Šalin trumpas ir aptemptas klubinio tipo sukneles


AČIŪ PRAKTIKANTĖMS, OI NE... KOLEGĖMS

 
Alina Paurazė photography nuotrauka 
ApieVestuves.lt praktikantes (taip taip, vaikinai vestuvių tema, pasirodo, nesidomi) priima jau penkerius metus iš eilės. Per tuos metus buvo daug visko ir labai įdomaus. Šie metai patys įdomiausi ir dosniausi nuostabių pažinčių, patirčių ir pamokų bei daug kartu praleisto laiko: pas mus lankėsi svečiai, fotografavomės, gėrėme kavą, svečiavomės pas vestuvių srityje dirbančius asmenis, mokėmės apie Lietuvos žiniasklaidos padėtį, kalbėjomės apie asmeninę rinkodarą ir ateitį bei svajones. Vadinti jas praktikantėmis nebekyla liežuvis... KOLEGĖS :) 
Merginos, 
per mėnesį Jūs prirašėte tikrai nemažai tekstų ir jais dar ilgai džiuginsime ApieVestuves.lt skaitytojus. Išmokote imti interviu, rengti apžvalgas, rašyti informacines žinutes, naudotis nuotraukomis, google analytics, perpratote feisbuko naudą, dalyvavote tikrose vestuvėse pas vestuvių planuotojas Liuciną Rimgailę ir Editą Skruibienę, fotografes Aliną Paurazę ir Rūtą Rylaitę, rengėte eksperimentus ir juos aprašėte. Šis mėnuo ir mane išmokė nemažai, o svarbiausia – priminė, kaip smagu dirbti didelėje komandoje, kaip žmonės gali stebinti, suteikė progą matyti, kaip tobulėja Jūsų tekstai ir dega akys. Mielai visas priimčiau į darbą ir kartu su jumis kasdien kurtume ApieVestuves.lt, tačiau jau reikia atsisveikinti. Man išties sunku ištarti žodžius garsiai, todėl viešai rašau AČIŪ Jums už:
  • Motyvaciją;
  • Spindinčias akis;
  • Įvertinimą;
  • Stebuklingas staigmenas;
  • Galimybę žiūrėti į akis ir bandyti atspėti, kas jūsų mintyse;
  • Draugystę;
  • Laiškus ir įdomius pokalbius.

Linkiu...

Kiekvienai iš Jūsų linkiu patikėti didžiausia ir nerealiausia savo svajone ir jos siekti. Jūs vertos labai daug ir pačios žinote, kas slypi jūsų viduje. Suteikite tai vidinei energijai laisvės. Aš jumis tikrai tikiu ir labai tikiuosi, kad ir po kelerių metų parašysite per feisbuką: „O man sekasi labai gerai, gyvenu ...“ Lauksiu kiekvienos iš jūsų laiškų ir žinučių, kvietimo kavos ir pan.
Man žiauriai gaila, kad laikas praėjo. Ir labai sunku skirtis. Tačiau žmones reikia paleisti, kad jie eitų pirmyn. PIRMYN, MERGINOS! Linkiu laisvės pojūčio ir šėlsmo:
Sekite ApieVestuves.lt naujienas ir toliau. Tekstai kas savaitę atsinaujins, o temos kuo įvairiausios. O tekstų autorės ir jau naujos žurnalistės: Gabija, Eglė, Karolina, Raminta, Živilė, Dovilė, Eglė, Ieva, Evelina, Aistė, Ugnė. 
Nuoširdžiai, 
Simona
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai