Laima Druknerytė: šypsenų fotografė


KEISČIAUSIOS VIETOS ŠVĘSTI MERGVAKARĮ – AR KADA PAGALVOJOTE?

Prieš kone svarbiausią žingsnį gyvenime, vestuves, merginos trokšta tinkamai atšvęsti savo „laisvės“ pabaigą ir pašėlti artimiausių draugių būryje, krečiant kvailystes ar tiesiog linksmai leidžiant laiką. Atšilus orams gatvės prisipildo smagiai nusiteikusių, spalvingai apsirėdžiusių merginų būrelių. Jos atlieka įvairias užduotis, kalbina vaikinus, „pardavinėja“ bučinius, renka užrašus ant marškinėlių ir kt. Tačiau tai gana įprastas būdas atšvęsti mergvakarį. Pasaulyje mergvakariams egzistuoja tokių vietų ir pramogų, kur patekus neabejotinai apimtų keistas jausmas. Apžvelgsime keletą tikrai įdomių, be abejonės, labai keistų vietų. Ar kada nors kilo bent menkiausia mintis atšvęsti mergvakarį būtent taip?

Zombių stovykla – siaubo filmų mėgėjoms

Ginklai, klyksmai, kraujas? Ar taip įsivaizduojate savo mergvakarį? Sunku patikėti, kad yra merginų ištroškusių tokių potyrių. Tačiau taip, tokia vieta egzistuoja, negana to, tai gana populiaru. Pasirinkusios tokį būdą atšvęsti mergvakarį, jūs atsidurtumėte zombių stovykloje, kurioje turėtumėte, pasitelkdamos savo protines ir fizines jėgas, nukauti mėsos išalkusius, iškreiptais veidais tykojančius priešus ir, sujungiant moteriškas jėgas, išsivaduoti. Nepatikėsite, tačiau gautumėte ir ginklų, ir pamokų, kaip juos panaudoti. Ši pramoga trunka net 4 valandas! Galbūt tai geras būdas pamiršti apie visus vestuvių planavimo rūpesčius, nes vienintelė problema čia būtų kaip įmanoma greičiau išsivaduoti iš bauginančio pabaisų miesto. Bet ar galėtumėte iškeisti moterišką glamūrą į tokį spektaklį? Tuomet pamirškite pūstus sijonukus ir gėlių vainikėlius...
Nuotraukos iš gohen.com

Žmogžudystė per mergvakarį – būdas atšvęsti

Visos mergvakarį įsivaizduojame kaip pozityvią ir linksmą šventę. Tačiau būna ir tokių merginų, kurios įžvelgia linksmybę, spręsdamos žmogžudystės nusikaltimą. Žinoma, netikrą. Tačiau ar tai tikrai tinka mergvakariui? Pasirinkus šią pramogą, tai tikrai būtų staigmena nuotakai. Tiesa, kyla abejonės, ar maloni staigmena. Įsivaizduokite, vakarieniaujate prabangiame restorane, užsisakote brangų gėrimą, atmosfera jauki, šventiška ir pripildyta merginų klegesio. Tik staiga atvyksta policija, kuri liepia nejudėti iš vietos ir nepanikuoti, kadangi yra įvykdyta žmogžudystė. Žinoma, iš juokelių būtų galima suprasti, kad visas šis spektaklis tik pokštas. Merginos patektų į detektyvinę istoriją. Tai neįprastas būdas atšvęsti mergvakarį, ir tikrai ne kiekviena nuotaka norėtų patekti į tokią situaciją.
Nuotrauka iš murdermysteryireland.com

Kuo pakeisti limuziną mergvakaryje?

Ar kada nors pagalvojote, kad prabangų automobilį būtų galima pakeisti tanku?! Na, o kai kurios merginos apie tai pagalvojo ir būtent taip atšventė savo mergvakarius. Vos ne visą dieną trunkanti pramoga, vairuojant karinį „monstrą“, atrodo, puiki pramoga vaikinams, tačiau, abejotina, ar tai tikrai gera idėja merginoms. Pamiršti visas vairavimo taisykles ir suvaldyti gigantišką, geležinę mašiną – ar taip merginos svajoja atsisveikinti su savo „laisve“ prieš vestuves?
Nuotraukos iš gohen.com

„50 pilkų atspalvių kambarys“ – svajonė ar košmaras?

Neseniai portale alio.lt pasirodė skelbimas apie Vilniuje išnuomojamą kambarį, kuris labai primena erotinių fantazijų vietą iš populiaraus filmo „50 pilkų atspalvių“. Yra galimybė išsinuomoti kambarį ir mergvakariui. Tačiau kyla klausimas, kam patiktų ši idėja, ar tik mergvakaris netaptų didžiausiu košmaru? O galbūt kažkas svajoja apie tokį kambarį, kuriame galėtų įkūnyti populiaraus kino filmo personažus...
Nuotraukos iš xhouse.lt/alio.lt
Pasaulis margas ir įdomus, jame gausu įvairių keistenybių. Nenuostabu, kad vienos mergvakarius švenčia naktiniuose klubuose, kitos bevairuodamos tankus ir šaudydamos monstrus pabaisas. Vienos nori pasimėgauti draugių kompanija iškyloje prie jūros, kitos trokšta papulti į „50 pilkų atspalvių“ filmo scenarijų. Bet tiek patys žmonės, tiek jų poreikiai yra skirtingi. Svarbiausia, kad dabartiniame amžiuje nėra jokių kliūčių tuos poreikius patenkinti.

 Ar jau skaitei: 

 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai