Vestuvių idėjos: mažos vestuvės


NETRADICINIAI VESTUVIŲ DESERTAI

Atsibodo įprasti ir tradiciniai desertai? Norite įpūsti naujų vėjų į savo šventę? Siūlome pasisemti naujų, originalių ir kūrybingų idėjų, kaip papuošti vestuvinį desertų stalą ir priblokšti svečius taip, kad jie dar ilgai prisimintų Jūsų šventę. 

Karštas šokoladas

Galbūt tai atrodo labai paprastas desertas, tačiau tik pagalvokite: jei vestuves planuojate rudenį ar žiemą, tai būtų be galo šiltas ir jaukus desertas, o svečiai turėtų galimybę pasirinkti norimą įdarą ir papuošimą. Pripažinkime, tai išties įdomi ir nematyta idėja jūsų šventei.
Nuotraukos iš Pinterest

Ledai

Karštą vasaros dieną atgaivinkite save ir svečius šaltais ir gardžiais ledais. Padarykite mini barą, kuriame svečiai galės pasirinkti jiems patinkantį užpilą ir pabarstukus ant ledų. O jei svečiai mėgsta vaisinius ledus, šaldyti vaisių ledai ant pagaliuko – kaip tik jums. Beje, dar vienas įdomus pasiūlymas – šampano skonio ledai. Tai bent originalumas, tiesa? Vasara, ledai ir gera nuotaika – puikios šventės receptas!
Nuotraukos iš Pinterest

Kukurūzų spragėsiai

O kas sakė, kad spragėsius galima valgyti tik kino teatre? Visiškai ne! Tai lengvas užkandis, gali būti įvairių skonių, o spragėsių įpakavimą galite pritaikyti ir priderinti prie savo šventės temos.
Nuotraukos iš Pinterest
 

Amerikietiški s‘mores

Įdomu, kas tai, tiesa? Tai mini sumuštinis: tarp dviejų krekerių įdedamas šokolado gabalėlis ir išlydomas zefyras. Tai ypač populiaru JAV, tačiau kodėl Jums neišbandžius šios netradicinės idėjos Lietuvoje? Pamatę nuotraukas, Jūs šiuo desertu tikrai susiviliosite!
Nuotraukos iš Pinterest
 

Braškių ir pyrago vėrinėliai

Norite patiekti braškinį pyragą orginaliai? Štai jums ir idėja! Ant pagaliuko užverkite braškių, pyrago gabaliuką ir užpurkškite plakta grietinėle. Jei jums tai atrodo per daug paprasta, žvilgtelėkite į šiuos patiekimo būdus ir galbūt pakeisite savo nuomonę. Beje, šie vėrinėliai gali būti ne tik su braškėmis. Jei mėgstate įvairovę, šis desertas būtent jums!
Nuotraukos iš Pinterest
 

Braškės šokolade

Tęsiam temą apie braškes ir siūlom dar vieną desertą, kuris privers pavarvinti seilę. Jei jūsų vestuvės suplanuotos prasidėjus braškių sezonui, šiam desertui jūs neliksite abejingos. Tai ne tik viliojamai atrodantis, bet ir be galo gardus desertas.
Nuotraukos iš Pinterest

Vafliai

Na, tai labai įprastas desertas, tačiau vestuvėse retai galima pamatyti tokį gardumyną. Štai jums keletas idėjų, kaip skaniai ir gražiai gali atrodyti paprastas saldumynas.
Nuotraukos iš Pinterest

Cukraus vata

O taip, toks gardumėlis tikrai puikiai tinka vestuvių šventei. Neįprasta, gražu ir skanu!
Nuotraukos iš Pinterest
 

Karameliniai obuoliai

 Šis saldus desertas puikiai tiks bet kokiu sezonu. Tik pažvelkite, kaip gardžiai atrodo!
Nuotraukos iš Pinterest 

Ar Lietuvoje gaminami panašūs desertai? 

Lietuvoje tokius gardžius ir individualius, pagal jūsų norus padarytus desertus gamina „365 eventus“.
Keletas jų vaišių ir dekoravimo pavyzdžių jūsų akims. Daugiau informacijos: http://365eventus.lt/

Braškės kitaip

 Sveiki saldėsiai: vaisių vėrinukai

 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai