Dekoratoriai: kiek dirba, už kiek ir kaip rašyti užklausas


VESTUVINĖ ŠUKUOSENA PAGAL VEIDO FORMĄ

 
Vis dar nežinai, kokią šukuoseną pasirinkti svarbiausiai savo gyvenimo dienai? Pabandyk ją išsirinkti pagal savo veido formą! Kiekviena iš mūsų tikrai ne kartą svajojo apie tokią šukuoseną, kuria pasipuošusi raudonu kilimu žygiavo mylimiausia garsenybė. Tačiau pabandžiusi kažką panašaus pasidaryti sau atrodai kaip juokinga karikatūra? Ne visada tai, kas tinka vienai panelei, tiks ir kitai, ir ne visada madingos šukuosenos atrodys taip pat nuostabiai tau, kaip atrodė žvaigždei žurnalo viršelyje. Išmok rinktis šukuosenas, kurios tinka tavo veidui, ir sužibėk!
Nesvarbu, kokios formos tavo veidas – apvalus, pailgas, kvadratinis, o gal širdies formos – išsirinkusi šukuoseną, kuri pabrėš ir išryškins tavo bruožus, per vestuves tikrai atrodysi nuostabiai.
Kauno garsenybių mylimas plaukų stilistas Karolis Murauskas atsako į klausimus apie šukuosenas ir kaip susikurti tobulą įvaizdį savo vestuvėms.

Ar svarbu rinktis šukuoseną pagal savo veido formą? Tai tikrai suteikia didelį skirtumą?

Patariu šukuoseną derinti pagal visą savo įvaizdį. Pradedant nuo veido formos, baigiant rūbais, ką nuotaka rengsis. Bet tikrai nereikią labai daug dėmesio skirti veido formai, kai sukuriamas visas galutinis įvaizdis – visi trūkumai užsimaskuoja.

Kokias šukuosenas šiais metais nuotakos renkasi dažniausiai?

Nuo garbanų iki kuodukų, tiesių – palaidų. Ar plaukai palaidi, ar sukelti, šukuoseną reikia derinti pagal suknelę – jeigu ji labai uždara, siūlau plaukus rišti į lengvus kuodelius, o jeigu atviresnė, lengvesnio kritimo, siūlau plaukus lengvai garbanoti, lengvas natūralias garbanas.

Kokios šukuosenos, jų tipai labiausiai tinka apvalaus, pailgo, kvadratinio ir širdelės formos veidams?

Apvalaus veido žmogui siūlau būtinai daryti sukeltų plaukų šukuoseną. Pavyzdžiui, rišti „arklio uodegą“ ar daug pakelti priekį, kad temptų .
Pailgam veidui siūlau plaukus palikti palaidus, lengvai banguotus, pakeltus nuo šaknų, galima lengvai perpinti.
Kvadratinio veidelio žmogui siūlau plaukučius daryti purius. Šukuoti per šoną, gali būti ir palaidi, ir labai lengvas kuodelis ant šono. Kuodelis turėtų būti labai palaidai susegtas, kad būtų matomas lengvumas.
Širdelės formos veidui siūlau palaidus plaukus, kad juos būtų galima visaip mėtyti, taip pat puikiai atrodys netvarkingos garbanos.

Ar yra šukuosena, kuri tiktų visų veido formų žmonėms?

Beveik visoms veido formoms tinka garbanos. Tik reikia žiūrėti, ar jas susegti, ar palikti palaidas. Tai turėtų nuspręsti plaukų stilistas.

Kokią šukuoseną pats pasiūlytum nuotakai šią vasarą?

Šią vasarą siūlau labai lengvas šukuosenas. Neperkrautas blizgučiais ar gėlėmis. Siūlau lengvai plazdančias garbanas ar labai lengvą kuoduką. Bet, pirma, prašau atsižvelgti į suknelę, kokio ji tipo – ar labai pūsta, ar lengvai krintanti – ir prie jos derinti šukuoseną, žinoma, atsižvelgiant ir į veido formą.

Šukuosenų idėjos pagal veido tipą

Apvaliam veidui

Kvadratiniam veidui

Širdutei

Ovalui

Kiekviena iš mūsų yra nuostabi, tiesiog reikia išmokti savo grožį dar labiau pabrėžti. Kiekvienai veido formai yra sukurtas tobulas kuodas ir nuostabi palaidų plaukų šukuosena, tau belieka tik išsirinkti ir visus nustebinti.

Ar jau skaitei? 

Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai