PRONOVIAS 2015 – ne tik nuotakoms


INESA BORKOVSKA: YPATINGOS 2016 M. VESTUVIŲ NAUJIENOS

Inesos Barkovskos arch. nuotrauka
Ko gero, galėtumėme teigti, kad kiekvienas vestuvių sezonas prasideda dvelkiant naujiems vėjams. Šie metai taip pat nėra išimtis. Ko tikėtis? Į ką atkreipti dėmesį? Kas „ant bangos“? Apie tai kalbamės su Inesa Borkovska, kurią galėtumėme pavadinti barbe-devyndarbe – ji „Vestuvių planavimo studijos“ įkūrėja, floristė, dekoratorė ir vestuvių planuotoja, koordinatorė. Dalinamės ilgametę patirtį turinčios Inesos įžvalgomis apie ką tik prasidėjusį sezoną. 

Pamirškite lakstymą vestuvių dieną iš vieno taško į kitą

Inesa Borkovska
Makiažas taške A, šukuosena taške B, vestuvių ryto fotosesija taške C. Skamba prastai, bet neišvengiamai?
„Pamirškite tai“, − mums sako Inesa.
Populiarėja scenarijus, kai viskas yra vienoje vietoje ir nereikia nei gaišti laiko, nei jausti papildomo streso, kad kažkur nespėsite. Apie tai Inesa pasakoja iš patirties: savo studijoje dirba ne tik ji, bet ir vizažo, plaukų meistrė. Pamirškite baimę, kad plaukų sruoga nepriglus taip, kaip norite, ar akių pravedimai bus ne tokio storio, koks jums patinka, nes profesionalai pasirūpins viskuo.
Dėl aplinkos galvos taip pat nereiks sukti, nes vestuvių ryto fotosesiją galėsite surengti tiesiog studijoje! Kadangi studija yra šviesi, gražiai dekoruota, o baldai – antikvariniai, gražūs kadrai tiesiog garantuoti. Taigi, tokiu atveju nušaunami keli zuikiai vienu šūviu.
Tiesa, Inesa paminėjo, kad gera vestuvių planuotoja nepalieka nuotakos vienos, net jei ši nori ruoštis kur nors kitur, o ne jos siūlomoje vietoje. Vadovaudamasi šia taisykle ji kartu keliauja su nuotaka į bet kurį jos pasirinktą kampelį ir ten rūpinasi, kad rūpesčių būtų kuo mažiau.
 
Inesos Barkovskos arch. nuotrauka.

Ne tik gražus, bet ir praktiškas dekoras

Kai kurie žmonės gali sakyti, kad dekoras yra visiškai nepraktiškas dalykas, kai bereikalingai išleidžiamos didžiulės pinigų sumos, tačiau tai, ką mums papasakoja Inesa, sudaro visai kitokį vaizdą. Ar kada nors pagalvojote, kad galėtumėte dekoruoti vestuves prieskoniniais augalais? Pasirodo, tai šiuo metu ypač populiaru! Mėtos, rozmarinai, bazilikas, čiobreliai ir dar daugybė kitų – tik spėk rinktis. Šie augalai tarnauja ne tik kaip dekoro detalės, tačiau po vestuvių juos galima praktiškai panaudoti patiems, padovanoti tėvams, ar įteikti svečiams kaip padėkos dovanėles, tad nors pinigus išleisite kartą, nauda bus dviguba. Tiems, kam prieskoninės žolelės atrodo per daug neįprastas variantas, Inesa kaip alternatyvas siūlo smulkiažiedes gėles, rožytės, levandas. Anot jos, minėtų augalų kompozicijos grožiu nenusileidžia didžiulėms skintų gėlių kompozicijoms, bet leidžia sutaupyti ne vieną dešimtį eurų. 
Taip pat Inesa siūlo atkreipti dėmesį į tai, kad panaudojant tokius vintažinius daiktus kaip mamų ar močiučių servizai galima kuo puikiausiai ir be didelių investicijų papuošti saldų stalą ar fotokampelį. Žinoma, kad viskas neatrodytų kaip sendaikčių turgaus išpardavimas, profesionalų pagalba yra reikalinga: floristė sukurtų kompozicijas, kurios tiktų būtent jūsų pasirinktam dekorui, o dekoratorė viską sujungtų į harmoningą visumą.
Inesos Barkovskos arch. nuotrauka

Sudie, pompastika!

Jei anksčiau dominavo principas „kuo daugiau ir ryškiau – tuo geriau“, dabar juo nebesivadovaujama. Anksčiau vestuvėse netrūkdavo daugybės ryškių, dirbtinių (reikia pripažinti, dažniausiai perteklinių) detalių, o štai dabar, kaip sako Inesa, jaunavedžiai to atsisako ir mieliau renkasi natūralius dekoro elementus.

Pamokėlės svečių užimtumui

Jau siūlėme, kuo galite užimti svečius, tačiau Inesa pristatė dar vieną, ne ką mažiau šaunų būdą – tai pamokėlės svečiams, pvz. vainikų pynimo. Tai puikus būdas pakeisti įprastus žaidimus. Be to, taip svečiai ne tik nenuobodžiaus, bet ir išmoks naudingų dalykų. Ypač toks laiko praleidimo variantas tiktų vestuvėms, kuriose vyrauja kaimo tematika arba, pavyzdžiui, kurios rengiamos tokios šventės kaip Joninės metu, nes vainikų pynimas pataiko tiesiai į dešimtuką!
Daugiau nuotraukų Inesos Facebook
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai