Šeimos psichologė konsultuoja besituokiančias poras


KIŠENEI DRAUGIŠKOS ORIGINALIOS IDĖJOS VESTUVĖMS

 
Kartais pigios ir visai paprastos idėjos būna ne tik ne prastos, bet net ir labai simpatiškos, kitaip sakant, labai dažnai paprastume slypi visas žavumas. Visgi, ruošiantis vestuvėms taupymas, atrodo, misija neįmanoma, tačiau galime pasiūlyti keletą gana originalių ir visai nebrangių idėjų vestuvėms.

IDĖJA PALINKĖJIMŲ KNYGAI

Įprasta, kad svečiai palinkėjimus jaunavedžiams rašo palinkėjimų knygoje, tačiau yra ir kita gan originali idėja – didelėje taurėje sudėti vidutinio dydžio akmenėlius ir paprašyti, kad svečiai savo palinkėjimus rašytų būtent ant jų. Galutinis variantas Jums tikrai patiks, o taip pat tai bus ir stilinga namų interjero detalė, kurią matydami prisiminsite savo vestuvių dieną, o kartu Jus aplankys ir puikios emocijos.
Nuotrauka iš - Pinterest

 

NUOŠIRDI KVIETIMŲ IDĖJA

Kvietimus svečiams siūlome ne pirkti, o pasigaminti pačioms! Smagiausia, kad tai visiškai nesunku, nes tam tereikia popieriaus lapo, gėlės (rožės ar kitokios) bei dažų arba spalvotų klijų, kuriuose suvilgysite savo pasirinktą gėlę. Na, o vėliau darykite štampus ir komponuokite juos pagal skonį ant atvirukų. Pasitelkite visą savo kūrybingumą bei išmonę pasinaudodami šia idėja, o gal net ją patobulindami ir pirmyn į darbą!
Nuotrauka iš - Pinterest

ORIGINALUS SVEČIŲ STALO PUOŠIMAS

Svečių stalui puošti galima taip pat labai paprasta ir originali idėja – ant stalų padėti stiklines, kuriose būtų sudėti akmenėliai, akcentui – dirbtinė gėlė, visas turinys užpiltas vandeniu, o į paviršių įdėti nedidelę žvakutę. Ir štai originali bei išskirtinė žvakidė, kuri atrodo tikrai labai patraukliai ir toli gražu ne pigiai.
Nuotrauka iš - Pinterest

KITOKS VAISIŲ PATIEKIMAS

Vaisiams ant vaišių stalo taip pat yra idėjų – siūlome juos sudėti ne kur kitur kaip tik išskobtame arbūze ar moliūge ir, patikėkite, toks vaizdas sulauks žymiai daugiau svečių dėmesio ir nuostabos nei jų tradicinis sudėjimas net ir pačiame gražiausiame inde.
Nuotrauka iš - Pinterest

NETRADICINIS TORTAS

Nesirinkite vestuvėms didžiulio torto dviem, trim ar net daugiau aukštų – šis variantas kainuos pakankamai brangiai ir galiausiai bus suvalgyta tik nedidelė jo dalis. Verčiau išsirinkite nedidelį tortą, o kituose jo aukštuose tebūnie išdėlioti keksiukai ar kiti pyragaičiai – tai žymiai geresnis ir kartu praktiškesnis variantas ne tik kišenės atžvilgiu, tačiau ir svečiams bus patogiau pasiimti keksiuką, nei pjaustytis tortą.
Nuotrauka iš - Pinterest

MIELŲ PYRAGĖLIŲ IDĖJA

Jei, visgi, negalite atsisakyti didžiulio vestuvių torto ir norisi dar daugiau saldumynų, tuomet tai gali būti sausainiai ar saldainiai. Svarbiausia, jų dekoravimas – skanumynus patartina padaryti panašius į „jaunavedžius“ – baltas skanėstas lyg nuotaka ir juodas lyg jaunikis. Šiai užduočiai įvykdyti galima pasitelkti konditerės pagalbą, jei kaina per didelė, kas labai tikėtina, tuomet galbūt pati būsimoji nuotaka yra puiki konditerė ir gali bent dalį tokių gardumynų pasidaryti pati, o gal mama arba draugė tai sugeba daryti. Rezultatas tikrai nenuvils, pačių rankų gaminys bus pigesnis ir žymiai mielesnis!
Nuotrauka iš - Pinterest

PRAKTIŠKA DĖŽUTĖ JAUNAVEDŽIAMS

Paskutinis pasiūlymas skirtas daugiausia jaunavedžių patogumui – prašyti svečių savo dovanas dėti specialioje jaunavedžių dėžutėje, kuri neleis joms iškristi ir pažirti. Tokia dovanų dėžutė yra pakankamai patogi, o kartu ir nebrangi – galima ją rinktis pagal skonį ir kainą arba nusipirkus visai paprastą dėžutę ir ją patiems dekoravus ir taip išgražinus.
Nuotrauka iš - Pinterest
Štai tokios paprastos ir visai nebrangios mūsų siūlomos idėjos vestuvėms, kurios vertos Jūsų dėmesio ir laiko. Tad pasinaudokite visu savo kūrybingumu ir pirmyn! O galbūt savo orinalumu net pranoksite ir mus?

Ar jau skaitei apie:

Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai