Projektas nuotakos įvaidzis: romantiška Indrės fotosesija


IEŠKANTIEMS WOW ŠOU PER VESTUVES

AJ SOLLUTIONS nuotrauka
Siekiate, kad Jūsų vestuvių šventė būtų ypatinga bei kupina staigmenų?
Svarstote, kaip vestuvėse nustebinti svečius?
Mes Jums padėsime.
Stilingas muzikinis kabaretas. Spalvinga pasaka. Neregėtas lengvumas. Pavojingi gyvybei triukai. Kvapą gniaužiantys pasirodymai. Jausmų ir emocijų proveržis...Visa tai telpa į nepakartojamą ledo šou, kuris gali įvykti bet kuriuo metų laiku Jūsų pasirinktoje vietoje. Ir tai bus pats netikėčiausias šventės akcentas, galintis nustebinti net ir viską mačiusius svečius. Pats laikas pasimėgauti puikiausiu šou planetoje.
Tai programa, kuri atitiks visus Jūsų lūkesčius ir atitiks bendrą vestuvių stilistiką, į kurią gali būti įtraukti ne tik profesionalūs čiuožėjai, bet ir šokėjai, gyvo garso muzikos atlikėjai, akrobatai, fakyrai, lazerių, pirotechnikos ar smėlio šou bei daug kitų elementų.
Kiekviena mūsų paruošta šou programa – tai muzikos, šokio, plastikos ir neeilinių žmogaus gebėjimų spektaklis, kuris sukels tikras, nesuvaidintas emocijas, neleis Jums nuobodžiauti. Subtili ir išieškota režisūra, nepriekaištingi techniniai sprendimai, profesionalūs atlikėjai bei išbaigta koncepcija prikaustys žiūrovus ir ilgam įstrigs atmintyje prisiminus nepamirštamą Jūsų šventę.
Sintetinio ledo šou – tai išskirtinė pramoga bei reginys viską mačiusioms ir naujų potyrių siekiančioms žiūrovų akims bei galimybė išvysti liepsnojančias pačiūžas taps ranka pasiekiama...
Dėl šou kreiptis http://ajsolutions.lt/
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai