Jurgitos ir Rolando meilės istorija


3 MAKIAŽO TIPAI IŠ NUOTAKŲ MADOS SAVAITĖS JAV

Šį sezoną nuotakų veide karaliauja natūralumas!
Kiekvienais metais ant podiumo gimsta naujosios mados tendencijos, kuriomis seka kiekvienas, ir jos keliauja į mūsų kasdienybę ar net vestuves. Džiaugiamės galėdami pristatyti 2016 metų pavasario−vasaros Nuotakų mados savaitę užkariavusius nuotakos makiažo įvaizdžius.

Natūralumas aukštumoje

Visiškai natūralus nuotakos įvaizdis šį sezoną iš tiesų yra tai, kas madingiausia. Įvaizdį puikiai papildo natūralios gėlės plaukuose. Plonu, beveik permatomu makiažo pagrindo sluoksniu padengtas veidas, juodu tušu padažytos blakstienos, šiek tiek pastelinių spalvų skaistalų ir kūno spalvos ar švelniai rožinės lūpos. Vuolia!
  
Nuotrauka – Randy Brooke / Getty                              Nuotrauka – Thomas Concordia / Getty

Sultingos lūpos ir švytėjimas

Skaisti, švelniai švytinti ir gaivi oda bei blizgiu išryškintas lūpų putlumas tikrai tiks kiekvienai nuotakai. Lengvos tekstūros makiažo pagrindas, šiek tiek bronzanto bei švytėjimo suteikiančių skaistalų, tik nepamirškite švelniai rožinės spalvos lūpų blizgio. Pasiruoškite iš toli spinduliuoti savo laimę.
  
Nuotrauka – Randy Brooke / Getty                             Nuotrauka – Jemal Countess / Getty

Rožinė karalienė

Moteris ir rožinė spalva – tai ypatingai moteriška energija spinduliuojantis, šiltas duetas. Žavus ir lengvas nuotakos įvaizdis, tarsi ji švelniai pabučiuota raudonio – visiška klasika. Pastelinės spalvos rožiniai akių šešėliai, skaistalai, klasikinė katės akis bei avietinio atspalvio lūpų dažai yra tai, ko reikia karalienei.
  
Nuotrauka – Randy Brooke / Getty                             Nuotrauka – Randy Brooke / Getty
Tikiu, jog išsirinkote sau tinkamiausią makiažo tipą ir pasisėmėte idėjų savo įvaizdžiui. Šį sezoną svarbiausia nepamiršti – natūralumas žavi. Švelnios, pastelinės spalvos, rožiniai atspalviai bei švytėjimas veide yra tai, ko reikia jums.

 Ar skaitei? 

 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai