S. Murugesh apie vestuves Indijoje


GRAŽIAUSIŲ FOTOSESIJŲ VIETOS KAUNE

Linas Dambrauskas Photography
Nė vienos vestuvės nepraeina be fotosesijos. Tai šventė, kai svarbu įamžinti gražiausią dieną. Tačiau taip pat svarbu surasti gražią vietą, todėl mes sudarėme TOP5 gražiausių Kauno vietų.
 1. TRIJŲ MERGELIŲ TILTAS
Pėsčiųjų tiltas per Nemuną Kaune, jungiantis Panemunės šilą ir A. ir J. Gravrogkų gatvę Girčiupio mikrorajone. Į abi puses nuo tilto atsiveria labai gražus gamtovaizdis, galima prieiti fotografuotis prie vandens.
 
Nuotrauka iš Rūtos Kazlaitės asm. arch.
 2. „Rožinis dramblys"
Kauno gavės meno festivalio „Nykoka" dovana. Ant Ožeškienės gatvės kampo besipuikuojantis „Rožinis dramblys" traukia akį ir kviečia įsiamžinti šalia.
Nuotrauka iš Živilės Masytės asm. arch.
3. Kadagių slėnis
Botaninis draustinis Arlaviškių kaimo (Taurakiemio sen., Kauno raj.) pakraštyje, stačiame Nemuno kilpos šlaite apaugęs paprastaisiais kadagiais. Tai unikalus gamtos draustinis. Nuo skardžio matyti Nemuno kilpa, yra apžvalgos aikštelė.
Nuotrauka iš Donato Puodžiulio asm. arch.
4. Santakos parkas
Parkas Nemuno ir Neries santakoje, 12, 69 ha ploto. Parke atsiveria vaizdai į Aleksotą, Vilijampolę ir Neries deltą. Rytinėje dalyje stovi Kauno pilis, Šv. Jurgio bažnyčia, Santakos stadionas. Puikiai tiks, jei norisi nuotraukų gamtos apsuptyje neišvažiavus toli nuo miesto.
Nuotrauka iš Gyčio Žagunio asm. arch.
5. Lampėdžių senasis paplūdimys 
Nedidelis vandens telkinys Kauno miesto pašonėje. Jis labai mėgstamas vasarą, vakarais graži panorama.
Nuotrauka iš Augustinos Mišeikaitės asm. arch.
Taip pat paprašėme pasidalyti nuostabios vestuvių fotografės Jurgitos Lukos geriausiomis vietomis Kaune, kurios puikiai tinka surengti vestuvinę fotosesiją.

Jurgitos Lukos TOP11:

 1. KAUNO SENAMIESTIS. Jei pora tuokiasi Kauno rotušėje ar netoliese esančiose bažnyčiose, senamiestis puikiai tinka norint sutaupyti laiko. Fotosesijai nereikia niekur važiuoti. Senamiesčio architektūra labai graži, ir jame pilna vietų, puikiai tinkančių fotosesijoms.
 2. RAUDONDVARIO DVARO PARKAS, ORANŽERIJA. Puikiai sutvarkyta aplinka (mokama).
 3. KAUNO BOTANIKOS SODAS. Jei norisi nuotraukose daug žiedų ar atogražų augalų. Teritorija labai didelė, tad tikrai nereikia nerimauti, kad kiti jaunieji paklius į jūsų kadrą (mokama).
 4. NEMUNO SALA IR ŽALGIRIO ARENOS PRIEIGOS. Jei norisi urban stiliaus nuotraukų.
 5. DUBRAVOS REZERVATINĖS APYBRUBĖS APŽVALGOS TAKAS. Jei esate gamtos megėjai ir mėgstate vaikštinėti miškais ir pažintiniais takas.
 6. KARIETŲ AIKŠTĖ SVEIKATINGUMO KOMPLEKSE. Išpuoselėta ir labai fotogeniška vieta (mokama).
 7. MARVELĖS SLĖNIS kai jauniems norisi krioklių.
 8. KARČEGINĖS PUŠYNAI gražiausi pušynai arčiausiai Kauno
 9. JĖZUITŲ VIENUOLYNO TERASA. Atsiveria puiki miesto panorama (mokama).
 10. PIRMASIS FORTAS Jei labai karšta ar lyja, puiki vieta fotosesijai su puikia šviesa, tamsiu fonu ir įdomiomis arkomis.
 11. RUMŠIŠKĖS Ideali vieta kaimiško stiliaus vestuvių fotosesijai (mokama).
 
REKOMENDUOJAMA
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2016-07-07 20:15
aida
nuostabios vietos vestuvių fotosesijai
2016-07-07 17:22
moni
visai nesutinku su2,3 ir 4 vietomis juk yra dubravos apyrubės rezervatas su nuostabiu taku pelkėje, prisikėlimo katedros stogas nuo kurio atsiveria wow vaizdas, ypač rudenį, taip pat Tauro parkas girionyse su begale nuostabių ir ne kasdienių vaizdų fotosesija....