3 makiažo tipai iš Nuotakų mados savaitės JAV


SVAIGINANČIO GROŽIO NUOTAKA CIARA, IDEALUS JAUNIKIS IR PILIS

Nuotrauka iš usmagazine.com

„Tai, ko kiekvienas ieško... Aš radau. Man pasisekė ir esu palaimintas, o maloniausia dalis buvo stebėti, kaip ji žengia prie altoriaus“, – taip nuoširdžiai apie savo žmoną kalbėjo Rusellas. Prieš savaitę Anglijoje įvykusios tradicinės dainininkės Ciaros (30 m.) ir amerikietiškojo futbolo žaidėjo Russello Wilsono (27 m.) vestuvės stebina subtiliu stiliumi ir prabanga.

Vestuvės buvo surengtos Anglijos grafystėje Češyre, Pekfortono pilyje, į kurią susirinko apie 100 poros draugų ir artimųjų.

Nuotaka vilkėjo stulbinamai atrodančią nėriniuotą dizainerio Roberto Cavallio suknelę su ilgu šleifu ir gilia, suvarstyta iškirpte. O prie suknelės dizaineris Giuseppe Zanottis sukūrė specialius aukštakulnius. Jaunikis vilkėjo „Giorgio Armani“ juodai baltą smokingą, siūtą pagal specialų užsakymą.

Nuotrauka iš yahoo.com/tv
Nuotrauka iš usmagazine.com
Nuotrauka iš yahoo.com/tv

Ciara pasidalijo nuotraukomis, kuriose įamžintas jos sūnus, vilkintis taip pat užsakytą kostiumą iš „Giorgio Armani“ mados namų.

Nuotrauka iš yahoo.com/tv
Nuotrauka iš yahoo.com/tv

Pamergės, tarp kurių buvo dainininkė Kelly Rowland, profesionali tenisininkė Serena Williams ir televizijos žvaigždė La La Anthony, buvo pasipuošusios nestandartinėmis ilgomis juodomis dizainerio Michaelio Costello suknelėmis, kurios buvo specialiai sukurtos atsižvelgiant į jų asmenybę bei stilių.

Nuotrauka iš usmagazine.com

Siūlome pažiūrėti vaizdo medžiagą, kurioje apie įvykusias vestuves kalba Russellas Wilsonas

 Ar jau skaitei apie:

 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai