Žiemos nuotakos makiažas


KNYGOS „ŠEIMOS ALBUMAS“ PILDYMAS – REABILITACIJA KIEKVIENAI PORAI

Knygą įsigyti galite Knygos.lt  PATIKRINK KAINĄ 
Nuotrauka : Ilja Sivakov

Simona Krasauskienė pernai sėkmingai debiutavo su knygomis „Nuotakos biblija“ ir „Vestuvių planuoklis“, o šią savaitę Lietuvos knygynus pasiekė nauja jos knyga, skirta šeimai, – „Šeimos metraštis“. Leidykla „Alma littera“ išleido šeimai skirtą albumą, kurio galiniame viršelyje sakoma: „yra daug gražių šeimų istorijų, bet jūsų asmeninė – nuostabiausia, tiesa? Užrašykite ją.“

Knygos pildymas šeimos terapija

„Šeimos albumas. Svarbiausi mūsų gyvenimo įvykiai“ – tai knyga, kurią norės pildyti visos šeimos. Knygoje tarsi trafaretai pradėti sakiniai, nubraižyti žemėlapiai, sudėtos anketos su klausimais, palikta vietos nuotraukoms, parašytiems meilės laiškams, receptams ir kt. Tokią knygą būtina turėti kiekvienai šeimai kaip savo metraštį, kuriame bus saugomi visi svarbiausi įvykiai, datos, nuotraukos, o prisiminimai lengvai grįš bevartant šį pačių pildytą albumą. Įdomu tai, kad knygos autoriais tampa ne tik moteris ir vyras, bet ir jų atžalos. 

Knyga suskirstyta į skirtingus gyvenimo etapus: jis ir ji iki susipažinimo, jų meilės istorija, vestuvių planavimas, vaikų laukimas ir gimimas, bendras šeimos gyvenimas. „Tokia knyga ne dūlės lentynoje, o bus nuolat pildoma, visada perverčiama ir svarbiausi šeimos gyvenimo momentai nuolat gyvuos. Šiuolaikinėje skubančioje visuomenėje žmonės nespėja kurti prisiminimams laikmenų, mūsų nuotraukos skaitmeninėje tikrovėje dažnai taip ir dulka megabaitų kapinynuose, kol visiškai dingsta. Knyga, pildoma su tušinuku ir begaline meile artimam, tampa tikra šeimos relikvija, kuri gali būti perduodama iš kartos į kartą“, – pasakoja knygos sudarytoja Simona Krasauskienė.

Tai ketvirtoji autorės knyga šeimai

Simona Krasauskienė – sėkmingai išleistų šeimos knygų kūrėja, pernai pristatytos net dvi šios viešųjų ryšių specialistės knygos „Nuotakos biblija„ ir „Vestuvių planuoklis“ sulaukė didelio susidomėjimo vestuvių rinkoje ir būsimos nuotakos, o dažnai ir jaunikiai, be šių knygų neišeina iš knygynų. „Šeimos albumas. Svarbiausi mūsų gyvenimo įvykiai“ – jau ketvirtoji kūrėjos knyga. Moteris kuria knygas šeimoms ir jau kitąmet vėl laukiama naujos Simonos knygos.

„Tyrimai atskleidžia, kad šeimos mažai skiria laiko vaikams ir vienas kitam, kad buvimas kartu tampa prabanga, remiantis Lietuvos statistikos departamento duomenimis, kas antra Lietuvos šeima skiriasi, imamasi įvairiausių šeimos terapijų: tėvai mokomi žaisti su vaikais, o mylimieji mokosi būti kartu ne kino salėje tamsoje, o vienas priešais kitą žiūrėdami į akis. Tokiame pasaulyje knyga apie kiekvieną šeimą yra tiesiog būtina. Joje telpa visas asmenybių pristatymas, šeimos kelionių žemėlapis, vestuvių ir krikštynų prisiminimai, brangiausi vaikų žodynėliai, meilės laiškai, besilaukiančios moters nuotraukos ir viskas, kas svarbu“, – mintimis dalijasi Simona Krasauskienė.

 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai