DJagentūra.lt rekomenduoja dainas vestuvėms


ANYTOS - DRAUGĖS AR PRIEŠĖS?

 
Turbūt kiekviena nuotaka mano, kad mylimojo mama bus ir jai kaip antra mama, kuri patars ir padės. Taps net drauge, į kurią taip pat galės atsiremti. Tačiau ne visada tai būna realybė.
Ar esate mačiusios filmą „Ne anyta, o monstras"? Realiame gyvenime taip pat pasitaiko, kai  būsimo vyro mama ir žmona nesutaria. Tačiau būna ir išimčių. Pažvelkime į būsimų ir esamų nuotakų teiginius apie anytas.

ANYTA - MONSTRAS

  • „Mano anyta geras žmogus. Geras žmogus, tik, deja,  ne padeda, o nuotaiką gadina. Norėjom šventės su draugais ir artimais žmonėmis, pasakė, kad darytume mažas vestuves, nes viskas brangu... Suknelė brangu, maistas brangus. Viskas brangu!" - mintimis dalijasi Justė
  • „Anyta nieko nepadeda ir aš džiaugiuosi... ir taip nėra gerų, idealių santykių su ja. Tai ir džiaugiuosi, kad nepadeda. Bandė aiškinti, ką kviesti į vestuves, bet mes gražioje formoje jai pasakėme, kad tai mūsų šventė", - sako Auksė iš Kauno.
  • „Nieko nepadeda, tik vyrą atkalbinėja vesti. Karo stovis pas mus. Niekada mes nesutarėme. Širdis tiesiog drąskosi..."- slogiomis nuotaikomis dalijasi Rasa.
  • „Anyta šalta, uždara, tačiau sukalbama. Bendrauja, kai domiesi. Kartais išlenda rūpestėlis". - sako Miglė. 

ANYTA IR MARTI - DRAUGĖS NUO SUSIPAŽINIMO

  • „Superinė! Padeda, pataria, bet neįkyriai, nepiršdama savo nuomonės. Kadangi vestuves dekoruojame patys, tai labai daug padeda, kas liečia rankų darbą. Taip pat anyta vis aplaksto parduotuves ir papasakoja, ką matė, klausia, reika ar ne", - mintimis dalijasi Oksana.
  • „Mano anyta nuo pat pradžių kaip draugė. Labai daug padeda, visada klausia mano nuomonės, jei kažką sugalvoja. Kadangi mano mamytė užsienyje, džiaugiuosi, kad ją turiu čia, tikra pagalbininkė", - sako Dovilė iš Kauno.
  • „Gerą anytą turiu. Net kartais vakare pasėdim, pasiašarojam, apie viską pasikalbam", - sako Sandra.
  • „Anyta visada išklauso, jei reikia pataria, bet savo nuomonės niekada neperša. Turim organizatorę, kuri viską derina. O anyta labiausiai pergyvena tik dėl savęs ir ką jai reikės daryti. Tai kartu lakstėm, ieškojom suknelės, derinom šukuoseną, makiažą. Smulkmenos čia, bet labai džiaugiuosi, kad ji man kaip draugė", - sako Simona.
Mielosios, galbūt atradote ir save? Pasidalykite savo patirtimi teksto komentaruose. Anyta - geriausia bičiulė ar konkurentė?
REKOMENDUOJAMA paskaityti dar: 
 
 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2016-07-07 20:11
aida
puikus straipsnis