Smagus žaidimas vestuvėms, padėsiantis užimti svečius!


6 KNYGOS BŪTINOS KIEKVIENAI NUOTAKAI

Daugelis būsimų nuotakų, pradėdamos planuoti vestuves, pradeda kaupti kuo daugiau informacijos apie tai, kaip tapti sėkminga moterimi, žmona, mylimąja. Šiandien su ApieVestuves.lt skaitytojomis dalinamės, kokios knygos tiesiog privalo būti kiekvienos nuotakos asmeninėje bibliotekoje.

„Nuotakos biblija“

Tai praktiška knyga, kurioje būsima nuotaka ras jai reikalingų ir naudingų patarimų iš geriausių ir profesionaliausių savo srities specialistų. Turėdamos šią knygą pasijusite taip, lyg su savimi Jūs nešiojatės asmeninę vestuvių planuotoją. Su šia knyga Jūsų gražiausios dienos planavimas bus lengvesnis ir malonesnis. Knygoje įamžintos jausmingos vestuvių akimirkos sužadins vaizduotę ir įkvėps sukurti nepamirštamus ir fantastiškus savo vestuvių kadrus. 
Nuotrauka iš asm. archyvo
Nuotrauka iš Nuotakos biblija internetinio puslapio
Nuotrauka iš Nuotakos biblija internetinio puslapio
Daugiau apie knygą skaitykite ČIA.

Mažos nuodėmės taisyklė: kaip valgyti viską ir nestorėti“ 

nes kiekviena nuotaka nori atrodyti tobulai savo vestuvių dieną, tačiau be viso to svarbu ir gerai jaustis. Šioje knygoje siūloma išmokti gaminti ir mėgautis skaniu maistu ir nepriaugti nereikalingų kilogramų. Daugiau nei šimtas naudingų ir nesudėtingų receptų pakeis Jūsų valgymo įpročius ir Jūs išmoksite patenkinti tiek protą, tiek skrandį.
Nuotrauka iš asm. archyvo
Šaltinis: knygos.lt 
Daugiau apie knygą skaitykite ČIA.

„Stalo dekoras. Idėjos jūsų šventėms“

Ši knyga Jums, jei esate ta, kuri nori prisidėti prie vestuvių stalo dekoravimo kiek tik galima daugiau. Išmokite kūrybingai ir harmoningai puošti ir dekoruoti šventinį stalą. Vieną kartą išmokus kasdienybę paversti menu, mokėsite maloniai nustebinti savo mylimąjį ir santuokinis gyvenimas bus gražus kasdien. Paruošti šventini stalą Jums bus vienas malonumas, o idėjų ieškojimą „Pinterest“ paveiksliukuose Jūs pamiršite ilgam. Mielosios, jei dekoras Jūsų „varikliukas“ – ši knyga Jums!
 Nuotrauka iš asm. arch.  
Daugiau apie knygą skaitykite ČIA.

„Išskirtinės kelionės. Kinija, Tibetas, Mianmaras, Nepalas“

Jei leidžiatės į kelionę, tai tik po egzotiškas šalis, kuriose patirsite neapsakomą jausmą net praėjus svarbiausiai gyvenimo šventei. Ši knyga siūlo gražiausius ir neįprasčiausius maršrutus po egzotiškąsias šalis – Kiniją, Tibetą, Mianmarą ir Nepalą. Jei tai Jūsų svajonių šalys, tuomet ši knyga puikus pasirinkimas ieškant vertingų keliavimo patarimų. Norintiems pasimėgauti kerinčių salų grožiu, siūlome perskaityti ir iš arčiau susipažinti su šia Jums siūloma alternatyva – „Polinezijos salos. Ramiojo vandenyno perlai: Tahitis, Makemas, Raroja, Kon Tikis“. Tai puikus pasakojimas ir supažindinimas su salomis, kurių krantus skalauja Ramusis vandenynas. Galbūt Jūs susiviliosite ir savo medaus mėnesį praleisti būtent vienoje iš šių salų.
Nuotrauka iš asm. archyvo
Daugiau apie knygą skaitykite ČIA.

„Darni santuoka. Ką iš tikrųjų reiškia mylėti“

Sakoma, kad pirmieji santuokos metai sunkiausi. Kad pavyktų išvengti sunkumų, ši knyga pataria, kaip mokėti įveikti bendravimo kliūtis, rasti kompromisą ir, žinoma, suprasti, jog darnūs santykiai − abiejų partnerių darbas.
Nuotrauka iš asm. archyvo
Daugiau apie knygą skaitykite ČIA

„Karštas seksas“

Tai unikalus iliustruotas vadovas, kuris pateiks Jums begales būdų, kaip pagyvinti seksualinį gyvenimą ir išlaikyti aistrą. Pasisemkite karštų ir naujų idėjų savo vestuvinei nakčiai ir povestuvinei kelionei!
Nuotrauka iš asm. archyvo
Daugiau apie knygą skaitykite ČIA.

Ar jau skaitei apie: 

 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai