Nuotaka Aušra: kaip suplanuoti vestuves patiems


8 FAKTAI, KURIE ERZINA JŪSŲ VESTUVIŲ SVEČIUS

Dalykai, kurie erzina vestuvėse dalyvaujančius svečius. Paskaitykite dažniausius svečių nusiskundimus!

1. Pinigams skirtų dėžučių siuntimas

Svečiai suirzta, kai pasveikinus jaunuosius, viską padovanojus ir atsisėdus prie stalo siunčiamos dėžutės, į kurias reikia įdėti pinigų, skirtų išlaikyti vaiką, įsigyti namą ar užsisakyti kelionę. Dažniausiai svečiai jau būna pasidėję daiktus ir rankinukus nuošaliau, todėl reikia per visus brautis ar eiti į mašiną pasiimti piniginės.

2. Nėra ant stalo gėrimų, skirtų užsigerti

Dažnai jaunieji pamiršta pasirūpinti gėrimais, reikalingais užsigerti alkoholį ar maistą. Svečiams nepatinka, kai ant stalo yra tik vanduo, ne visi mėgsta vaišintis tokiu būdu, nėra tokių gėrimų kaip kokakola ar gaiva.

3. Draudimas naudotis mobiliaisiais telefonais

Dauguma šventės svečių supranta, kad negražu dalytis jaunųjų nuotraukomis, kol nesibaigė šventė, tačiau ne vienas suirzta, kai neleidžiama naudotis feisbuku ar „Instagram“ tinklu.

4. Ilgos fotosesijos

Svečiai skundžiasi, kad vargina be galo ilgos fotosesijos, trunkančios net kelias valandas. Jeigu turite idėjų, fotosesiją galima paversti malonia pramoga, kuri įtrauks visus. Tokiu būdu nuotraukose atsispindės vestuvių džiaugsmas ir jaudulys.

5. Vulgarūs žaidimai

Žaidimai per vestuves visada prablaško svečius ir jaunuosius, padeda geriau susipažinti ir suteikia šventei žaismingumo, tačiau vulgarūs žaidimai dažnai trikdo svečius ir neleidžia patogiai jaustis. Reikia mokėti išlaikyti ribą tarp juokų ir vulgarumo.

6. Vertimas sakyti tostus

Vienas iš nusiskundimų – savęs pristatymas ir ilgi tostai per vestuves. Galite sutarti, kad tostus sakytų tik keli asmenys, nebūtinai visi. Tačiau jeigu manote, kad prisistatyti turėtų kiekvienas šventės svečias, kodėl gi ne. Tai Jūsų pasirinkimas.

7. Raginimas per prievartą gerti stipriuosius gėrimus

Svečiai skundžiasi, kad po kiekvieno pasakyto tosto reikia būtinai išgerti. Neverskite svečių, jeigu jie nenori. Tai kiekvieno pasirinkimas.

8. Įkyrūs muzikantai

Dažnam svečiui nepatinka įkyrūs muzikantai, kurie ne laiku ir ne vietoje siūlo žaisti įvairius žaidimus, dainuoti ar sakyti tostus.

 Ar jau skaitei apie:

 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai