Registracija į parodos seminarą apie Vestuves Italijoje


KAIP NUSTEBINTI VYRĄ VESTUVIŲ RYTĄ?

Autorius: Linas Dambrauskas

Turbūt nepameluosiu sakydama, jog nuotakai per vestuves atitenka didžioji dėmesio dalis. Šventės dalyviai giria jos suknelę, batelius bei gražią šukuoseną. Tačiau svarbu, kad Jūsų jaunikis jaustųsi taip pat ypatingai. Štai, pateikiame 8 idėjas, kaip galite nustebinti jį prieš išvystant savo mylimąją prie altoriaus ir prieš ištariant jai „Taip“.

1. Pusryčiai į lovą. Vestuvių diena visada kupina netikėtumų, tačiau mėgstamiausi mylimojo pusryčiai į lovą yra atpalaiduojantis būdas pradėti rytą ir taip nustebinti jaunikį.
Nuotraukos iš pinterest
2. Parašytas meilės laiškas. Paprasta ir labai šilta dovana, kuri privers jūsų mylimojo širdį spurdėti dar stipriau. Tik jūs vienintelė žinote, kaip ištirpdyti jo širdį ir vestuvių rytą paversti įsimintinu, todėl parašykite meilės laišką pasakydama, koks jis jums svarbus. Tai jautri dovana, kuri yra neįkainojama ir ilgai išliks jo prisiminimuose, be to beveik nieko nekainuos.
Nuotraukos iš pinterest
3. Kvepalai. Nupirkite savo išrinktajam kvepalus, su kuriais norėtumėte, kad pasikvepintų savo vestuvių dieną. Jeigu neapsisprendžiate, kokį aromatą pirkti, internetinė parduotuvė Douglas.lt siūlo „TOP 10“ kvepalų skirtų vyrams.
Nuotrauka iš douglas.lt internetinio puslapio
4. Kompaktinis meilės dainų diskas. Kiekviena pora turi dainų, kurios primena smagius ir brangius momentus. Siūlome prisiminti tas dainas, kurios jūsų porai sukelia nostalgiškus jausmus, ir įrašyti į diską. Vėliau galėsite drauge klausyti mašinoje ir dainuoti. Taip pat galite ir nupirkti diską su jau esamomis meilės dainomis.
Nuotraukos iš pinterest
5. Vaizdo įrašas. Dabar labai tendencinga įrašyti vaizdo įrašą, kuriame būtų įamžintas vyro pasipiršimas. Tačiau jūs galite būti originali ir sukurti filmuką apie vestuvių laukimą. Tai būtų neįprasta staigmena su jūsų nufilmuotomis akimirkomis ar nufotografuotimis nuotraukomis iki lauktos vestuvių dienos.
Nuotrauka iš pinterest
6. Vestuvinės kojinės. Įteikite šią dovanėlę vestuvių rytą ir neleiskite savo brangiausiam nušalti kojų. Jūsų išrinktomis kojinėmis jaunikis galės pasipuošti net ceremonijos metu.
Nuotraukos iš pinterest
7. Saldi dovana. Jeigu būsimas vyras yra smaližius, galite įteikti jo mėgstamiausių saldainių ar šokolado, kuris tiesiog ištirps burnoje. Prie jų pridėkite trumpą meilės raštelį ir bus puiki dovana!
Nuotraukos iš pinterest
8. Seksualus nuotraukų albumas. Tai puiki dovana norint priminti jaunikiui, kokią gražią ir seksualią moterį jis ves. Gundančios ir imtymumu spinduliuojančios fotografijos su seksualiu apatiniu trikotažu ar tiesiog jo mėgstamiausiais marškiniais pradžiugins būsimą vyrą. Norint gražių ir kokybiškų nuotraukų, rekomenduojame pasisamdyti profesionalą, tačiau sprendžiate tik jūs.
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2017-05-26 15:16
Laura
nesamone