Veiklos idėjos su vienkartiniais aparatais


IŠVYSKITE NAUJĄJĄ ELIE SAAB VESTUVINIŲ SUKNELIŲ KOLEKCIJĄ

Nuotrauka iš www.facebook.com/eliesaabworld/

Iš Libano kilęs Elie Saab yra vienas tų dizainerių, kurio kūriniai kas kartą atima žadą ir gniaužia kvapą. Greičiausiai ne viena nuotaka svarbiausią savo gyvenimo dieną svajoja apsivilkti įspūdingą „Elie Saab“ mados namų kūrinį, kuris ją paverstų nuostabiausia nuotaka žemėje, o jaunikį priverstų net suklupti. Visame pasaulyje žinomas dizaineris žino, ko reikia moterims, kad jos atrodytų nepakartojamos ir elegantiškos.

Nuotakų dėmesio verta kolekcija

Naujoji 2017 metų vestuvinių suknelių kolekcija dvelkia moteriškumu, drąsa ir didybe. Šiose kolekcijos suknelėse vyrauja subtilios detalės: lengvi puošybos nėriniai, įvairūs nugaros ornamentai, šilko šifono užuominos, kurios tikrai nepaliks abejingos nei vienos nuotakos. Aukštosios mados kolekcija buvo dedikuota moteriškumui, gėlės motyvui madoje bei kruopščiam rankų darbui. Neabejotinai vienas įspūdingiausių dizainerio sprendimų – tai seksuali kombinezono tipo suknelė su gėlių siuvinėjimais, kuri yra puikus pasirinkimas drąsioms ir modernioms moterims.
Naujausioje kolekcijoje Elie Saab pristato dvidešimt septynis fantastiškų vestuvinių suknelių modelius. Kviečiame apžiūrėti!

Garsių moterų įvaizdis su Elie Saab kūriniais

Prieš kelis metus jo suknelėmis pasipuošė princesė Stephanie bei princesė Claire. Koks neįtikėtinas panašumas, tiesa? Kaip matote, Elie Saab vis dar išlieka ištikimas moderniai klasikai.
Nuotrauka iš blog.hellomagazine.com
Šią savaitę armėnų milijardierius Sargis Karapetyan vedė 25-erių metų gražuolę Salome Kintsurashvili. Šioms ekstravagantiškoms vestuvėms nuotaka pasirinko tris skirtingas sukneles. Šioje nuotraukoje ji su dizainerio Elie Saab blizgančiu kūriniu, kuris buvo specialiai sukurtas ilgomis rankovėmis ir šleifu
Nuostabioji ir garsioji Libano mados tinklaraštininkė Lana el Sahely savo vestuvių dieną visus svečius nustebino karališkąja suknele, kurioje atsiskleidė dizainerio Elie Saab kūrybiškumas.
Nuotrauka iš rinnoo.net
„Gossip Girl“ serialo gerbėjai tikriausiai prisimins šią prabangią, šviesiai mėlynos spalvos, nėriniais papuoštą Elie Saab vestuvinę suknelę iš dizainerio 2012 metų pavasario kolekcijos. Aktorė Leighton Meester šią suknelę vilkėjo sezono pabaigoje – savo vestuvių dieną.
Nuotrauka iš wornontv.net

 Ar jau skaitei apie:

Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai