Puokščių rūšys


„RENT BOUTIQUE“ PASLAUGA NUO A IKI Ž (EKSPERIMENTAS)

 
Nuotrauka iš asm. arch. 
Artėjo birželio 17 d. – laikas, kai jau planavau, kad greit greit eisiu į širdžiai labai mielų draugų vestuves Kaune. Kiekvienas miestas turi savų ypatumų, tačiau ir aš turiu savo charakterį ir viziją, kaip noriu atrodyti. Mane visad žavėjo įdomūs kasdieniniai sprendimai, bet per vestuves noriu puoštis. Pernai eidama į vestuves pirkau lietuvių dizainerių sukneles, tačiau dabar jos liūdi spintoje vilkėtos tik vieną kartą, o šiemet jų dar kartą rengtis nebenoriu. Nors vestuvės kitos, bet įvaizdis tas pats – ta pati suknelė, ta pati panelė... Brrr... Nenoriu nei nuotraukose taip pat atrodyti, nei taip pat jaustis, o, be to, ir vestuvių stilistika kita. Reikėjo naujos idealios suknelės.

Kur gauti suknelę?

Taigi, „Facebook“ išnaršiusi lietuvių dizainerių šiai vasarai siūlytus drabužius, mintyse permetusi galimus derinius, apsistojau ties „Rent Boutique“. Išsirinkau 6 sukneles pagal šiuos filtrus:
  1. Spalva (jokių kreminių ir baltų ar kitų šviesių tonų).
  2. Jokių superpuošnių ir užgožiančių nuotaką.
  3. Nepernelyg prabangi, nes vestuvės  – ceremonija ir vakarienė.
  4. Bandžiau sakyti NE juodai spalvai, bet ji vis nugali mane.
  5. Plonų audinių ir tik vėjyje plazdančių sprendimų (turėjo būti labai karšta, prognozuojama audra).
Giedriaus Bubliausko nuotraukos.
Išsisaugojau patikusias sukneles ir užsisakiau. Gavau el. laišką, kad man suknelės rezervuotos ir jas DPD pristatys į namus. Sutartą dieną besišypsantis DPD kurjeris (visad mums veža siuntinius ir pažįsta mano Maltos bišoną, kuris jį pasveikina kaip geriausią draugą) atnešė dėžę ir sako:
− Simona, žinau, kas toje dėžėje!!!
− Ir kas gi? – paklausiau jo.
− Svajonės, – pasakė juokdamasis ir paprašė pasirašyti.
− Ar daug jų pristatote? – susmalsavau. Kaip supratau pažadėjo pasakoti kitąkart  ir tepasakė, kad jau turi važiuoti.
Sukneles išsimatavau ir tiko ta, pati nuostabiausia, kuri mane sužavėjo ir kompiuterio ekrane. Jau mačiau save su ryškiu makiažu, pasuktais plaukais ir juodais klasikiniais aukštakulniais.
Aš už klasiką, eleganciją ir cinkelį, ir visa tai gavau. Prisiderinau tik „Elie Saab“ kvepalus, „Vera Wang“ auskarus, kuriuos kadais draugė parvežė iš JAV, ir lėkiau į brangių žmonių vestuves.

Birželio 17 d. akimirkos

11.30 val. Makiažas „Carolina Make Up Studio“ (Kaunas). Meistrė – Guoda. Pusantros valandos preciziško darbo, kurį sugeba geriausiai, ir išėjau... tiesą sakant, išskridau tarsi ant sparnų. Prašiau ryškių akių – jas ir gavau. Greit kartosiu . O, svarbiausia, akys nebuvo juodos.
13 val. „Unison Beauty Lab“ (Kaunas). Meistrė – Jolita. Per pusvalandį iš plaukų kupetos padarė laisvai krentančias garbanas. Dar pridėjau 10 minučių vėlavimui, tačiau meistrė spėjo į neįtikėtinai trumpą laiką, nes jo tik tiek ir turėjau.
14 val. „Freda“. Namai. Suknelė, kvepalai, juodi „Este“ odiniai aukštakulniai (po velnių, kaip jų nekenčiu – jie gražiai atrodo tik dėžėje arba ant kojos nejudant; nekenčiu aukštakulnių, bet džiaugiausi jais avėdama).
14.20 val. Automobilis, akiniai nuo saulės, gera dovana vietoj gėlių į bagažinę, pasas liudijimui, sūnus į automobilio kėdutę ir mes pakeliui į šventę.
Giedriaus Bubliausko nuotrauka
Prie Kauno rotušės vėjas pakilo tarsi uraganas, suknelė jame plaikstėsi, o šiltos oro srovės kuteno mano kojas, liemenį, rankas... Tas „Elie Saab“ kvapas sklido kažkur tolyn, viskas tirpo ore, nes jaučiausi labai gerai. Šiandien, kai rašau šiuos prisiminimus, gavau šventės fotografo komplimentą, kad atrodžiau NUOSTABIAI . Nesijaučiau išskirtinai graži ar be galo ypatinga, tačiau su fotografu žinome, kad taip man padėjo jaustis būtent pasitikėjimas savimi.

„Collect moments, not things“, − sako „Rent Boutique“...

Aš pridėčiau – leiskite jaustis sau TAIP GERAI, kaip BEGALITE.

Bendras įvaizdis priklauso ne tik nuo aksesuarų ir meistrų rankų, bet ir nuo Jūsų, mielosios. Mylėkite save ir leiskite sau mėgautis vestuvių diena, nors tą dieną Jūs tik svečias. Jūsų akys, mintys, lūpos ir laikysena... Viskas kalbas už jus.
Nuoširdžiai,
Simona
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai