Psichologės patarimai jaunavedžiams


KODĖL VESTUVINĖS ŠUKUOSENOS IR MAKIAŽO PASLAUGOS BRANGESNĖS UŽ PROGINIO?

Neretai iš nuotakų lūpų išsprūsta pasipiktinimas, kad vestuvinis makiažas ir vestuvinė šukuosena yra kelis kartus brangesnė už vakarinį makiažą ir proginę šukuoseną.
Daug kas galvoja, kad vizažistai ir šukuosenų meistrai tiesiog nori pasipelnyti iš būsimų nuotakų, todėl ir taiko aukštesnius įkainius.

Viskas ką jums būtina žinoti 

Tačiau „Beauty Resort“ grimo dailininkė Inga Raslanaitė visoms abejojančioms nuotakoms pateikia atsakymą į šį dažną ir aktualų klausimą, kodėl vestuvinis makiažas kainuoja brangiau už paprastą šventinį.
„Pirmiausia, padaryti vestuvinį makiažą ir šukuoseną užtrunka ilgiau. Proginis makiažas trunka iki valandos, vestuvinis – apie pusantros valandos. Todėl, natūralu, ir kaina yra didesnė. Pavyzdžiui, mano proginio ir vestuvinio makiažo kaina skiriasi 20 eurų, šukuosenos – 15 eurų. Antra, vestuviniam makiažui turi būti naudojamos aplinkai, saulei, vandeniui, ašaroms itin atsparios kosmetikos priemonės. Ypač kruopščiai turi būti priklijuojamos blakstienos, nes fotografijose stambiais planais negali matytis jokių netikslumų“, − pabrėžia grimo dailininkė. 
Ji akcentuoja, kad nuotakos makiažas ir šukuosena turi būti atlikti nepriekaištingai, kad laikytųsi visą dieną ir puikiai atrodytų nuotraukose. Todėl darant nuotakos makiažą, visada padailinamas ne tik veidas, bet ir kaklas, krūtinė, o neretai ir rankos, kojos.
„Vestuvinės suknelės neretai būna atviros, todėl tenka grimuoti nemažai kūno, kas taip pat atima nemažai laiko. Be to, kūnui maskuoti naudojamos specialios priemonės: specialios švytinčios pudros, bronzantai ir panašiai. Jei suknelė yra trumpa, tenka grimuoti ir kojas. Daug apnuogintų kūno vietų įeina į sąvoką „nuotakos makiažas“, − paaiškina I. Raslanaitė.

Ar skaitei?

 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai