Paroda „Mūsų vestuvės“ kviečia į seminarus


JAUNAVEDŽIŲ TAURIŲ RENESANSAS (NAUJIENA)

Nuotrauka iš SJdeco arch.
Šiame skubančiame pasaulyje, atrodo, lieka vis mažiau tradicijų, relikvijų, kurios būtų perduodamos iš kartos į kartą, to, ką patys saugome ir branginame metų metus. Šeimos židinys, vestuviniai žiedai ir nuotraukose ar vaizdo įrašuose nugulę prisiminimai tampa mūsų santuokos priminimais, kurie dūla stalčiuose.
Taurės – svarbus vestuvių atributas, netgi relikvija, kuri puošia jaunuosius ne tik vieną iškilmingiausių jų bendro gyvenimo dienų, bet šalia žiedų, šeimos židinio jos tampa ilgam išliekančiu simboliu, primenančiu apie šią nuostabią dieną. Daugelis jaunavedžių „SJdeco“ dekoruotas taures naudoja ne vieną kartą – pripildo jas šampanu per vestuvių metines ir visas kitas augančiai šeimai svarbias šventes.

Balta klasika

Balta vestuvių spalva karūnuota visai ne be reikalo. Ji žavinga ir subtili, o simbolinės jos prasmės atspindi santuokos sakramentą. Ne veltui daugelis jaunavedžių ieško baltu dekoru puoštu taurių.
Nuotrauka iš SJdeco arch.
Nuotrauka iš SJdeco arch.

Įdomūs sprendimai

Jei esate netradicinių sprendimų ieškotojai, jums patiks šis variantas.
Nuotrauka iš SJdeco arch.

Inicialai

Pirmosios vardų raidės ant taurių, matyt, jau tapo klasika, nes jos niekad neišeis iš mados.
Nuotrauka iš SJdeco arch.

Subtilumo ieškotojams

Idealiai tinka stiklo graviravimas.
Nuotrauka iš SJdeco arch.

Ar matei vaizdo įrašą?

Ar žinojai, kad:

  • Relikvijai svarbi emocija ir asmeninis santykis, todėl prieš pradėdami puošti „SJdeco“ visuomet stengiasi kuo daugiau sužinoti apie būsimus šeimininkus, jų šventės akcentus. „Žmonės visuomet įvertina individualią puošybą, kur vienus pradžiugina graviruoti motyvai ar inicialai, kitiems priimtinas „Swarovski“ kristalų blizgesys, gintaro deriniai. Skirtingi žmonės, jų norai įkvepia – tad monotonijos čia nė kvapo. Labai džiugina, kad kiekvienoje taurių poroje visuomet būna kažkas unikalaus, tik tai porai skirtų minčių bei išraiškos“, – mintimis dalijosi „SJdeco“ dekoratorė.
  •  Labai dažnai žmonės klausia, kur būtų galima pamatyti daugiau „SJdeco“ dekoruotų taurių pavyzdžių, tačiau, kaip pasakojo dekoratorė, tuomet tenka pasakyti, kad taurės nėra sandėliuojamos – vos tik išdekoruotos, jos iškeliauja pas savo šeimininkus. Kartais jų net ir nenufotografavus, nes taip būna sutarta saugoti dekoro unikalumą.
  • Dekoruotos taurės – puiki dovana ne tik pirmoms vestuvėms. Labai džiugu, kai kreipiamasi dėl sidabrinių, koralinių, rubininių taurių, o ypač jautru, kai paprašoma išdekoruoti taures auksinių vestuvių metinių proga. Vienas įsimintinų atvejų, kai jautrias ir malonias staigmenas žmonai mėgstantis daryti vyras prieš kelis metus pas mus dekoravo taures „1000 dienų“ po vestuvių sukakčiai, o vėliau kreipėsi dėl „2000 dienų“ taurės.
  • Į taures dėmesį turėtų atkreipti ir vestuvių planuotojai bei dekoratoriai, net jei jomis nusprendžia rūpintis ir patys jaunieji. Svarbu jaunavedžiams priminti, kad jie atkreiptų dėmesį į tai, kad taurių puošyba turėtų derėti prie šventės visumos. Dekoruotų taurių pasirinkimas yra pakankamai platus – nuo dekoruotų gyvomis gėlėmis, puoštų simboliniais vestuvinių spalvų kaspinėliais, iki masinės gamybos būdu prištampuotų pavyzdžių. Tačiau labai džiugina, kad pastaruoju metu tiek vestuvių dekoratoriai, tiek jaunieji ar liudininkai, besirūpinantys šiuo atributu, įvertina, kad individualus ir nevienadienis taurių dekoras – puiki mintis dar vienu būdu įamžinti vestuvių dienos įspūdžius ir akimirkas, suteikti šventei išskirtinumo ir savito žavesio.
  • Pagrindinės idėjinės dekoravimo kryptys – reljefinis dekoras, „Swarovski“ kristalų ornamentai ar inicialai, rankomis graviruoti meniniai susipynusių inicialų deriniai, augalų motyvai ar datos.
  • SJdeco“ taurės neapsistoja vien Lietuvoje – yra nukeliavusios į Vokietiją, Angliją, Airiją, o toliausiai – į Kamčiatką.

 Rekomenduojame:

Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2016-08-13 18:19
Inga
Sveiki, labai grazios taures. Kur galima rasti pirkti tauriu puosimui lipduku?