Halloweeno idėjos vestuvėms


TOP 5: LT GROŽIO „VLOGERĖS“ SEK PLANUODAMA VESTUVES

„YouTube“ internetinėje svetainėje ieškote grožio „vlogerių“, kurios įkvėptų ir patartų makiažo klausimais? Pasiklysti šiame kanalų pasaulyje nesudėtinga, juk čia gausu įvairių filmukų, sukeliančių juoką, tačiau galima rasti ir labai naudingų grožio pamokėlių. Kiekvienai grožio mylėtojai pateikiame TOP 5 Lietuvos grožio „vlogeres“, kurios įkvėps Jūsų vestuvinį makiažą, šukuoseną, išmokys vertingų grožio triukų ir papasakos apie grožio tendencijas.

1. Olga Vasilevičė – „Beauty bar by Olga Vasilevičė“

Kosmetikė-vizažistė/šukuosenų stilistė ir makiažo kursų lektorė, kuri savo puslapyje dalijasi naujausiais ir geriausiais darbais bei aktualiausiomis grožio naujienomis ir žiniomis. Jos patarimus būtina pamatyti kiekvienai moteriai, kuri nori išmokti makiažo gudrybių. Olga teikia gausybę paslaugų: galite užsisakyti vestuvinį makiažą, šukuoseną ar net susikurti įvaizdį specialiai fotosesijai.

2. „Chanelette“

Tūkstančius sekėjų turinti vaizdo tinklaraštininkė, klaipėdietė Ieva Maslauskaitė yra grožio bei stiliaus diktatorė ne tik Lietuvos merginoms. Ji kelia su grožiu, stiliumi bei asmeniniu gyvenimu susijusius vaizdo įrašus, kuriuose kalba tik angliškai. Jeigu reikia patarimų apie grožio priemones, makiažo gudrybes, plaukų puoselėjimą ar savęs gražinimą, šis kanalas kaip tik Jums.

3. Olesia Žuravliova

Makiažo meistrė, kuri yra vienos didžiausių Baltijos šalyse makiažo ir įvaizdžio mokyklos įkūrėja, savo kanale dalijasi pamokomis, kaip be plastinių operacijų ar brangių procedūrų išryškinti gražiausius bruožus ir paslėpti trūkumus. Taip pat sužinosite, kaip turėti ne ką mažiau išraiškingus skruostikaulius už Angelinos Jolie ir kaip nepersistengti didinant lūpas ar kokį makiažą rinktis brandžioms moterims.

4. Deimantė Kazėnaitė

Dar visai neseniai susikūrusi „YouTube“ kanalą garsi vizažistė Deimantė Kazėnaitė žino naujausias makiažo tendencijas ir moko, kaip pasidaryti makiažą, įkvėptą Kylie Jenner, arba kaip susikurti purių, nuo šaknų atkilusių ir lengvai banguotų plaukų įvaizdį. Pasisemkite idėjų!

5. Auguste Pa

Jauna vizažistė Augustė Palionytė, kuri yra neabejinga kosmetikai ir stiliui, dalijasi makiažo pamokėlėmis bei produktų apžvalgomis. Sekdami ją sužinosite daug naudingų patarimų apie makiažo ir plaukų priežiūros produktus, taip pat išmoksite pasidaryti dieninį makiažą arba „Gold evening“ makiažą. Mergina teikia grožio paslaugas ir salone „Grožio sparnai“, įsikūrusiame Pasvalyje.

Ar jau skaitei apie:

 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai