ASOS pristatė vestuvių parduotuvę: suknelės, aksesuarai ir dar daugiau


JOVITA MARTIN: AR DELNINĖ NUOTAKAI BŪTINA?

 
Nuotrauka Lino Dambrausko
Jovita Martin prekės ženklas vėlai vakare naršant „Facebook“ sužibo telefono ekrane ir jau ryte jai rašiau laišką. Telefono ekrane pamačiau nuotaką su stilinga delnine ir galvoje sužibo šauktukai. Dar šią savaitę sulaukiau kelių nuotakų laiškų su prašymais rekomenduoti gražias delnines tinkamas nuotakai ir be kelių prekės ženklų nežinojau, ką naujo ir įdomaus, stilingo ir gaivaus rekomenduoti. Taigi, šiandien čia ir dabar galerija su Jovitos Martin darbais, trumpas dosjė apie kūrėją ir jos gaminius bei rekomendacijos, ką į tą žavingąją delninę dėtis ir kas visgi ją turi nešiotis. 
Jovita Martin jau antri metai gali pamatyti „Fashion bazaar“ ir kituose mados renginiuose, kur ji pristato savo kurtas vienetines rankines stilingai miesto merginai, nuotakai, pamergei ar tiesiog draugei. Rankinės kuriamos iš natūralios itališkos odos, pasirinkus lakonišką formą ir kiekvienai pritaikant dekoro elementus: raštai, rankena, pakabutis, prikabinimas dekoro elementas, spalva ir kt. Kūrėja prisipažįsta, kad kiekvienas kūrinys turi išjaustą emociją ir ji labai atsispindi dekoruojant rankines. Nė viena rankinė nėra vienoda, o pati Jovita prisipažįsta, kad dekoravimas yra ilgas, kruopštumo reikalaujantis darbas, nes kiekvieną elementą turi tvirtinti su pincetu. Kiekvieną rankinės piešinį moteris piešia pati ir po to perkelia ant rankinės. Jovita žavisi spalvomis, todėl visos rankinės turi savo unikalią spalvą ir itin madingos pudros spalvos rankinės yra neutraliausio tono. „Šiemet antrąja juoda tapo pudros spalvos rankinė ir ją rekomenduoju nuotakoms ar pamergėms“, – patarė J. Martin. Paklausta, ar per savo vestuves ji turėjo rankinę, moteris nusišypsojo ir prisipažino, kad su ja daugiau fotografavosi nei su nuotakos puokšte.
Prisipažinsiu, prieš darydama interviu pasižymėjau, kokios yra šių metų rankinių tendencijos ir pagal jas visas suradau Jovitos rankinių. Patikrinkite ir jūs šių metų rankinių tendencijas.

2016 metų rankinių tendencijos:

Šių metų mados klyksmas – baltos rankinės. Jos privalomos kiekvienos merginos garderobe, o nuotakai tiesiog būtinos.

Šį sezoną itin ryški tendencija – aiškios kvadrato formos, kietos rankinės.

Grafiniais raštais puoštos rankinės

Madingos dvispalvės rankinės

Grįžta metalinės rankenos 

Gyvatės bei krokodilo odos imitacijos rankinės  

Itin madingas metalikas

Ar reikia nuotakai rankinės?

Daug nuomonių – reikia ar nereikia nuotakai delninės ir daiktų joje, bet atsakymą žinai tik tu pati. Vestuvės – diena, kai norime būti pačios gražiausios, tad net menkiausiais nesklandumais būtina pasirūpinti iš anksto. Skelbiame daiktų, kurie dėl viso pikto turėtų būti netoliese, o dar geriau dailioje rankinėje, kurią kartu nešiotų liudininkė, pamergė ar vestuvių koordinatorė, sąrašą.

Nuotakos delninės turinys:

o Blakstienų tušas, kad pataisytų laimės ašarų pėdsakus.
o Makiažo pagrindas ir pudra, kad nuo karščio netaptumėte blizgi.
o Lūpdažis ar lūpų blizgis, kad graži būtumėte ne tik pirmas porą valandų.
o Atsarginės pėdkelnės, kad netektų svarbiausios dienos praleisti su suplyšusiomis.
o Paprastos ir drėgnos servetėlės, kad nuvalytumėt viską, kas nešvaru, ir išliktumėt balta.
o Kramtomoji guma, juk sulauksite daug sveikinimo bučinių.
o Nagų dildė, jei nuskiltų nagas, tai neturėtų kelti diskomforto.
o Nagų lakas tokios spalvos, kuria esate nusilakavusi nagus, kad netektų nervintis dėl nusilupusio lako.
o Kvepalai, kad kvepėtumėte ir jaustumėtės žavi.
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai