Balionai vestuvių dekore


POPIERINIAI STEBUKLAI MŪSŲ VESTUVĖSE

Popierius – labai įprasta, bet kartu prabangi medžiaga. Juo galima ne tik papuošti savo šventę, bet ir padaryti ją įspūdingą.
Foto: Rimantas Steponavičius www.fotor.lt

Kur ir kaip naudoti popierių ir jo gaminius vestuvėse?

Šventinės atributikos kūrėjai puikiai išnaudoja šios medžiagos galimybes ir kuria įmantriausias smulkmenas, kurios gali tapti elegantiškiausiomis šventės detalėmis.
Be visiems jaunavedžiams gerai žinomų kvietimų, svečių kortelių, palinkėjimų knygų, popierinė vestuvių atributika pateikia keletą naujovių.
Linkėjimų dėžutė. Į elegantišką popierinę skrynelę galite sudėti dailaus popieriaus korteles, kuriose svečiai išlies linkėjimus Jums.
Mažos dėžutės dovanėlėms. Palepinti svečius galite mažyte staigmena – popierinėje dėžutėje, perrištoje kaspinėliu, paslėpkite šokoladinę dovanėlę. Dėžutė, panaši į skanų pyragėlį, liks prisiminimui, o saldi akimirka leis pajusti svečiui, kad jis yra labai svarbus.

Kokios spalvos madingos?

Šiuo metu aukso, raudonos, violetinės ir retro stiliaus spalvų populiarumo nenurungia nė viena kita spalva. Įmantriais raštais margintas, auksu ir prabanga tviskantis popierius karaliauja mėgstamiausių vestuvių spalvų viršūnėje. Prie šių spalvų popieriaus gaminių puikiai dera ekstravagantiškos plunksnos, ornamentuotos žvakės, atlasiniai kaspinai.

Popierinės gėlės

Vestuvių dieną gėlių gauti galite ne tik Jūs. Kiekvienam svečiui padovanoti gyvą gėlę būtų sudėtinga, be to, ji greitai nuvys. O kodėl ant stalo vietoj kortelės nepadėjus popierinės gėlės su svečio vardu? Tulpės žiedo formos popierinė kortelė su vardu, įsmeigta į obuolį, tikrai sužavės visus, o niekada nevystanti popierinė gėlė bus elegantiškas prisiminimas.

Servetėlės

Šis paprastas stalo atributas, pagamintas iš gražiais raštais papuošto popieriaus, gali atlikti ne tik tiesioginę savo funkciją – iš popieriaus išlankstyti įvairių formų papuošimai padailins stalą. 
Sezonas popieriui nesvarbu. Ši medžiaga vestuvėms tinkama dar ir dėl to, kad nepaisant sniego ar saulės, sezono teikiamų gėrybių, ji pritaikoma prie vyraujančios mados, oro, šviesos, šventės temos ar net nuotaikos.
Popierius ypatingas tuo, kad iš jo galima išgauti bet kokią formą, tad naudokitės tuo: karpykite, klijuokite, lankstykite, glamžykite.
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
6
Komentarai
2010-04-02 18:20
tapati
grazios idejos. taip ir toliau! :)
2010-04-01 13:45
Giedre
Bet popierines dezutes, kriose saldainiukai, ar netgi keksiuku krepseliai su burbuliukais. Kiap nuostabu, tokio zaismingumo duoda sventei. As tai uz tai, kad popierius visagalis:) ir nepakartojamas puosyboje.
2010-03-29 18:21
Olivija
Man graziau gyvu geliu papuosimai, negu popieriaus.
2010-03-29 18:16
Vaida
Bet jeigu lis, tai istirps puokste:D
2010-03-28 16:03
Sigita
Nuostabios idejos. gaila, kad per velai... ;)
2010-03-28 11:50
Tomas
O geras :) as visai noreciau popieirniu geliu puokstes :)