Transportas vestuvėms


NOVILĖS IR ROBERTO VESTUVĖS, VERTOS ŽURNALO VIRŠELIO

Autorius: Joana Burn Photography
 „Tai buvo kvapą gniaužianti diena, kurią norėtųsi kartoti ir kartoti nekeičiant nė vienos detalės...“ – taip apie savo vestuves sako Novilė (28) ir Robertas (30). Gyvendami Nyderlanduose jau 6 metus, jie ilgai svarstė, kur norėtų atšokti vestuves. Svajojo būti apsupti mylimiausių, brangiausių ir ištikimiausių draugų, giminaičių bei šeimos narių ir dalytis tuo džiaugsmu su visais, tad nusprendė, kad vestuves kels Lietuvoje, Kauno rajone, Žemaitkiemio (Babtyno) dvare. O dabar savo įspūdžiais ir emocingomis vestuvių fotografijomis jie sutiko pasidalyti ir su ApieVestuves.lt skaitytojais.

Taigi, kiek laiko jau esate kartu ir kiek laiko praėjo nuo sužadėtuvių iki vestuvių?

Esame kartu 6 su puse metų, tuokėmės praėjus 3 metams nuo piršlybų.

Vestuves šventėte Žemaitkiemio (Babtyno) dvare. Kodėl pasirinkote būtent šią vietą?

Apsisprendę, kad vestuvės vyks Lietuvoje, pradėjome ieškoti ypatingos vietos. Žinojome, kad norime šventės su nakvyne, taip pat tuoktis toje pačioje teritorijoje, kur ir vyktų pati šventė. Ir ta ypatinga vieta mus rado pati. Vis žiūrinėjome skirtingas sodybas, dvarus – niekas neužkabino, kol internete radome Žemaitkiemio (Babtyno) dvaro fotografijas, pamilom jį iš pirmo žvilgsnio. Abu vieningai aikčiojom ir iškart supratom, TAI turi vykti ČIA. Atmosferą ir gerą aurą buvo galima pajusti tiesiog iš nuotraukų.

Nuotraukose atrodėte labai žavingai ir stilingai. Kas rūpinosi jūsų su jaunikiu įvaizdžiu?

Savo įvaizdį kūrėme patys, galvoje vis dėliodami vaizdinius, kaip norėtume atrodyti neatitoldami nuo to, kas artima mūsų stiliui. Abiejų šukuosena rūpinosi Laura Jančauskienė, o makiažu Monika Poškutė. 

Kas tapo šventės temos įkvėpimu? Ar norėjote, kad jūsų vestuvėse dominuotų tam tikra spalva, ar koks nors kitas elementas?

Vestuvių šventės vieta tapo temos įkvėpimu, kartu padiktavo visą stilistiką, išgrynino mintis. Bendru sutarimu išsirinkome vestuvių spalvas: tamsiai mėlyną (navy blue) ir blankiai rožinę (blush pink). Svečiams šias spalvas pateikėme kaip aprangos kodą/detalę. Šių spalvų ir jų atspalvių akcentai vyravo mūsų aprangoje, vestuvių spaudoje (kvietimai, stalo kortelės ir pan.), dekore, floristikoje.

Vestuvių dekoras atrodė stulbinamai. Kas rūpinosi jūsų šventės planavimu ir dekoravimu?

Mūsų šventės planavimu ir dekoravimu rūpinosi nuostabios „Pinjata“ merginos Aistė ir Justina. Esame be galo dėkingi už šventės išpildymą, koordinavimą, rūpestį, patarimus bei tikrą pinjatą dovanų. Nė akimirkos nesudvejojome, kodėl pasirinkome būtent šią komandą.

Ar vestuves planavote iš Nyderlandų? Kaip sekėsi planuoti vestuves Lietuvoje, kai gyvenate visai kitoje šalyje? Ar viskas vyko sklandžiai, kas buvo sunkiausia?

Kadangi turėjome puikias pagalbininkes, vestuves planuoti galėjome iš Nyderlandų be didelio streso. „Pinjata“ merginos rūpinosi maisto tiekėjais, saldžiu stalu, dekoro planu bei atributika, vestuvių spauda, floristika ir pan. Patys tiesiogiai bendravome tik su fotografe bei vedėju ir didžėjumi, rūpinomės savo įvaizdžiu.
Vis tiek viena situacija planuojant buvo nemenkai mus įbauginusi. Kadangi datą ir laiką ceremonijai rezervuoti galėjome tik atvykę asmeniškai, vos neatsidūrėme aklavietėje. O juk dvaras, fotografė jau buvo užsakyti. Paaiškėjo, kad mūsų suplanuota diena įtraukta į sąrašą, kai civilinės santuokos nebus registruojamos. Tačiau supratingos vedėjos, galantiško būsimo jaunikio ir „Pinjata“ merginų pastangomis viskas išsisprendė mūsų naudai.

Kur vyko vestuvių ceremonija, kaip ji atrodė?

Visą planavimo laikotarpį vestuvių ceremoniją buvome numatę didelio medžio pavėsyje dvaro teritorijos pakraštyje, tačiau nuvykus į vietą dieną prieš vestuves vieningai persigalvojome. Aš jau minėjau, kad visas dvaras alsuoja teigiamomis emocijomis, tačiau tai, ką pajutome įėję į gotikinės kontrukcijos vynuogyną, buvo dar stipriau. Jis apgaubė, globojo, vėsino... Niekada nepamiršiu to jausmo, kai vestuvių dieną įžengėme į vynuogyną ir užpildytas artimiausių žmonių šypsenų jis virto MŪSŲ šventove. Santuoka buvo civilinė, bet mums ji sakrali ir išjausta iki giliausių sielos kertelių.

Kaip prasidėjo jūsų vestuvių diena?

Tikrai būna situacijų, kai vyrai žino geriau! Naktį prieš vestuves būsimas jaunikis užsakė viešbutyje kaip pasilepinimą prieš didžiąją dieną. Neslėpsiu, į tai žiūrėjau gana skeptiškai, atrodė, kad tai pinigų švaistymas, kai mūsų tėvai ir draugai gyvena tame pačiame mieste. Labai klydau. Dabar manau, kad tai buvo geriausias sprendimas, kaip praleisti popietę ir naktį prieš vestuves. Mėgaujantis vasariškai kaitriu oru vienas kito draugijoje, gurkšnojant šampaną ant viešbučio stogo ir gėrintis Kauno senamiesčiu besileidžiančios saulės fone. Vestuvių rytas prasidėjo taip pat pozityviai. Jokio skubėjimo, jokio streso, net patiems buvo keista. Kadangi vestuvių ceremonija buvo suplanuota 16 val. po pietų, turėjome laiko pasivartyti lovoje. Tada laukė makiažas mieste ir kelionė į dvarą, kur ruošėmės toliau kelių artimų draugų kompanijoje. Aplink straksėjo devynmetis „žiedų berniukas“ Danas, jaunikio krikštasūnis, ir penkiametė „gėlių mergaitė“ Liepa, mano krikštaduktė. Jie buvo ypatingi svečiai, kuriantys dar ypatingesnę nuotaiką.

Vestuvių nuotraukos nuostabios, o fotosesijos aplinka tiesiog stulbinama. Kaip atrodė jūsų fotosesija, ar patys rinkotės jos vietą?

Dvaro teritorija jauki ir fotogeniška, todėl toli ieškoti fotosesijos vietos nereikėjo. Sutaupėme daug laiko ir nereikalingo važinėjimo, nes viskas buvo vienoje vietoje. Atsidavėme į savo draugės ir talentingos fotografės Joanos Burn Photography rankas. Ji gali užfiksuoti tai, ką jaučia širdis.

Ar jau skaitei apie:

 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai