbiausia vengti neetiškų dalykų, kurie šventinės nuotaikos tikrai neprideda, todėl nesirinkome nei vienos pramogos, kurią būtų nemalonu prisiminti ar kažkam papasakoti. Taip pat nesivaikėme ir iš užsienio atkeliavusių tradicijų, kurios verčia nuotaką per jos šventę raudonuoti iš gėdos. Norime šią dieną paversti nuostabia ir netikėta, kad žmonės, sužinoję apie tai, sakytų „Oho, norėčiau tokios šventės ir aš!“. 

Nuo ko prasidėjo planavimas? Koks planas numatytas mergvakario dienai?

Ko gero, svarbiausias dalykas, nuo kurio reikia pradėti planuoti šventę – tai šventės data. Kuo anksčiau nuspręsite, kurią dieną vyks šventė, tuo didesnė tikimybė, kad visos kviečiamos merginos galės dalyvauti. Vėliau, žinoma, sprendėme kitus esminius klausimus: kokia veikla užsiimsime, koks bus šventės biudžetas, vietos, kuriose lankysimės, transportas ir galiausiai likusios smulkmenos.
Iš pradžių pasveikinsime nuotaką su gera dienos pradžia, duosime keletą įvadinių užduočių, o vėliau judėsime minėto nuotykių parko link. Žinoma, nepraleisime progos nuvykti prie jūros fotosesijai, įdomioms užduotims, įmantriems žaidimams. Na, o dienai artėjant prie pabaigos, grįšime į šventei paruoštus namus, stebinsime nuotaką dovanomis, jos dienos rezultatais, o vėliau atsipalaiduosime ir mėgausimės įspūdžiais, skaniais kokteiliais ir šokiais.

Kaip kilo mintis dalyvauti ZOOMBOOK konkurse, kurio prizas – geriausių draugių receptų knyga būsimai nuotakai? Ar tikėjotės laimėti?

Kad ir kaip būtų keista, būsimoji nuotaka pati subūrė mus dalyvauti šiame konkurse ir laimėti šią nuostabią dovaną. Tuo metu dar net nebuvome susibūrusios planuoti mergvakario, bet visos suskubome dalyvauti konkurse, nes receptų knygos idėja atrodė labai originali. Tiesa sakant, laimėti nesitikėjome, bet tik sužinojusios šią naujieną, labai apsidžiaugėme ir kibome į darbus – ieškojome nuotraukų, receptų ir pan. Tikimės, kad būsimoji nuotaka galvoja, kad mums nepasisekė konkurse, ir net nenutuokia, kokią gražią dovaną gaus nuo mūsų per mergvakario vakarėlį.

Kaip vyko prizo gamyba? Kas labiausiai patiko?

Prizo gamybos procese daugiausiai prisidėjo nuotakos sesuo. Patikėjome jai maketavimo užduotį, nes žinome, kokia ji kūrybinga. Buvo smagu ieškoti nuotraukų, kurios priminė smagiai praleistą laiką, galvoti receptus, palinkėjimus.
Dovanos maketo atvaizdas.

Kaip vertinate pačių sukurtą knygą – kas joje surašyta?

Manome, kad pavyko puikiai. Joje daugybė prisiminimų, nuotraukų, receptų, patarimų ir ne tik draugių, bet ir artimiausių šeimos narių. Net neabejojame, kad tai puiki dovana, kuri bus ilgaamžė ir visuomet įdomi pavartyti.
ZOOMBOOK sistemos atvaizdas. Maketuojama knyga Martynai. 

ZOOMBOOK sistemos atvaizdas. Maketuojama knyga Martynai.

Kokiomis trim rekomendacijomis pasidalintumėte su būsimų mergvakarių organizatorėmis?

Rekomenduojame tokią dovanos idėją nuotakos draugėms. Pasirinkusios ją galėsite būti ramios, kad nuotaka apsidžiaugs. O kas nenorėtų gražiai iliustruotos knygos, į kurią brangūs žmonės sudėjo visas geriausias savo emocijas, patarimus ir prisiminimus? Patarimai:
- Nesirinkti mergvakariams būdingų vulgarių dovanų, atributų. Juk visos moterys iš savo geriausių draugių nori kažko nuoširdaus.
- Jei pasirinksite ZOOMBOOK knygą dovanai – atsakingai žiūrėkite į knygos maketavimą, nes tik nuo jūsų priklauso, kaip atrodys dovana.
- Jei neturite nuotraukų su nuotaka – naudokite gražius paveikslėlius, frazes. Pasitelkite fantaziją.
  • Mergvakarį švęsime gegužės 14 d. Klaipėdoje.
  • Nuotaka – Martyna, 26 m.
  • Vestuvių data – 2016 05 27.
  • Dovaną rengia: Agnė, Šarūnė, Milda, Agnė, Alina, Emilija, Eglė, Vaiva, Virgilija. Štai žavusis aštuntukas ir būsima nuotaka.
P.S. Merginos apie dovaną ir planavimą papasakojo prieš mergvakarį ir mes tyliai laukėme jo įvykstant. Štai keletas nuotraukų iš dovanos įteikimo.
Agnė, Šarūnė, Milda, Agnė, Alina, Emilija, Eglė, Vaiva, Virgilija ir Martyna.
Agnė, Šarūnė, Milda, Agnė, Alina, Emilija, Eglė, Vaiva, Virgilija ir Martyna. 
ZOOMBOOK patarimai, kuriantiems fotoknygas:
  • Pirmiausia, skirkite laiko surūšiuoti savo nuotraukas ir pasirinkti pačias tinkamiausias. Atmeskite tas nuotraukas, kurios nebus labai paveikios pasakojant jūsų istoriją fotoknygoje. Pirmenybę teikite įdomiausioms ir kokybiškiausioms nuotraukoms, stenkitės, kad jūsų albumas būtų išskirtinis ir įtraukiantis.
  • Išdėliokite savo receptus ir atitinkamas nuotraukas pagal jų tematiką ar kategorijas, pvz., pusryčiai, užkandžiai, vegetariški patiekalai, t. t. Kurdami draugų / šeimos receptų fotoknygą, pradėkite ją nuo vyriausių draugų / šeimos narių kulinarinių idėjų, o pabaikite jaunesniųjų kartų skanėstais, arba atvirkščiai.
  • Fotoknygoje naudokite įvairius išdėstymo būdus. Šalia smulkios nuotraukos dėkite didesnę, galite jas ir pasukti ar net dėliojant nuotraukas viena ant kitos sukurti įdomų koliažą.
  • Kiekvieną fotoknygos dalį galite iliustruoti skirtingomis spalvomis, rėmeliais ar prie receptų labiausiai tinkančiais fonais. Fone galima panaudoti ir nuotrauką, kuri atspindi kuriamos fotoknygos nuotrauką.
  • Fotoknyga taps dar šiltesne ir įdomesne, jei nepamiršite į ją įtraukti ir žmonių, kurie gamino skanius patiekalus, nuotraukas, palinkėjimus ir t. t. Įkelkite žmogaus nuotrauką ir palinkėjimą į vieną atvarto pusę, o kitą palikite pačiam receptui bei jau paruošto patiekalo nuotraukai.
 Daugiau informacijos www.zoombook.lt 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai