VIDEO: JEI PABROLIAI TAPTŲ PAMERGĖMIS


„PŪSTA SUKNELĖ“ – IDĖJŲ SKRYNIA JŪSŲ ŠVENTEI

Kiekviena pora, planuodama savo vestuvių šventę, be abejonės, trokšta, kad ji būtų nepamirštama ir nuostabi kaip pasaka. Norisi ir patiems pasimėgauti bene svarbiausia švente gyvenime, taip pat ir svečius maloniai nustebinti. Juk labai malonu, kai iškilmių dalyviai net ir po ilgo laiko prisimena, kokia nuostabi šventė buvo. Tad jeigu norite ko ypatingo, siūlome pasižvalgyti po komandos „Pūsta Suknelė“ idėjų „spintą“ ir pažadame, kad atrasite daug daugiau nei sukneles...

Balta gubojų pasaka

Kai kas labai lengvo, it gaivus vasaros vėjelis? Ko nors tokio džiuginančio akį kaip pavasariniai gėlių žiedai? Taip taip taip! Šventėje vyraujanti tulpių ir gubojų tematika – nuostabus derinys. Nuotakos puokštė puikiai pabrėžia moterišką trapumą.
Nuotraukos: Lina Aiduke Photography

Gubojos – bažnyčios puošybai

Ceremonija bažnyčioje, be abejo, visada kupina labiausiai jaudinančių akimirkų: priesaika, ištartas „taip“, kunigo žodžiai ir tvyranti meilė... Štai nuostabi dekoro bažnyčioje idėja, kurią sukūrė „Pūsta Suknelė“. Labiausiai stebina, kaip panaudotos gėlės. Originalu! Pažvelkite į gubojų grožį, balti purūs meilės debesys... Beje, puikiai dera ir su nuotakos vainiku!
Nuotraukos: Lina Aiduke Photography, Antanas Minkevičius

Gubojos, gubojos ir dar kartą gubojos!

Tęsiant gubojų tematiką vestuvėse, kviečiame pažvelgti, kaip puikiai galima šiuos augalus įkomponuoti ir salės puošyboje, taip pat ir dekoruojant saldų stalą.
Nuotraukos: Lina Aiduke Photography

Nebeįdomi vestuvių fotosesija automobilyje?

Toms poroms, kurios ieško „naujų vėjų“ savo vestuvėms, „Pūsta Suknelė“ tikrai turi ką pasiūlyti! Kam važiuoti, kai gali plaukti? Štai taip ši vestuvių planavimo komanda iškeitė kiek pabodusias transporto priemones – automobilius – bent trumpam laikui. Pasigėrėkime nuostabiu valties dekoru.
Nuotraukos: SP fotografija

Saldūs prisiminimai apie šventę

Planuojant vestuvių šventę, visada kyla dilema, kaip ir ką padovanoti svečiams ir šventėms dalyviams. „Pūsta Suknelė“ nustebino originalumu! Uogienės, medus, imbieriniai sausainiukai, prancūziški putėsiai bei rankų darbo įpakavimas, gamintas „Pūstos Suknelės“. Beje, uogienės stiklainiukai vestuvėse buvo panaudoti ne tik kaip skanios dovanėlės, bet ir kaip vardų kortelės ant stalų. Vyrams – mėlynių uogienė, o moterims – braškių. Nušauti du zuikiai vienu šūviu. Išradinga!
Nuotraukos: Šarūnė Zurba ir  Pūsta Suknelė arch. 

Vaikystės skonis šventėje

Štai kaip savo išradingumą panaudojo „Pūsta Suknelė“ vietoje įprastų užkandžių po ceremonijos bažnyčioje. Cukraus vata ir jos gamyba – puiki pramoga svečiams, tiek suaugusiesiems, tiek mažiesiems smaližiams.
Nuotrauka iš Pūsta Suknelė arch. 

Vestuvės aplink pasaulį

Dauguma porų svajoja susituokti užsienyje, egzotiškoje šalyje, kur nebūna blogo orų ir piktų praeivių žvilgsnių. Tačiau dažniausiai tai padaryti trukdo finansai, daugybė dokumentų ir laiko trūkumas šventei suplanuoti. Neturint pastarųjų, nereikėtų nusiminti. Tiesiog wow, kaip „Pūsta Suknelė“ išsprendė šią problemą. Vestuvės aplink pasaulį, bet nė neiškėlus kojos iš Lietuvos. Dekoravimo detalės žavingos: lagaminai, žemėlapiai, gaubliai ir viskas, kas susiję su kelionėmis. Pažvelkite ir į svečių susodinimo planą. Tokia šventė, tarsi bendros didelės kelionės „aplink“ gyvenimą, pradžia. Tobula!
Nuotraukos: Fotoplunksna
Nuostabu, kokių talentingų žmonių yra, kokia graži šventė gali tapti jų dėka.
Apžvelgėme keletą įdomių idėjų, tačiau tai tikrai ne viskas. „Pūsta Suknelė“ neturi ribų išradingumui.

 Ar jau skaitei?

Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai