Frazės, pakeičiančios „Ar tekėsi už manęs?“


STILISTINĖ VISUMA NUOTAKAI LABAI SVARBU

Aukso pjūvio dėsnis yra amžinas, todėl kad ir kurie metai bebūtų: 2000-ieji, 2010-ieji ar 2025-ieji, svarbiausia, ne vaikytis mados tendencijų, bet kurti harmoningą visumą. Tik tuomet savo šventėje atrodysite nepakartojamai.
Foto:Gediminas Žilinskas www.zilinskas.net

Kai eini pas kirpėja jau turėk savo šventės viziją

Planuojant vestuves kyla daug klausimų, be to, reikia apgalvoti begalę smulkmenų. Pirmiausia siūlome ramiai kartu su mylimuoju ir žmonėmis, kurie padeda rengti Jūsų šventę, susėsti ir aptarti, kas ir kaip turėtų būti. Nenustebkite, nuotakos stilius turėtų derėti prie šventės visumos, todėl susiruošus pas kirpėją reikėtų turėti savo šventės viziją. Tad būkite pasiruošusios atsakyti į šiuos stilistų klausimus:
  • Koks bus suknelės audinys? Ar jis lengvas, vilnijantis, ar sunkesnis, nėriniuotas ir t. t. Audinys turi įtakos šukuosenos tekstūrai, t. y. ar ji turi būti glotni, banguota, garbanota, ar tiesi, griežta.
  • Koks suknelės siluetas? Jis taip pat turi derėti su šukuosenos forma, pvz., prie prigludusios suknelės tiks klasikinės, elegantiškesnės formos šukuosenos, prie empirinio kritimo ar romantiškos suknelės reikėtų derinti palaidų ar pusiau suimtų plaukų šukuosenas, prie suknelės pūsta apatine dalimi vertėtų rinktis aukščiau sukeltą kuodą, taip sukuriant atsvarą sunkesnei apačiai.
  • Kokie papuošalai? Pasirinkti papuošalai tarsi pabrėžia nuotaiką ir sustiprina stiliaus vientisumą, juos reikėtų rinktis itin atidžiai. Papuošalai nuotaką gali paversti kuklia mergina ar priešingai – prabangia, romantiška, elegantiška, „folk“, neįprasta, išsiskiriančia.
  • Koks vestuvių šventės stilius? Ar numatoma šventė bus tradicinė, ar teminė.
Atsakius į šiuos klausimus, galima eiti toliau, t. y. atsižvelgus į kūno sudėjimą, veido formą, plaukų ilgį ir struktūrą, parinkti labiausiai tinkančią šukuoseną.
Mielosios, būkite nepakartojamos! O kaip supratote, pas stilistus keliaukite tik tada, kai jau turite suknelę, papuošalus, batelius, išsirinkote šventės vietą ir kitus akcentus.
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
7
Komentarai
2010-04-07 10:37
Ieva
Na kaip super, gražių idėjų davėt!
2010-04-02 17:54
tapati
Bet kaip pasirinkti ta sventes vizija? Juk tiek daug pasirinkimo... sunku kai nezinai ko nori :)
2010-03-30 20:41
:)
aciu uz info, kai turesiu suknele, tada eisiu pas stiliste plauku
2010-03-30 15:41
saule
sutinku, kad visuma turi buti, o ne retro sukuose, bet pankiski batai, bei balerinos suknele. Lietuvaites kartais megsta persistengti.
2010-03-30 15:30
Birute
visai graziu ideta nuotrauku
2010-03-30 15:08
ugne
aga, yra kur seile pavarvinti:)
2010-03-30 13:22
Toma
Super stiliai. Jau nuotrauku grozis - vauuuuu :) aciu