Iš pavasario BRIDAL FASHION WEEK pirmos eilės


TEKI VASARĄ? PRIVALAI TAI ŽINOTI

Vasara – vestuvių metas, tačiau reikia nepamiršti, kad tai nereiškia, jog problemų bus mažiau nei bet kurį kitą sezoną. Nuotakoms tenka ypatingai didelį dėmesį skirti maistui, gėlėms, apsaugai nuo kaitrios saulės, taip pat pasirūpinti, kad su suknele nuotaka jaustųsi gerai alinant karščiui.
Maistas ir gėrimai. Karštis ir sunkus maistas nedera. Reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad vasarą maistas ir gėrimai turėtų būti gaivūs ir vėsinantys. Paruoškite patiekalų iš įvairių šviežių produktų, taip pat vaisių vėrinukų, pyragų ar tartalečių. Štai svečiams galite pasiūlyti atsigaivinti šaldytais kokteiliais – arbūzų, agurkų, mėtų ir kitokių skonių. Patiekite juos originaliai ir žaismingai – taip svečiai ne tik puikiai atsigaivins, bet ir liks nustebinti. Taip pat atsižvelgiant į grilio sezoną, galima pasiūlyti ir patiekalų, keptų ant grilio.
Gėlės. Kalbant apie gyvas gėles, jos turėtų būti laikomos vėsioje vietoje. Be to, būtų puiku užsisakyti ir šiek tiek daugiau gėlių, jei kai kurios neatlaikytų vasaros karščio.
Suknelė. Nuotaka turėtų pasirūpinti ir savo suknele. Jei orai bus karšti, derėtų rinktis laisvesnę, gaivesnę suknelę. Stori sluoksniai ir ilgo šifono suknelė gražu, tačiau svarbu ne tik gražiai atrodyti, bet ir patogiai jaustis. Jei visgi norite būti tarsi princesė, galite rinktis tokią suknelę per oficialią ceremoniją, o vėliau persirenkite suknelę, su kuria jausitės ir gražiai, ir patogiai.

Vestuvių planuotojos Ingos Klimienės komentaras

O dabar, mielosios, norime Jums pasiūlyti paskaityti itin vertinamos ir socialinėje medijoje klientų giriamos, įvairius apdovanojimus pelniusios vestuvių planuotojos ir floristės-dekoratorės Ingos Klimienės svarbiausias įžvalgas ir patarimus vasarą tekančioms nuotakoms.
1. Oras šventės dieną. Vestuvės vasarą visiems be išimties siejasi su saule ir šiluma. Būtent todėl didžioji dalis porų ir tuokiasi vasarą. Žinoma, galima tikėtis, kad vestuvių dieną toks malonus oras ir lydės, bet žinant mūsų lietuviškas vasaras, praverstų iš anksto pagalvoti ir apie planą B – lietaus scenarijų.
2. Skėčiai. Jeigu vestuvių dieną bus labai karšta, nepamirškite skėčių nuo saulės ir ypač vandens. Ne tik sau, bet ir svečiams. Beje, pastarieji skėčiais gali pasirūpinti ir savarankiškai (pagal poreikį).
3. Vestuvių dienos koordinatorius. Jeigu vestuves planavote savarankiškai, o svajonėse vestuvių diena be rūpesčių, Jums tiesiog būtinas pagalbininkas vestuvių dieną, kuris užtikrintų sklandžią šventės eigą, sužiūrėtų, ar viskas vyksta pagal Jūsų užmanymus ir planą.
4. Automobilių spūstys. Tai aktualu švenčiantiems vestuves didmiesčiuose, darbo dienomis (pvz., penktadienį). Ir nors vasarą automobilių miestuose sumažėja, spūstys piko valandomis išlieka. Pagalvokite apie rytą, keliaudami į grožio saloną, per pietus – į ceremoniją, vakarop – į pobūvio vietą.
5. Galutinis svečių skaičius. Jį turėtumėte žinoti likus 2 savaitėms iki šventės. Pasirūpinkite svečių susodinimo ir apgyvendinimo planais.
6. Paskutinė savaitė. Pasikalbėkite su visais savo šventės paslaugų tiekėjais, susidėliokite galutinę logistiką.
7. Dokumentai. Galutinai suderinkite visus dokumentus ir pačią ceremonijos eigą su Bažnyčia ar Civilinės metrikacijos skyriumi.
Jeigu vestuves planuoja vestuvių organizatoriai, Jums tereikia pasirūpinti punktais 5 ir 7.
Inga Klimienė. Nuotrauka iš asm. I. Klimienės archyvo

 Ar jau skaitei apie

Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai