Priminimas, ką reikėtų įamžinti per vestuves


LENGVOS UŽKANDŽIŲ IR DESERTŲ IDĖJOS MERGVAKARIUI

Nuotrauka iš ,,365 eventus" asmeninio arch.
Planuojate mergvakarį? Nusprendėte vaišes gaminti pačios? Šis straipsnis kaip tik Jums! Pateikiame skanias ir lengvas užkandžių bei desertų idėjas, kurios papuoš Jūsų mergvakario stalą. Tai lengvai ir greitai paruošiami receptai, nereikalaujantys praleisti daug laiko virtuvėje.

Arbūzinės idėjos

Planuojate mergvakarį vasarą? Gaivūs, sultingi ir apetitą žadinantys arbūzai puikiai tiks karštajam sezonui. Tai nekaloringas skanėstas, kuris itin tinka pagyvinti vaišių stalą. Taip pat su arbūzu puikiai dera įvairūs sūriai, ypač feta. Arbūzo gabalėlių ir sūrio kubelių kompozicija neabejotinai patrauks svečių dėmesį.
Nuotraukos iš pinterest
 YouTube pavyzdys, kaip patiekti arbūzą: 

Kokia šventė be keksiukų?

Keksiukų dekoravimas yra puiki galimybė išreikšti savo kūrybingumą ir mergvakario vaišių stalą paversti žaismingesnį. Papuošimai gali būti labai paprasti: dekoracijos ant smeigtukų arba rašymas įvairiaspalviais maistiniais dažais.
Nuotraukos iš pinterest

Mini blyneliai

Mhm... Gardus kąsnelis. Maža puošmenėlė, kurią gamindami nesugaišite daug laiko. Šiuos amerikietiškus blynelius galima kepti ir tam tikrose keksiukų ar sausainių formelėse. Galutinį variantą pagardinkite vaisiais arba klevų sirupu. Įdomu, kad užsienyje šių mini blynelių galima rasti net parduotuvėje. Tereikia pašildyti ir jau galima ragauti.
Nuotraukos iš pinterest

Pasigamink jogurtą pati!

Puiki idėja, jeigu neturite laiko stovėti virtuvėje. Svečiams patiks, kad jie turi galimybę susikurti jogurtą su savo norimais priedais. Patariame pateikti kelių skonių jogurtus, daug šviežių vaisių bei spalvotų saldainių. Skanaus!
Nuotraukos iš pinterest

Gardūs karameliniai obuoliai

Puikus desertas vietoj riebių tortų. Kiekvienas kąsnis tarsi gabalėlis dangaus... Obuolių ir karamelės kvapas garantuos tuščias lėkštes. Galite juos patiekti supjaustytus griežinėliais arba panardinti į karamelę ir įsmeigti medinį smeigtuką.
Nuotraukos iš pinterest

Spraginti kukurūzai

Galbūt per mergvakarį planuojate žiūrėti filmą? Kad kino vakarėlis būtų pats tikriausias, siūlome pasiruošti kukurūzų spragėsių. Juk šis gardėsis yra dažniausias kino palydovas. Pateikite kelių skonių: nuo tradicinių su sviestu ar druska iki karamelinių ir šokoladinių. Kiekviena draugė galės pasirinkti mėgstamiausią skonį.
Nuotraukos iš pinterest

Salotos indeliuose

Gaivios ir gardžios salotos tinka tiek kiekvienai dienai, tiek šventei. Tai sveikas ir be galo skanus pasirinkimas, kurį pagaminsite labai lengvai ir greitai. Jeigu jau vaisių sezonas, galite gaminti ir gaivias vaisių salotas.
Nuotraukos iš pinterest

Nuodėmingai skanūs mini mėsainiai

Ši idėja puikiai tiks, jei nenorite salotų ant vaišių stalo. Siūlome pasigaminti mini mėsainiukų, kurie atrodo taip viliojančiai ir gardžiai.
Nuotraukos iš pinterest

Jei nenorite gaminti pačios, stilingus užkandžius jums gali ne tik pagaminti, bet ir stilizuoti bei dekoruoti 365eventus.lt komanda.

Ar jau skaitei apie:

 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai