Paviljonai ir lauko altoriai svajonių vestuvėms


DOVANOS IDĖJA: LAIMINGŲ NAMŲ TAISYKLĖS

Jaunavedžiai apsigyvena kartu pilni optimizmo ir idėjų, kaip sukurti kuo jaukesnius pirmuosius namus kartu. Kodėl nesukūrus kažko labai asmeniško ir jautraus, to, kas visada primintų apie judviejų svajones ir siekius. Pažadai vienas kitam, taisyklės ir norai – viskas gali atsidurti ant jūsų namų sienų ir kiekvieną dieną džiuginti akis. Pabandyk!
Užrašai ant sienų, fotodrobės, rėmeliai, paveikslai… Yra tiek daug idėjų, kaip puikiai gali papuošti savo namus ir suteikti jiems išskirtinumo. Jūsų bendras šeimos projektas gali tapti pagrindiniu namų interjero akcentu!

Galerija:

Estetikos mėgėjams. Lipdukai – vienas paprasčiausių būdų suteikti savo namams išskirtinumo. Paprasta ir greita. Tokia siena gali tapti pagrindiniu kambario akcentu.
Šilta. Skirtingų medžiagų lentelės, kuriose gali atsidurti visi jūsų prisiminimai. Surinkite jas iš skirtingų jums svarbių vietų, tai suteiks dar daugiau asmeniškumo!
Pinterest nuotraukų galerija
Tęskite tradicijas. Galbūt tai nebe pirmi jūsų namai kartu? Iš senų namų pasiimkite seną baldo ar interjero detalę ir jos paviršių išraižykite savo naujųjų namų taisyklėmis.
Pinterest nuotraukų galerija
 
Žaisminga. Skirtingi šriftai, raštai ir dydžiai suteiks išskirtinumo.
Pinterest nuotraukų galerija
Jauku. Skirtingos medžiagos ir mažos detalės derinamos tarpusavyje sukuria jaukumo ir šilumos efektą.
Pinterest nuotraukų galerija
Ryšku. Fotodrobės – vienas iš paprasčiausių būdų įamžinti savo pažadus. Jums tereikia išsirinkti tai, kas turi būti parašyta ar pavaizduota, o visą darbą atlieka spaustuvė.
Pinterest nuotraukų galerija
 
Artumas. Ant sienos gali atsidurti viskas – jūsų nuotraukos, gražūs žodžiai, prisiminimai. Rėmeliai suteikia žaismingumo, tačiau kiekviena detalė išlieka išskirtinė.
Pinterest nuotraukų galerija
Paprasta. Rėmeliai yra labai praktiškas dalykas, nusibodus matyti juose tik žodžius, visada galima juos pakeisti šeimos nuotraukomis.
Pinterest nuotraukų galerija
Būkite išskirtiniai, ieškokite originalių idėjų savo namams ir suteikite jiems jaukumo. 
Susikurkite savo taisykles su ZOOMBOOK. 
Karolio ir jo sužadėtinės istorija ČIA.
 
 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai