Vestuvių planuotojas – nebe prabanga?


IDĖJOS, KĄ VILKĖTI ANTRĄ DIENĄ

Praūžus vestuvėms, kitą dienos rytą norisi atrodyti ne mažiau žaviai ir gražiai nei per ceremoniją. Tad norime Jums parodyti keletą paprastų, tačiau labai dailių drabužių derinių jūsų vestuvių antrajai dienai. Deriniai imti iš internetinio puslapio polyvore.com ir pinterest.com.

Žavios suknelės

Vis dar norite po vestuvių vilkėti lengvą šviesią suknelę, tačiau nežinote, kokią? Štai du deriniai, kurie įrodo, kad suknelė gali būti labai paprasta, tačiau keletas akcentų – masyvūs auskarai, ryški delninė ir paprasti, bet prašmatnūs bateliai gali jus ir po vestuvių paversti žavia damute.
Nuotrauka iš PolyvoreNuotrauka iš Polyvore

Plačios kelnės ir sijonkelnės

Tiesą pasakius, šios kelnės tinka bet kokios figūros merginai ar moteriai, tereikia išsirinkti tinkamas jums. Plačios kelnės, lengva ir aptempta palaidinė, klasikinis laikrodis, prašmatnūs bateliai ir puošni delninė – idealus variantas toms, kurios nori ko nors neįpareigojančio, bet vis tiek nustelbiančio svečius.
Nuotrauka iš PolyvoreNuotrauka iš Polyvore

Dailūs sijonai

Na, o populiariausias drabužis, ko gero, būtų sijonas. Jis visada tiks antrajai vestuvių dienai, prie jo priderinsite viską, ką tik norite. Ilgi, trumpi, pūsti ir prigludę margaspalviai sijonai ne tik išryškins jūsų dailų liemenį, bet ir bus pagrindinis jūsų aprangos akcentas. Pasisemkite gražių derinių idėjų!
Nuotrauka iš PinterestNuotrauka iš PolyvoreNuotrauka iš PolyvoreNuotrauka iš Polyvore

Ar jau skaitei apie

 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai