Žydinti „Haute Couture 2014 – 2015“ kolekcija


KAIP ORIGINALIAI PASKELBTI APIE SUŽADĖTUVES?

Nuotrauka Linas Dambrauskas 
Jis paprašė tavo rankos ir, žinoma, tu ištarei „Taip“? Kas toliau? Juk prieš pradedant planuoti vestuves reikia pasigirti blizgučiu ir visiems pranešti apie džiugią žinią. Pasidalinti nuotraukomis su artimaisiais svetur arba visiems vienu metu pranešti socialiniuose tinkluose arba rengiant sužadėtuvių vakarėlį. Pateiksime idėjų nuotraukoms, kad geriau atskleistum judviejų džiugesį. Ar rasi tinkamiausią sau?

Sužadėtuvių akimirkos

Jums jau pasisekė, jei vyras, planuodamas sužadėtuves, pagalvojo ir apie fotografą. Tad turite nuotraukas, kuriomis galite pranešti džiugią žinią arba papuošti namus, šventę

Nuotrauka – Fotografai M&A
 Gyvūnai šeimoje

Jei gyvūnai jums yra lygiateisiai šeimos nariai, norisi juos turėti šalia ir tokiomis akimirkomis kaip sužadėtuvės. Įtraukdami juos, nuotraukose visiems parodysite, kokie šilti jūsų santykiai.

Nuotraukos – Pinterest.com

Žinutės ant puodelių

Jei socialiniuose tinkluose dalindamiesi nuotrauka norite palikti aiškią užuominą, galite pasidaryti tokį puodelį namuose.

Nuotraukos – Pinterest.com

Netikėta pasimatymo pabaiga – naujo gyvenimo pradžia

Kai sužadėtuvių žiedas ištrauktas netikėtu momentu pasimatyme, perteikite tai ir nuotraukose. Parodykite, kur buvote ir ką veikėte.

Nuotraukos – Pinterest.com

Kai nuojauta neapgauna

Galbūt nujaučiate, kad mylimasis ruošiasi pirštis? Užbėkite už akių ir palikite jam atsakymą ant savo nagų. Paėmęs jūsų plaštaką, jis jau žinos, kad nereikia nei klausti.

Nuotraukos – Pinterest.com

Natūrali gamta ir blizgesys

Jei jūsų žiedas unikalus, kitoks ar labai brangus, įamžinkite jį kompozicijose su augalais ar gamtoje. Ryškios spalvos pažadins metalo ir brangiųjų akmenų spindesį. 

Nuotraukos – Pinterest.com 

Žaismingos žinutės

Įamžindami tokias akimirkas galite pasitelkti atributiką arba patys pasidaryti tokį ženklą, kuriame atsispindi svarbiausios jūsų meilės istorijos datos, ir kaip puošmeną panaudoti sužadėtuvių vakarėlyje ar vestuvių dieną.

 Nuotraukos – Pinterest.com

Paprastai, bet ne prastai

Subtiliai ir šiltai atrodo tokie kadrai, kur sužadėtinių rankos susipina kartu rodydamos, kad būtent to jie nori iki gyvenimo galo.

Nuotraukos – Pinterest.com

Užuominos

Besimėgaudami savo laime, galite iškart nuteikti svečius ruoštis šventei nuotraukose, kuriomis dalinatės, palikę užuominas su vestuvių data.

Nuotraukos – Pinterest.com

Šmaikšti žinutė ant marškinėlių

Jei nenorite draugėms pranešti šios žinios banaliai ištiesdama ranką su žiedu, pasigaminkite tokius marškinėlius su užrašu. Tai gali būti ir jūsų aprangos dalis mergvakario metu.

Nuotrauka – Pinterest.com

Slaptai neslapta žinutė

Jūs nuotraukoje kartu, tereikia įsižiūrėti, kad kiti suprastų, kokią svarbią žinią neša šis kadras.

Nuotrauka – Pinterest.com

Klasika

Žiedas papuošalų dėžutėje jau pasako viską ir tiesiog nereikia nieko sakyti – nuotrauka kalba pati už save. 

Nuotrauka – Pinterest.com 

Būkite žaismingi, žiūrėkite į tai kūrybiškai ir džiaukitės akimirkomis!

Ar jau skaitei ?

 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai