NUGALĖTOJUI ATITEKO DAUGIAU NEI 2000 VERTĖS „TROLLBEADS“ VĖRINYS!

Prekybos centre „Panorama“, prabangioje papuošalų parduotuvėje „Fashion Gold“ virė tikros aistros! Bene visi garsiausi pramogų pasaulio atstovai: trys grupės „69 danguje” merginos - Nijolė Pareigytė, Ingrida Martinkėnaitė, Karina Krysko ir jos sužadėtinis šokėjas Saulius Skambinas, taip pat prodiuseris Egmontas Bžeskas, aktorė Eglė Jackaitė, dainininkės - Daina Bilevičiūtė, Katerina, žurnalistė Genutė Žalienė, astrologė Palmira Kelertienė, Tv laidų vedėjos - Asta Stašaitytė-Masalskienė ir Agnė Zacharevičienė, misis Visata Vaida Ragėnaitė ir kiti rungėsi dėl 2000 tūkstančių vertės prizo.

Stebuklingieji vėrinukai

Nuotraukoje I. Martinkėnienė
Konkurso užduotis buvo itin lengva ir maloni - pasitelkus visą fantaziją iš tikrais stebuklais vadinamų, spalvotų danų juvelyrų „Trollbeads“ karoliukų suverti originalų vėrinį ir, žinoma, sugalvoti jam pavadinimą.
Visi pramogų pasaulio atstovų vėriniai buvo originalūs, stilingi ir labai gražūs. Balsavusiems tikrai sunku buvo apsispręsti – kuris vertas pirmos vietos. Gal todėl daugiausia balsų surinko Astos Stašaitytės-Masalskienės kaklo vėrinys itin intriguojančiu pavadinimu: „ Per dieną...tris kartus“... Vakaro vedėjui Rolandui Vilkončiui garsiai pasakius pavadinimą „Fashion Gold“ parduotuvėje aidėjo plojimai, šūksniai ir skardus juokas. Tik kiek vėliau Asta paaiškino, ką iš tiesų reiškia šis pavadinimas. Ji sakė, kad gera toms moterims, kurios turi galimybę savo „Trollbeads“ vėrinius per dieną keisti tris kartus. Ištikimai „Trollbeads“ fanei atiteko jos pačios sukurtas, daugiau 2000 LT vertės kaklo vėrinys.
Ne mažiau ovacijų ir plojimų sulaukė ir tik vienu balsu nuo nugalėtojos atsiliko stilingas Eglės Jackaitės kaklo vėrinys ir Vitos Ramanauskaitės bei Egmonto Bžesko apyrankės.
Ne vieną svečią sužavėjo ir Dainos Bilevičiūtės mylimojo telefonu padiktuota odė „Trollbeads“ karoliukams. Žinoma, apdovanota buvo ir ši dainininkė.
Visus tą vakarą žvaigždžių sukurtus vėrinius galima apžiūrėti prekybos centre „Panorama“ „Fashion Gold“ parduotuvėje. Būtent „Fashion Gold“ parduotuvėje visų laukia didžiausias „Trollbeads“ karoliukų asortimentas Vilniuje.
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
7
Komentarai
2015-02-14 15:15
ignas
man geriau butu kai duotu asta stasaityte masalskiene man telefono numeri savo jinai
2010-04-24 12:18
ugis
jie per margi...nea...nea..nea..
2010-04-23 09:47
Vilma
Geriau ta pinigeliu suma isleisti kam nors naudingiau, bent tokia mano nuomone. Neuzskaitau tu karoliuku :)
2010-04-21 17:27
silvija
ant bangos dabar jie akmenukai
2010-04-21 16:20
donata
faini jei faini:) as ir noriu laimeti:)
2010-04-21 11:04
fyfa
ai man nelabai.
2010-04-21 10:21
Toma
Grazus karoliukai :)maciau panoramoje :)