Nuotakos galvos papuošalai 2014


KUKLI, BET ŠVENTIŠKA VESTUVINĖ VAKARIENĖ

 
Nuotrauka : Lino Dambrausko 

Vestuvės dažniausiai asocijuojasi su didele, prabangia švente, kai susirenka gausus būrys giminių ir draugų. Tačiau kaip vakarienę padaryti paprastą ir stilingą, jei jūs norite tik šeimyniškos šventės po ceremonijos civilinės metrikacijos skyriuje? Pateiksime kelias patiekalų ir detalių idėjas.

Jei šią dieną minėsite su savo vaikais, puiki mintis daryti štai tokius staliukus su „pasidaryk pats“ saldumynais. Vaikams bus pramoga ir pilvai neliks tušti, kol bendrausite kartu su suaugusiaisiais.

Nuotrauka : pinterest.com 

Kai nenorite apkrauti namų stalais ir indais, vieno kąsnio užkandžiai yra puikus pasirinkimas. Pavyzdžiui, antiena su balzaminiu padažu ir braškėmis.

Nuotrauka : 365 eventus 
Nuotrauka : 365 eventus

Parenkite stalą su užkandžiais arba konkretaus patiekalo ingredientais, kuriuos kiekvienas galės išsirinkti pats.

Nuotrauka : pinterest.com
Nuotrauka : pinterest.com

Jei tortą gaminate patys, arba kiti artimieji tai daro namuose, tokį gaminį padaryti puošnų nesunku. Puoškite augalais, gėlėmis iš sodo, jų valgyti nereikės, bet puošmena ant stalo bus tikrai ypatinga.

Nuotrauka : pinterest.com

Jei kompanija didesnė ir turite sodą, kuriame galite bendrauti ir užsiimti kitokia veikla, drauge su svečiais pasiruoškite mini užkandžių staliuką. Vieni galės leisti laiką aktyviau, o kiti – užkandžiauti ir bendrauti.

Nuotrauka : pinterest.com 

Vasarą, kai nesinori valgyti sunkiai virškinamo maisto, galite pasiruošti vaisių asorti stalą arba nedidelius, paprastus desertus.

Nuotrauka : pinterest.com
Nuotrauka: pinterest.com

Romantišką atmosferą suteiks lauko apšvietimas arba papuošimai iš gamtos elementų. Tai sukurs jaukią nuotaiką per jūsų vakarienę.

Nuotrauka : pinterest.com

Nebūtinai šventėje turi dalyvauti minia. Jūs galite paminėti savo svarbią dieną su tėvais, liudininkais arba tiesiog dviese. Puiki mintis vakarieniauti lauke, jei oras tam palankus.

Nuotrauka : pinterest.com

Švytėkite ir džiaukitės savo diena, kad ir kokia kukli jūsų šventė. 

Ar jau skaitei ?

 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2017-11-05 12:47
hh
<a href="htpp://www.baldai.lt" alt="baldai internetu">čia</a>