Geriausia draugė nualptų gavusi tokią dovaną nuo jaunųjų


NAUJIENA: ĮDOMIAUSIŲ TORTŲ GAMINTOJAI LIETUVOJE

Šią kepyklą atradau parodoje jaunavedžiams Kaune. Stabtelėjau prie jų stendo ir išėjau pagalvojusi, kad jie padarė tortų muliažus pagal visas naujausias tendencijas ir mados klyksmus, kuriuos mačiau „Pinterest“ ir galvojau, kad tai neįmanoma. Būsimi jaunavedžiai gėrėjosi beržo tošies tortais, burbulais ir kitais nestandartiniais pasiūlymais. Pradėjau sekti juos „Facebook“ ir negaliu nepasidalinti jų tortais. Taigi, štai pristatau Jums V. Giraičio kepyklą.

Juodas tortas tampa nauja klasika 

Įsivaizduojate tik baltus tortus? Kodėl gi ne juodas? Mitus griauna „Virtuvės mitų griovėjai“ ir šiuolaikiniai jaunavedžiai. Drąsu. Elegantiška ir saldu. Ieškantiems unikalumo ir kitokios pramogos vidurnaktį – juodas tortas kaip tik.

Labai madingos pasakiškos vestuvės

Tik jos neprivalo būti princesiškos. Kodėl gi ne įdomios formos ir pasviręs tortas ALISA? Šis tortas tiesiog unikalus!

Balta klasika gali būti labai trapi       

Atrodo kaip baltas klasikinis, bet kartu kitoks. Trapus iki kiekvieno lapelio.

Ant torto galima rašyti ne tik vardus

Tai gali būti visos citatas! Netgi kiekvieną aukštą galima padaryti kitokį.

Burbulinis parodos tortas

Jurgita Lukos nuotrauka.

Kitokia vestuvinio torto interpretacija

Vaizdai akims paganyti jau aiškūs, o tiems, kuriuos domina skoniai, visas jų asorti rasite ČIA. 

Įdomūs faktai apie V. Giraičio kepyklą

  1. Įsikūrę Marijampolėje, kur turi 4 firmines parduotuves. Taip pat 1 firminę parduotuvę turi Alytuje, birželio mėnesį parduotuvė bus atidaryta ir Kaune, Šiaurės prospekte, PC „Maxima“, o po kelių mėnesių Kaune bus atidarytos dar kelios parduotuvės. Pristato tortus į visus Lietuvos kampelius. Dirba jau nuo 1994 metų. Viskas prasidėjo nuo duonos gaminių, o nuo 2004 metų kepykla ėmė gaminti ir tortus.
  2. Konditerijos srityje dirba jau 12 metų. 
  3. Gamina išskirtinius, kokybiškus konditerijos gaminius. Labiausiai domina įvairūs nauji projektai. Pirmieji Lietuvoje sukūrė „sferinį“ tortą.
  4. Kepyklėlė – šeimos verslas, kuriame dirba visa šeima. Savininkė Alma Giraitienė nuolatos dalyvauja seminaruose, mokymuose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, daug investuoja į šeimos verslą, kad galėtų jauniesiems pasiūlyti naujovių, ypač tada, kai pas juos atkeliauja jaunieji ir leidžia improvizuoti. 
Sekite V. Giraičio kepyklos Facebook naujienas. 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai