Didžiausia šventinė paroda „Mūsų vestuvės’14“ ir vėl atvers duris!


SAVAITĖ IKI VESTUVIŲ: KO NEPAMIRŠTI?

Liko savaitė iki vestuvių? Svajojate ištarti lemtingąjį „taip“ be jokių nesklandumų? Na, tada pateikiame jums 10 dalykų, kurių tiesiog privalote nepamiršti ir žūtbūt atlikti iki savo šventės pradžios.
1. Jaunikio kostiumas. Pasirūpinkite, kad jaunikis turėtų tvarkingą kostiumą ir batus, kad likus kelioms valandoms iki ceremonijos netektų pergyventi dėl netinkamai atlenktų kelnių.
2. Šukuosena, makiažas. Pasidarykite bandomąjį makiažą ir šukuoseną, atsirinkite jums tinkamiausią specialistę, kad tvirtai žinotumėte, kaip norite atrodyti ir kad per šventę nereikėtų pergyventi dėl prastai atliktų grožio procedūrų. Beje, nepamirškite pasirūpinti ir jaunikio šukuosena!
3. Pasirūpinti suknele. Viena svarbiausių užduočių – dar kartą pasimatuokite suknelę siuvykloje ir įsitikinkite, kad viskas gerai ir neprireiks jokių papildomų pakeitimų.
4. Susikrauti daiktus medaus mėnesiui. Nepamirškite, kad po vestuvių jūsų laukia povestuvinė kelionė. Susikraukite daiktus anksčiau, kad netektų patirti streso ir keliaujant galvoti, kad kažką pamiršote.
5. Susitikti su maisto tiekėjais. Galutinai suderinkite valgiaraštį, pasirūpinkite gėrimais bei vaišėmis.
6. Pasitikslinti dalyvaujančių svečių skaičių. Pasirūpinkite galutiniu svečių sąrašu, nes jums jo reikės, kad galėtumėte viską suderinti su maisto tiekėjais ir vietos vadybininku.
7. Suderinti svečių sėdėjimo vietas. Paruoškite galutinį susodinimo planą, kad vėliau neiškiltų problemų ir netektų viskuo rūpintis iš naujo.
8. Pasirūpinti dekoracijomis. Svarbiausias šventės elementas – dekoracijos. Jos turi atrodyti gražiai ir skoningai, tad visą puošimo ir derinimo procesą pradėkite ne vėliau nei savaitė iki vestuvių.
9. Paruošti liudininkams dovaną. Jei ruošiatės padėkoti liudininkams, tada pradėkite apie dovaną galvoti iš anksto. Juk norite, kad dovana būtų iš širdies, o ne sugalvota ir nupirkta dėl skubėjimo, ar ne?
10. Susitarti su fotografu, floriste, muzikantu. Susitarkite su fotografu dėl norimos fotosesijos, pasikalbėkite su floriste ir pasirūpinkite šventės gėlėmis ir tiksliai pasakykite muzikantui ar šventės vedėjui, ko norite per savo vakarinę dalį.
Mielosios, svarbiausia, kad vestuvių planavimas nekeltų jums streso, tad linkime visko nepasilikti paskutinei savaitei. Svarbiausia, kad jūsų gražiausios gyvenimo dienos planavimas būtų ne kančia, o malonumas.

Ar jau skaitei apie:

 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai