Makalius.lt rekomenduoja medaus mėnesio kryptis


KĄ NUOTAKOS PO VESTUVIŲ PARDUODA „FACEBOOK" GRUPĖSE?

 
Facebook grupėse galima nusipirkti ne tik puikios būklės ir kokybės vestuvinių suknelių, bet ir mažiausių smulkmenų, kurios pavers nuotakos šventę išskirtine, pvz.: dailius žibintus, išskirtines stalo korteles, momentinius fotoaparatus, pakabinamus rožių burbulus bei įvairiaspalves žvakes. O štai kiti parduodami dalykai privers jus ir šyptelti, nes kalbame ne tik apie abejotinos kokybės automobilio papuoštukus, bet ir apie pikantiškas nuotakos garderobo detales.

Suknelių skelbimų daugiausia

Be abejo, daugiausia pardavimui siūloma suknelių. Tarp jų pasitaiko ir garsių mados namų kūrinių. Facebook grupėje galima įsigyti net ir InŽi mados namų sukurtą dailią suknelę, kurios kaina, pripažinkime, nesikandžioja, o suknelės būklė atrodo išties stulbinamai. Nauja šių mados namų suknelė kainuotų žymiai daugiau, o padėvėtos suknelės kaina tikrai krenta. Dėvėta InŽi mados namų suknelė Facebook grupėje parduodama už 220 eurų. Grupėje galima atrasti ir Kukla Beauty Box įvaizdžio namų suknelę, kurią kūrė Kęstas Rimdžius. Suknelė išvalyta ir sutvarkyta, o jos kaina – 550 eurų.
Nuotrauka iš asm. archyvo
 
Nuotrauka iš asm. archyvo
Grupėje siūloma dar viena suknelė, kuri atrodo tikrai valiūkiškai ir jaunatviškai. Kaina taip pat nesikandžioja, nes už ją norima 50 eurų, na, o ši dviejų dalių suknelė tikrai papuoš bet kurią merginą! Tokią suknelę už tokią sumą pavyktų tik išsinuomoti, tačiau tikrai nenusipirkti.
Nuotrauka iš asm. archyvo
Galima rasti ir pilną komplektą už tikrai žemą kainą. Pliusas toms nuotakoms, kurios nenori siūtis suknelės, o nori įsigyti viską iš karto už nedidelę kainą. Už 100 eurų vargu ar būtų įmanoma įsigyti suknelę ir nuometą.
Nuotrauka iš asm. archyvo

Jaunikių kostiumų galerija 

O kaipgi pamiršim jaunikį? Facebook grupėse galima ir jam rasti kostiumą, su kuriuo jis galėtų drąsiai žygiuoti į vestuvių šventę. Paprastai nauji kostiumai kainuoja nuo 300 eurų, o už šį norima 50 eurų. Kostiumo kokybę labai sunku įvertinti iš vienos įkeltos nuotraukos.
Nuotrauka iš asm. archyvo

Kvietimai – viena populiariausių prekių

Jei norite pigių ir išradingų kvietimų savo svečiams – Facebook grupėje tai tikrai rasite. Kad kūrybingi kvietimai negulėtų stalčiuje, merginos noriai pardavinėja juos kitoms. Kitur vestuviniai kvietimai vienam svečiui kainuoja apie 0,35 euro centų. Žinoma, viskas priklauso nuo to, kiek svečių nuotaka kvies.
Nuotrauka iš asm. archyvo

Žvakės

Vienas įdomesnių pardavinėjamų daiktų, ko gero, būtų žvakės. Facebook grupėje siūloma kaina už visą žvakių pakuotę – 10 eurų. Žvakių pasirinkimas tikrai nemažas (cilindrinės, plaukiojančios), galima rinktis ir jų kiekį, dydį, aukštį ir skersmenį. Prekybos centruose, pavyzdžiui IKEA ir Senukai, žvakių įvairovė taip pat labai didelė, tačiau kainos tikrai skiriasi nuo Facebook grupėje parduodamų žvakių. Pvz.: tiek IKEA, tiek Senukai vienos žvakės kaina varijuoja nuo 2 iki 3 eurų. Butikuose pardavinėjamos rankų darbo žvakės, o jų kainos dažniausiai prasideda nuo 8 eurų už vienetą.
Nuotrauka iš asm. archyvo

Žibintai

Vieno žibinto kaina nedidelė, tačiau siūlomas kiekis tikrai mažokas. O kur dar ir siuntimo mokestis. Būklė gal ir puiki, tačiau sunku suprasti, ar pardavėja išties pateikia teisingą informaciją vien todėl, kad žibintas nuotraukoje baltas, o pardavimui siūlomas rožinis.
 
Nuotrauka iš asm. archyvo

 Momentinis fotoaparatas

Norinčioms įamžinti savo vestuvių dieną su momentiniu fotoaparatu jo neperkant Facebook grupėje galioja pasiūlymas išsinuomoti jį savaitgaliui. Nuomos kaina dienai – 10 eurų, o savaitgaliui – 13 eurų. Nuomos kainos kitur nesiskiria, tad jei nenorite pirkti momentinio fotoaparato (kurio kaina, beje, svyruoja nuo 60 eurų), tuomet toks pasiūlymas tikrai neblogas. Facebook grupėse skelbimų daug, lokacijos labai įvairios, tačiau kaina visur vienoda, o skiriasi tik siuntimo ir fotoplokštelių išlaidos.
Nuotrauka iš asm. archyvo

Kurioziški pardavimai 

O dabar norime parodyti ir kurioziškų bei neįtikėtinų Facebook grupėse parduodamų daiktų. Vienas iš jų – keliaraištis. Na, vargu ar kuri mergina ryžtųsi pirkti keliaraištį, nesvarbu, kad jo kaina ir 1,50 eurų. Kokybę nelabai galima įvertinti, tačiau už tokią kainą kažin ar galima tikėtis stebuklo, juolab kai keliaraištis jau dėvėtas.

Keliaraiščiai

Keliaraiščių kainos gali būti ir 10, 15, 30 eurų, tačiau svarbiausia juos įsigyti patikimose parduotuvėse ar salonuose.
Nuotrauka iš asm. archyvo

Papuošimai taurėms

Paskutinis daiktas, kuris, viliuosi, privers jus nusišypsoti, tai taurių papuošimas. Smagus, paprastas, išskirtinis ir, aišku, labai pigus daiktas, lyginant su kitais papuošimais, kurių kainos varijuoja net iki 60 eurų. Taurių papuošimų būna įvairiausių, o jo puošimo tikslas žaismingai ir išskirtinai pažymėti jaunavedžių taures.
Nuotrauka iš asm. archyvo

Ne tik parduoda, bet ir dalinasi

Po vestuvių nuotakos ne tik parduoda daiktus, tačiau ir draugiškai dalinasi gėlių puokštėmis.
Nuotrauka iš asm. archyvo
Taigi, kaip matome, daugelis nuotakų po vestuvių parduoda ne tik savo vestuvines sukneles, tačiau ir tikrai labai įdomių, išskirtinių ir kartais net šypseną keliančių dalykėlių. Tad, mielosios, kur ir ką pirkti spręsti jums, nes pasiūlymų įvairovė begalinė.

Ar jau skaitei apie

 
 
 
 
 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2016-06-25 16:14
To Lina
2016-06-23 09:57
lina
Gaila, kad nesukelete kur tai galima isigyti :(