AR ŽINAI APIE KĄ GALVOJA PAMERGĖ PRIE ALTORIAUS?


EKSPERIMENTAS: RAGAUJU DIVERSO PATIEKALUS

Nuotrauka iš asm. archyvo
Stebint, kaip rūpestingai būsimos nuotakos ruošiasi savo ypatingajai šventei, mums, apievestuves.lt praktikantėms Evelinai ir Živilei, kilo idėja įsijausti į būsimos nuotakos amplua ir skaniai praleisti vakarą. Taip taip, skaniai! Tą vakarą, saulėtą trečiadienio vakarą, pasipudravome nosytes, pasipuošėme ir avėdamos aukštakulnius keliavome į Kaune esantį viešbučio „Park Inn by Radisson“ restoraną „Diverso“ ragauti pačių skaniausių patiekalų savo (įsivaizduojamai) artėjančiai šventei. Dalijamės mūsų eksperimento rezultatais.

Apie viską nuo pradžių

Atėjome į „Park Inn by Radisson“ viešbutį. Apie 70 žmonių susirinko ragauti patiekalų iš naujojo „Diverso“ restorano meniu. Tik įėjus mus pasitiko padavėjai su gėrimais, siūlydami lengvai atsigaivinti. Griebiame po taurę nesivaržydamos, juk atėjome atsipalaiduoti... Viešbučio fojė pasirodymo „laukė“ patiekalai iš naujojo meniu, pateikti auksiniame rėmelyje. Po trumpo virtuvės šefės pristatymo svečiai suskubo pasižvalgyti po maisto parodą. Lekiame iš paskos! Skambant akordeono muzikai žavėjomės gražiais patiekalais ir, žinoma, erzinome skrandį.
„O kuri iš mūsų bus nuotaka?“ – vis tarpusavyje pakrizendavome. Iš tiesų, tai niekam nebuvo įdomu, kas mes tokios. Svečiai, atėję po du, skubėjo susėsti lauko terasoje. 

Maistas tarsi menas lėkštėje

Patiekalus nešė vieną po kito, nespėjome ragauti! Ant stalo puikavosi devyni skirtingi patiekalai, tačiau sužavėjo vaizdas, bet ne skonis. Galbūt mums tai buvo per daug įmantru? Kol kiti svečiai mėgavosi vakariene, mes aptarinėjome, ar tokius patiekalus pasiūlytumėm svečiams savo vestuvėse. Priėjome išvadą, kad burnoje tirpstančių desertų tikrai neatsisakytumėm!

Jūsų teismui – menas lėkštėje

Nuotrauka iš asm. archyvo
Ryškus ir gaivus Buratos sūris su įvairiais pomidorais.
Nuotrauka iš asm. archyvo
Šaltalankių želė?! Pirmą kartą matom, tad nekantraujam paragauti medaus ir jogurto putėsių su šaltalankių želė.
Nuotrauka iš asm. archyvo
Sriubų mylėtojai, Živilei, kreminė baltųjų smidrų sriuba taip patiko, kad būtų dar pakartojusi!
 
Nuotrauka iš asm. archyvo
Taip žavėjomės, kad viską įamžinom!
 
Nuotrauka iš asm. archyvo
Sutartinai sakėme, kad žuvies nemėgstame, išskyrus lašišą ir upėtakį. Virtuvės šefė pateikė antrą variantą, tad likome neabejingos...
 
Nuotrauka iš asm. archyvo
Baigėme vakarą, kaip pridera – su skaniausiais desertais! Dar dabar jaučiam neapsakomą skonį...
Jeigu jūs tik pradėjote planuoti savo vestuves, pasiimkite savo draugę ar mamą, aplankykite įvairius restoranus ir ragaukite, ragaukite, ragaukite... Galėsite aptarti opius vestuvių rūpesčius ir, žinoma, apgalvoti, kokius patiekalus pasiūlyti savo svečiams.
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai